اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استفاده از باطری9 ولتی برای سمعک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استفاده از باطری9 ولتی برای سمعک

با سلام
    دوستان من میخوام برای راه اندازی سمعک ، به جای باطری ساعتی که هر چند روز خالی میشه از یه باطری شارژی 9 ولتی استفاده کنم.
    حالا یه مدار محدود کننده میخوام که 1.5 ولت خروجی بهم بده.و در حالت بیکاری مصرف نداشته باشه.
    آیا زنر بین 1.2 تا 1.5 داریم؟ اگه هست شماره؟
    و اینکه اگه زنر و مقاومت استفاده کنم آیا جریان بیشتری استفاده نمیکنه؟ یعنی خود این مدار مصرف کننده نمیشه؟
    رگلاتور چطور؟
    گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
    "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

پاسخ : استفاده از باطری9 ولتی برای سمعک

نوشته اصلی توسط heidarali
    با سلام
    دوستان من میخوام برای راه اندازی سمعک ، به جای باطری ساعتی که هر چند روز خالی میشه از یه باطری شارژی 9 ولتی استفاده کنم.
    حالا یه مدار محدود کننده میخوام که 1.5 ولت خروجی بهم بده.و در حالت بیکاری مصرف نداشته باشه.
    آیا زنر بین 1.2 تا 1.5 داریم؟ اگه هست شماره؟
    و اینکه اگه زنر و مقاومت استفاده کنم آیا جریان بیشتری استفاده نمیکنه؟ یعنی خود این مدار مصرف کننده نمیشه؟
    رگلاتور چطور؟
    استفاده از زنر خودش یه شبه باطری رو خالی میکنه.
    رگلاتور های موجود هم خودشون مصرف توان دارن، بهتره به جای اینکار از دو عدد نیم قلمی موازی استفاده کنی بهتره.
    بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
    اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X