اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

GPRS MODEM

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

GPRS MODEM

سلام .. من این موضوع رو چند روز پیش ایجاد کردم و کمک خواستم اما نمی دونم چرا الان هر چی گشتم موضوع من نیست که نیست ..

بگزریم .. بعد از مدتها دوباره سلام

آقا من میخوام یه مدار درست کنم که یه سیم کارت بخوره بعد ولی نه صفحه نمایش داشته باشه نه صفحه کلید و نه ... یعنی می خوام این دستگاه رو با یه پرت وصل کنم به یه دستگاه دیگه که هم صفحه نمایش داره هم صفحه کلید و هم بلندگو فقط سیم کارت نمی خوره ...

بزار اینجوری بگم فکر کنید می خوام یه مدار درست کنم که سیم کارت بخوره و با پورت usb وصل بشه به کامپیوتر و بشه ازش استفاده کرد ( مثلا به عنوان مودم ) ..

پیشاپیش از همتون کلی تشکر می کنم .. ممنون

پاسخ : موبایل

سلام .. اینگاری اینجا کسی نیست بتونه کمکم کنه !!

چیزی که من می خوام کاملا شبیه یه gprs modem هستش ..

آیا هست کسی که من را یاری کنه :agree:

بازم از همتون ممنونم کلی

دیدگاه

سلام .. آقا تورو خدا یه راهنمایی بکنید !!

مرسی ..

دیدگاه

دوست عزیز سیم کارت مجموعه ای از کدهای دیجیتالی رو برای خطوط اپراتور میفرسته که موقعیت و خاموش بودن گوشی شما و اعلام میکنه در اصل کلید دیجیتال برای ورود به شبکه سلولی هست و این عملیات مرتبا در فواصل زمانی خاص توسط گوشی انجام میشه.در اصل گوشی و سیمکارت مکمل هم هستند و شما نمیتوانید از امکانات سیمکارت بدون تائید توسط شبکه استفاده کنید.اینطور بگم که میتونید یک گوشی دارای خدمات اینترنت را با سیمکارتش به کامپیوتر متصل کنید اما سیمکارت با هیچ سخت افزار جانبی مچ نیست.امیدوارم جواب گرفته باشید.

دیدگاه

سلام .. بازم مرسی که یکی جوابمو داد

دوست عزیز شما دارین اشتباه می کنین ، اینکه سیم کارت بدون گوشی نمیشه ازش استفاده کرد کاملا اشتباه هستش ..

به این لینکها یه سر بزنید ببینید چیزی که من میگم هستش .. یه GPRS MODEM !! حالا کسی هست کمکم کنه آیا ؟؟

http://hametech.manufacturer.globalsources.com/si/6008826068010/pdtl/Mobile-wireless/1014508054/GSM-GPRS-USB-2.5G-Modem.htm

http://microwave.manufacturer.globalsources.com/si/6008810848088/pdtl/Network-card/1008082240/Tri-band-USB-GSM-GPRS-Modem.htm

http://microwave.manufacturer.globalsources.com/si/6008810848088/LargeImage/USB-GPRS-Modem/product_id-1018928973/action-GetProduct.htm

دیدگاه

دوست عزیز من نگفتم برای استفاده از سیمکارت حتما باید گوشی داشته باشید منظور من این بود که برای ارسال کدهای سیمکارت و در اصل رجیستر کردن سیمکارت روی شبکه به سیستم فرستده و گیرنده ای پیچیده ای نیاز است که عملیات دیکد وانکد را انجام دهد اون gprs هایی هم که به اونها اشاره کردید در واقع این سیستم را دارند منتها مثل موبایل برای ارسال سیگنالهای صوتی طراحی نشده اند ولی در واقع از شبکه موبایل بعنوان واسط ارسال و دریافت دیتا استفاده میکنند.منظور کلی من این هست که ساخت سیستمی که شما را بوسیله سیمکارت و واسطه کامپوتر به شبکه متصل کنه از خریدش بسیار سخت تر هست .

دیدگاه

بازم سلام .. مخلص همه !!

خدایی یکی نیست اینجا کمکم کنه ..

بازم از همتون تشکر میکنم

دیدگاه

سلام
                شما یه gsm modem میخری از بازار که این فقط یه سیمکارت روش نصب میشه
                بعد از طریق پورت کامپیوتر و از طریق تلنت و یه سری دستورات به نام at command بهش حالی میکنی که چه کاری باید انجام بده
                حالا اگه هر جور دیتا هم که قراره رد و بدل شه به کار ایی مودم و تجربه کاربر بستگی داره

دیدگاه

سلام ..

دوست عزیز خود GPRS MODEM هم توی بازار موجود هستش .. اگه قرار به خریدن باشه میروم GPRS MODEM میخرم ..

حالا کسی هست که واسه ساخت این مدار کمکم کنه .. :agree:

دیدگاه

پاسخ : GPRS MODEM

سلام .. نماز و روزه همه قبول باشه ..

یعنی واقعا هیچ کسی نمی تونه اینجا کمکم کنه ؟؟ خواهش می کنم ..

دیدگاه

meisam.mobini
                      به 3 روش می تونی همچین کاری رو انجام بدی
                      1-با GPRS MODEM قیمتش هم حدودا 30-50 هست (برایکارهای شما فک کنم خوب باشه)
                      2-استفااده از ماژول آماده به عنوان مثال http://www.rfphone.com/index.aspx?siteid=1&pageid=151&proid=25
                      3-استفاده از یک گوشی ارزون قسمت و اتصال اون به کامپیوتر

بهترین راه برای یک مدار الکترونیکی که شما بیشتر احتیاح دارین همون ماژول هست
                      هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

سلام .. مشکل اینجاست که چه جوری از این ماجول استفاده کنم ..

چه جوری وصل کنمش به USB و چه جوری یه برنامه بنویسم که توی کامپیوتر از اون استفاده کنم ؟؟

مرسی ..

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X