اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در پروگرام کردن lpc2378

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در پروگرام کردن lpc2378

با سلام. دوستان من یک شماتیک واسه lpc 2378 کشیدم و Pcb اونو زدم ولی نمی دونم چه مشکلی داره که پروگرام نمیشه. پروگرامرشو از جوان الکترونیک گرفتم. شماتیک و pcb رو می گذارم ممنون می شم اگه عیب کارمو بهم بگین که بتونم پروگرامش کنم. ممنون

http://rapidshare.com/files/261043707/Schematic_Prints.pdf
    http://rapidshare.com/files/261044402/PCB_Prints.pdf
    به دنبال مرگ مي گشتم ... شهر به شهر، كوي به كوي، خانه به خانه و صاحب خانه اي خوابم را با نهيبش آشفته كرد ... كه چه نشستي كه اكنون بر مقبره ات سنگ مي كوبند گفتم چه خوب كه بعد از اين، طعم زندگي بس شيرين است و گوارا
    اي تو ... اي بذر نهال هستي ... اگر زنده اي دعاي خيرت را بدرقه راهم ساز ... اگر هم مردگي را تجربه مي كني، بيا با هم زنده شويم كه گويند زندگي زيباست

پاسخ : مشکل در پروگرام کردن lpc2378

سلام،
    شما می خواهید از طریق ISP پروگرام کنید یا JTAG؟
    There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

سلام.
      مرسی آقای سپاس یار. از طریق JTAG . شما برد رو دیدین؟ مشکلش چی هست؟
      به دنبال مرگ مي گشتم ... شهر به شهر، كوي به كوي، خانه به خانه و صاحب خانه اي خوابم را با نهيبش آشفته كرد ... كه چه نشستي كه اكنون بر مقبره ات سنگ مي كوبند گفتم چه خوب كه بعد از اين، طعم زندگي بس شيرين است و گوارا
      اي تو ... اي بذر نهال هستي ... اگر زنده اي دعاي خيرت را بدرقه راهم ساز ... اگر هم مردگي را تجربه مي كني، بيا با هم زنده شويم كه گويند زندگي زيباست

دیدگاه

سلام،

نه متاسفانه هنوز ندیدم اما با ISP خیلی راحت میتونید پروگرامش کنید، P0.14 زمین کنید و میکرو رو ریست کنید بعد با Flash Magic پروگرامش کنید. (البته باید از منوی Option گزینه ی Use DTR ... رو غیر فعال کنید)
        There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

آقای سپاس یار یک زحمتی بکشین ببینین اصلا بردی که من درست کردم سالم هست یا ایراد داره. چیزی کم نگذاشتم؟ اگه ایرادی داره ممنون میشم بهم بگین. مرسی

دیدگاه

آقا بهروز سلام

برام email زدید ... pm گذاشتید ... من سربازی میرم کلا همه کارام به حالت کان لم یکن رفته

ولی یه چیزی ... شما میخواید مدار رو بررسی کنیم ... یکم کار سختی میخوای مخصوصا با اون pcb و پکیج عجیب غریب میکرو واقعا کار سختیه که ما که توی pcb زدنش نبودیم چک کنیم... خودت چک کنی بهترین راهه

در ضمن فایلهای تصویری وبلاگ من برای پروگرام کردن و فایل pdf هم برای این کار گذاشتم حتما دنبال کن

یه نکته دیگه اون هم اینکه باز هم میگم ... IC های smd تا بحال اگه مربعی بودن نوشته روی IC در یه جهتی بود که از سمت چپ بالای اون یه فرورفتگی هم بود که میشد پایه یک IC اما این IC شماره IC رو زده زیرش نقطه فرو رفته یا پایه شماره یکه ... نه بقلیش

سه طرف IC سه تا دایره هست که پهنتر از یکی دیگست و اون یکی یکم سوراخش گود تره اون طرف میشه پایه یک

من واسه همین دو روز بورد مبدل رو برعکس وصل میکردم و میکرو کار نمیکرد و پروگرام نمیشد

اما از طرف نوشته روی IC ساعتگرد 90 درجه بچرخه میشه پایه 1

درضمن پایه TRSTn همون پایه 5 میکرو هستش
            به وبلاگم سر بزنید

دیدگاه

سلام. آقا منم همین مشکلو داشتم برطرف شد. ممنون از لطفتون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X