اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بررسی رفتار دینامیکی موتور القایی در اثر تغییر پارامتر با استفاده از ..........

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بررسی رفتار دینامیکی موتور القایی در اثر تغییر پارامتر با استفاده از ..........

بررسی رفتار دینامیکی موتور القایی در اثر تغییر پارامتر با استفاده از نرم افزار MATLAB

چکیده -در این مقاله شمایی کلی از اثرات تغییر پارامترهای اصلی موتورهای القایی سه فاز بررسی شده است. روش پیشنهادی در این قاله بر روی چهار نمونه موتور القایی با توانهای نامی مختلف اعمال شده و تحلیل دینامیکی آنها مورد مطالعه قرار گرفته است. بدین نظور شبیه سازی چهار موتور القایی انجام شده و مقایر مختلف مشخصه های کنترلی که در بررسی رفتار ماشین مورد استفاده قرار می گیرند مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. برای شبیه سازی از نرم افزار MATLAB استفاده شده و نتایج حاصله نشان دهنده آن است که اختلاف قابل توجهی بین رفتار دینامیکی موتور های با توان نامی پایین و بالا وجود دارد.

از اینجا بدانلودید.........

پاسخ : بررسی رفتار دینامیکی موتور القایی در اثر تغییر پارامتر با استفاده از ..........

لینک بالا پاک شده
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

پاسخ : بررسی رفتار دینامیکی موتور القایی در اثر تغییر پارامتر با استفاده از ..........

واقعا جالبه امروزه که برای اولین بار عضو این سایت شدم، دیدم مقاله ای که پارسال تو دانشگاه تهران دادم اینجا داده شده و جالب تر اینکه لینکش هم پاک شده
      میشه جناب فرشید خان لینک مجدد قرار دهند تا بتونیم مقاله خودمون رو دوباره زیارت کنیم.

دیدگاه

نمی دونم چرا پاک شده !!
        ولی چشم ، می گردم و پیداش می کنم و از اول میزارمش !

در مورد دوست عزیزمون .. (mazhar)
        خیلی خوشحالم که عضو سایت ما شدین . ورودتون رو از طرف خودم و بقیه دوستان eca تبریک می گم .

در ضمن ، این مقاله رو من از یه سری مقاله که برای کنفرانس برق بود گذاشته بودم ! مقالاتی که خود کنفرانس داده بود بیرون و مطمئا باشین که بدون هیچ کم و کاستی و با اسم نویسنده و .... (خطم کلام حق چاپ محفوظ است ) توی سایت گذاشته شده !!

به طور خلاصه بگم ، اینجا بیشتر سعی شده تا یه بانک اطلاعاتی در زمینه های مرتبط با خودش بوجود بیاد تا دیگه همه دچار سردر گمی نشن و بتونن راحت به مطالبی که می خوان برسن ..

امیدوارم که شما هم اگر مطلب مفیدی دارید (که حتما دارید ) توی انجمن قرار بدید تا بقیه دوستان هم بتونند از اون استفاده بکنند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X