اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خرید تجهیزات چاپ فیبر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خرید تجهیزات چاپ فیبر

سلام
    اول از همه امیدوارم که جای بدی تاپیک ایجاد نکرده باشم ، اخه گشتم جایی غیر از این جا پیدا نکردم که این موضوع رو مطرح کنم

خیلی خلاصه برای این که وقت اساتید رو نگیرم ماجرا این جوریه که میخوام سفارش های کوچیکی که برای زدن فیبر دارم خودم انجام بدم ، بنابراین مجبورم وسائل مربوط به این کار رو بخرم ، و از روش لامینت میخوام استفاده کنم ، و چون در تهران زندگی هیچ اطلاعاتی در مورد جاهای که باید خرید کنم ندارم ، اصلا هیچ اطلاعاتی ندارم ( قبلا فقط posetive 20 تفریحی زدم و روش اتو )

تجهیزاتی که فعلا ظاهرا لازم دارم ، ( اگه چیز دیگه هم هست که من ننوشتم بگین )
    لامیناتور ( اگه درست نوشته باشم )
    لامینت
    ماده ظهور
    و اسید
    فیبر مدار چاپی ( الان چند تا برد جور کردم چند تا شیت 50*70 )

برای تهبه این ها باید به کجا مراجعه کنم ، در صورت امکان شماره تلفنی چیزی برام لطف کنید بگذارید تا کارم زودتر راه بیوفته ( اگه هم تبلیق میشه برام pm کنید :redface: )

اگر کسی از دوستان در زمینه هر یک از موارد بالا فعالیت میکنه خیلی ممنون میشم ، همینجا یا از طریق پیام خصوصی با هم در ارتباط باشیم

خلاصه نکاتی ، تجربه ای چیزی هم اگر دوستان در این مورد دارند راهنمایی کنند یک دنیا ممنون میشم

پاسخ : خرید تجهیزات چاپ فیبر

نوشته اصلی توسط جورج کلونی
    .................. میخوام سفارش های کوچیکی که برای زدن فیبر دارم خودم انجام بدم ، بنابراین مجبورم وسائل مربوط به این کار رو بخرم ، و از روش لامینت میخوام استفاده کنم ، و چون در تهران زندگی هیچ اطلاعاتی در مورد جاهای که باید خرید کنم ندارم ، اصلا هیچ اطلاعاتی ندارم ( قبلا فقط posetive 20 تفریحی زدم و روش اتو )
    تجهیزاتی که فعلا ظاهرا لازم دارم ، ( اگه چیز دیگه هم هست که من ننوشتم بگین )
    لامینت
    ماده ظهور
    و اسید
    برای تهبه این ها باید به کجا مراجعه کنم ..............
    اگر کسی از دوستان در زمینه هر یک از موارد بالا فعالیت میکنه خیلی ممنون میشم ، همینجا یا از طریق پیام خصوصی با هم در ارتباط باشیم
    خلاصه نکاتی ، تجربه ای چیزی هم اگر دوستان در این مورد دارند راهنمایی کنند یک دنیا ممنون میشم
    با سلام
    جناب کلونی گرامی
    بالاخره متوجه نشدیم که شما در تهران زندگی میکنید ، یا خیر خیلی سکرت قید فرمودید !

احتمالا در مورد جعبه محصولات ، انشااله مشکل رفع شده .

در باره وسایل و لوازم مورد نیاز چاپ بورد که فرمودید ، اگر ساکن تهران هستید ، باید به خیابان جمهوری ، قبل از پل ، پاساژتوکل ، طبقه زیر همکف و یا بعد از پل حافظ ، کوچه آلیک مراجعه بفرمایید .

ولی ، به غیر از این لوازم (چاپ بورد با لامینیت ) ، جهت چاپ مواردی ، از جمله سولدر مارکاژ و یا چاپ سبز محافظ بورد ، به دستگاهی بنام کلیشه و متعلقات آن و رنگهای مخصوص ، نیاز دارید ، که به غیر از بحث تولید و ساخت بورد ، بصورت تیراژ بالا ، توجیه مناسبی برای هزینه تهیه این ابزار وجود ندارد .

دیدگاه

سلام
      ممنونم آقای معیری که وقت گذاشتید ، من تهران زندگی نمی کنم :mrgreen: دیشب آخر شب داشتم می نوشتم دیگه خواب فشار آورده بود که گفتم این مشکل ایجا مطرح کنم تا به مدد دوستان رفعش کنم

جعبه هم چندتایی خودم با دست ساختم ، رفتم مقوا از این هایی که خیلی کلفت نیستند خریدم خودم برش دادم و درست کردم ،رفتم کارتن پلاست هم پیدا کردم و آمار قیمت هاش رو هم در آ وردم به امید خدا هروقت تیراژ یک خورده رفت بالاتر از اون روش استفاده میکنم

در مورد آدرسی که شما دادین تمام لوازم مورد نیاز خودم رو میتونم از آنجا تهیه کنم ؟ ( شماره ای چیزای ندارید که من باهاشون تماس بگیرم ------> خیلی پر رو هستم :redface: )

:bye

دیدگاه

سلام
        من هم میخاستم یه همچین تایپیکی بزنم البته نه فیبر !! :mrgreen:
        تا چن روزه دیگه میخام بیام تهران قطعاتی مثل آیسی و ال ای دی و میکرو و... بخرم
        لطفا آدرس مفازه های عمده فروشی رو بدین و اگه تبلیغ نشه اونی که جنسش مطمدن رو بگین
        ممنون
        صدایی از قلب آذربایجان

Ya$a odlar yurdum AZERBAICANIM

دیدگاه

سلام دوستان
          دوست عزیز ما نگفت که برای چی می خواد لامینت بزند.
          خوب روش اتو که خیلی خوب جواب می ده. راحت تر هم هست.
          یک اتو قدیمی ارزان قیمت بردار، مدارت را هم روی صفحه ی زرد رنگ پشت کاغذ برچسبی چاپ کن، بعد با روش اتو اونو خیلی عالی می تونی چاپ کنی.

در ضمن چند تا از اقلام مهم از لیست جا افتاده بود:
          1) یک تکه سمباده نرم(شماره500 خوب است) باید قبل از استفاده با آن برد را تمیز کرد.
          2) یک بطری تینر( تینر 10000 برای این کار خوب است). چون روغن لحیم، رسانا ی الکترویکی هست؛ ممکن است بعد از لحیم کاری بعضی از قسمت های برد اتصالی کند و قطعات را بسوزاند، باید از تینر برای از بین بردن روغن لحیم بعد از لحیم کاری استفاده کرد.
          3) یک عدد مسواک کهنه، برای مالیدن تینر روی برد.

تجربه نشان داده، برد های فایبر گلاس خیلی بهتر از برد های استخوانی هستند.
          از بین برد های فایبر گلاس، فیبر هایی که رنگ پشت آن ها کرمی هست خیلی بهتر از فیبرهایی است که رنگ پشت آن ها سبز است.
          برای کاری در حوزه اربعین نیاز به نیروی داوطلب هستیم.
          http://hosseinwalkingday.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط جورج کلونی

لامینت
            ماده ظهور
            و اسید
            کسی می تونه حدود قیمت های لوازم بالا بهم بگه؟؟ (فقط یه برآورد کلی میخوام بکنم ).....خیلی ممنون . :smile:
            می خور که ز دل کثرت و قلت ببرد واندیشه ی هفتاد و دو ملت ببرد.
            پرهیز مکن ز کیمیایی که از او یک جرعه خوری هزار علت ببرد .
            (حکیم عمر خیام)

دیدگاه

سلام
              لامینت حدوده 1200 تومان
              اسید بستگی به وزنش داره ولی زیاد گران نیست بسته های بسته بندی شده فکر کنم 400 تومان
              ماده ظهور هم فکر کنم 500 تومان

نمایندگی در خیابان جمهوری نرسیده به امجد است.لامینت نباید اصلا نور بخوره و در اتاق تاریک باید نقشه رو ظهور کنید.

موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی حیاتی
                سلام
                لامینت حدوده 1200 تومان
                اسید بستگی به وزنش داره ولی زیاد گران نیست بسته های بسته بندی شده فکر کنم 400 تومان
                ماده ظهور هم فکر کنم 500 تومان

نمایندگی در خیابان جمهوری نرسیده به امجد است.لامینت نباید اصلا نور بخوره و در اتاق تاریک باید نقشه رو ظهور کنید.

موفق باشید
                اقا من کل شهرمونو گشتم ،به هر کی میگی لمینت از این لایه های که روی عکس برای محافظت می کشن یا برای پرس کارت استفاده می کنن بهم دادن،لطفا اسم دقیقش رو بهم بگین
                من گرفیست ها ، شرکت هایی که کار های تبلیغاتی و گرافیکی انجام میدن رو همه گشتم.حتی چند تا عکاسی هم رفتم.
                می بینیم و نادیده می گیریم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X