اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

امتحان ورودی فنی حرفه ای برای دوره های plc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

امتحان ورودی فنی حرفه ای برای دوره های plc

سلام
    من برای ثبت نام در دوره های آموزشی فنی حرفه ای رفته بودم که گفتن به علت متقاضیان زیاد باید امتحان ورودی بدید و مصاحبه!!
    حالا من برای آمادگی چی کار کنم؟
    از چه چیزایی میپرسن؟
    لطفا منو راهنمای کنین
    ممنون
    صدایی از قلب آذربایجان

Ya$a odlar yurdum AZERBAICANIM

پاسخ : امتحان ورودی فنی حرفه ای برای دوره های plc

اگر برای plc می خواهید:
    مباحثی که میپرسن
    1- دیجیتال
    2-برق صنعتی
    3- کمی الکترونیک و ابزار دقیق
    برای گزینش بهتر هم:
    1- دانشجو نباشی بهتره چون اونقدر غیبت میکنن که مربیا ذله میشن برای همین تو گزینش انتخاب نمیکنن ، البته شاید الان فرق کنه
    2-سربازی مشکلی نداشته باشی ( کارت معافیت یا پایان خدمت) ولی از این خان هم میشه رد شد
    لحظه ها را مي گذرانديم تا به خوشبختي برسيم غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم
    دكتر علي شريعتي

دیدگاه

سلام
      مشکل اینه که هم دانشجو هستم و هم کارت نپایان خدمت دارم ولی گفتن که اگه از انشگاه معرفی بیاری مشکلی نیست
      حالا اینا واقعا عملی یاد میدن؟
      :cry2:
      صدایی از قلب آذربایجان

Ya$a odlar yurdum AZERBAICANIM

دیدگاه

البته جدیدا شنیدم که امیتاز خاصی برای مراکز فنی و حرفه ای که لیسانس یا دانشجو اموزش میدن در نظر میگیرن،پس حالا زیاد نگران این قضیه نباشید و به پیش نیازاش فکر کنید
        واما...
        شما در نظر داشته باشین در هر مرکزی که پزیرفته میشین ، از امکانات اونجا نهایت استفاده را بکنین ، و بعد حسرت از دست دادنشونو نخورین
        به نظر من امکانات فنی و حرفه ای را هیچ آموزشگاه آزادی نمیتونه فراهم کنه ، و البته کامل نیست و بازهم فاصله ای با صنعت داری که باید جایی دیگه جبران بشه و فنی و حرفه ای نمیتونه کاری بکنه
        لحظه ها را مي گذرانديم تا به خوشبختي برسيم غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم
        دكتر علي شريعتي

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X