اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طراحی مدار فرمان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طراحی مدار فرمان

سلام کسی میتونه این مدار رو طراحی کنه؟
    مداری طراحی کنید که دو موتور به صورت رزرو در کنار یکدیگر قرار گیرند که با قطع شدن یک موتور . موتور دیگر بلافاصله وارد مدار شود و هر کدام می توانند موتور رزرو برای دیگری باشند؟ ( مدار فرمان و قدرت )
    لحظه ها را مي گذرانديم تا به خوشبختي برسيم غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم. دكتر علي شريعتي

پاسخ : طراحی مدار فرمان

از کار افتادن موتور رو چطور تشخیص میدی؟ CT گذاشتی براش؟

دیدگاه

نه CT نداره
      لحظه ها را مي گذرانديم تا به خوشبختي برسيم غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم. دكتر علي شريعتي

دیدگاه

پس چطور خاموش شدن موتور رو تشخیص میدی؟

دیدگاه

اگه فرض کنیم که CT داره چطوری طراحی می کنید؟

دیدگاه

اگه ct داشته باشه فکر میکنم حتما از میکرو یا PLC باید استفاده بکنی ولی برام جالبه بدون CT چطور تشخیص میدی؟

دیدگاه

:cry2:

دیدگاه

منظورت از قطع چیه>؟؟
                یعنی استپ بشه یا در اثر اتفاقی غیر عمدی موتور خاموش بشه؟

دیدگاه

دوست عزیز طراحی مدار شما درصورتی که صورت مساله اصلاح شود بسیار ساده است.

دیدگاه

سلام دوست عزیز ، صورت مسئله هیچ مشکلی نداره و احتیاج به ct هم نیست ساده ترین مدار فرمان برای این مسئله همینه که کشیدم البته زیاد جالب نشد با موبایل عکس گرفتم به ساده ترین شکل ممکن کشیدم

برای قطع موتور اول و روشن شدن موتور دوم از میکرو سویچ استفاده کردم

فایل های پیوست شده
                    کمتر به سایت میام .....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بهرام
                      سلام دوست عزیز ، صورت مسئله هیچ مشکلی نداره و احتیاج به ct هم نیست ساده ترین مدار فرمان برای این مسئله همینه که کشیدم البته زیاد جالب نشد با موبایل عکس گرفتم به ساده ترین شکل ممکن کشیدم

برای قطع موتور اول و روشن شدن موتور دوم از میکرو سویچ استفاده کردم

ببخشید جسارته ولی احساس میکنم شما اینجا قطع شدن کنتاکتور رو چک کردید نه خرابی موتور رو

دیدگاه

دوست عزیز اولا شما می دونی این موتورها در چه موقعیتی قرار گرفتند که برای انها میکروسویچ گزاشته اید پس اینکار درست نیست دوما" من هیچ صحبتی راجع به ct نکردم چون هیچ ربطی به این مدار نداره سوما"باز هم میگم صورت مسئله باید اصلاح بشه چهارما" کی می دونه چرا باید صورت سوال اصلاح بشه پنجما" کی به شما این جور رسم کشیدنو یاد داده ششما" بازم میگم مدار بسیار راحتیه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nj.tamam
                          دوست عزیز اولا شما می دونی این موتورها در چه موقعیتی قرار گرفتند که برای انها میکروسویچ گزاشته اید پس اینکار درست نیست دوما" من هیچ صحبتی راجع به ct نکردم چون هیچ ربطی به این مدار نداره سوما"باز هم میگم صورت مسئله باید اصلاح بشه چهارما" کی می دونه چرا باید صورت سوال اصلاح بشه پنجما" کی به شما این جور رسم کشیدنو یاد داده ششما" بازم میگم مدار بسیار راحتیه.
                          اولا صورت مسئله هیچ مشکلی نداره شما اگه بلدی بگو مشکلش چیه .. دوما من تو پست قبلیم گفتم ساده ترین مدار .......... سوما رشته من قدرت نیست رسمش مشکل داره ولی مدار درسته ....

پنجما" کی به شما این جور رسم کشیدنو یاد
                          چهارما : برو یاد بگیر که چطور تو یه جای علمی باید اظهار نظر کنی .....
                          کمتر به سایت میام .....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط danial007
                            سلام کسی میتونه این مدار رو طراحی کنه؟
                            مداری طراحی کنید که دو موتور به صورت رزرو در کنار یکدیگر قرار گیرند که با قطع شدن یک موتور . موتور دیگر بلافاصله وارد مدار شود و هر کدام می توانند موتور رزرو برای دیگری باشند؟ ( مدار فرمان و قدرت )

با عرض سلام.
                            من در مدار فرمان مشکل دارم . لطفا کمکم کنید . ممنونم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط b200_bardia

با عرض سلام.
                              من در مدار فرمان مشکل دارم . لطفا کمکم کنید . ممنونم.
                              سلام
                              کجای مدار فرمان مشکل دارید ؟؟
                              بگید تا کمکتون کنم
                              [left][move][b][color=green][size=11pt]ما می توانیم .
                              ، همین ... *. * * *. * * * [color=re

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X