اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پاک کردن قسمتی از اطلاعات CD

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاک کردن قسمتی از اطلاعات CD

با سلام
    من چند تا CD را که توسط image از یک cd رایت کرده بودم می خواهم قسمتی از اطلاعاتی که بر روی CD ها رایت کرده ام را بسوزانم اما توسط نرم افزار nero هر چی سعی کردم نشد اگر کسی از دوستان مرا در این زمینه راهنمایی کند ممنون می شوم
    *** کم رنگ ترن قلم جهان از. پررنگ ترن حافظه  جهان ماندگارتر است ***

پاسخ : پاک کردن قسمتی از اطلاعات CD

سلام شما میتونی continue multisession disk رو بزنی . (البته اگه قبلا start multisession رو زده باشی و CD رو finalize نکرده باشی)
    بعد بری و هر فایلی رو که نمی خوای انتخاب کنی و delete کنی.
    همچین چیزی فقط برا دیسک هایی که fina;ize نشدن امکان داره.
    خب موفق باشی. نتیجه رو بفرما.
    Upload your files Here. Great Azeri Resumable File Host: http://endir.az/index.php?lang=5

دیدگاه

دوست عزیز این گزینه continue multisession disk آیا در نرم افزار nero هست ؟ اگر هست کجا قرار دارد ؟
      *** کم رنگ ترن قلم جهان از. پررنگ ترن حافظه  جهان ماندگارتر است ***

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamed b
        دوست عزیز این گزینه continue multisession disk آیا در نرم افزار nero هست ؟ اگر هست کجا قرار دارد ؟
        با سلام. بله Nero رو اول با مد Nero Burning ROM (استایل قدیمی Nero) اجرا کنید (مد دیگر که کاربری ساده تری داره Nero Xpress هستش). وقتی CD یا DVD خودتون تو دستگاه هست، اگر پنجره new Compilation باز نشده خودتون از منوی File > New Combilation یا CTRL+N این پنجره رو باز کنید سپس به تب Multisession برید، اونجاست که هر سه گزینه رو میبینید! -در ضمن با اینکه میدونم حتما خودتون میدونید اما برای تکمیل پرسش این تاپیک بگم که دیسک شما همونطور که اقای بابازاده گفتن حتما باید finalize نشده باشه یعنی Rewritable (با قابلیت نوشتن و پاک کردن دوباره)، باشه که اینجوری نام گذاری میشن: CD-RW و DVD-RW

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X