اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Porotel 99 SE یا Porotel DXP ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

Porotel 99 SE یا Porotel DXP ؟

به نظر شما پروتل 99 بهتره یا DXP ؟
    چه تفاوتی با هم دارند؟
    :rolleyes:

پاسخ : Porotel 99 SE یا Porotel DXP ؟

من تازه دارم با پروتل dxp کار میکنم و قبلا هم با 99 کار نکردم.خوشخال می شم که دوستان تفاوت هاشونو بگن ما هم یاد بگیریم.
    اگر انسان از همه خطر ها پرهيز کند ، هرگز راه به جائي نخواهد برد...

دیدگاه

دوستان توجه کنید که اگه از نظر سرعت بگین protel 99se بهتره جون سیستم پایینی میخواد ولی در کل dxp هم از نظر امکانات simulation و pcb و... بسار بهتره ولی گفتم سیستم نسبتا خوبی میخواد
      خواندن کلمات قصار برای یک آدم تحصیلآ‌نکرده چیز خوبی است
      چرچیل

تنها معجزه بزرگ و نابودنشدنی، اعتقاد بشر به معجزه است.
      ژان پل سارتر
      [color=red][size=14pt]جادوی دست یک انسان، در دست دیگری، توانایی "مهندسیآ‌کردن" است. "ماوراءالطبیعه" واژهآ‌ای پوچ است. رابرت آنسون هاینآ‌لاین

دیدگاه

»ن شنیدم auto rout در dxp مشکل داره؟مثلا به جای جامپر زدن سیم ها رو از روی هم رد می کنه یا اشتباهی وصل میکنه.من که تو این مدت کم که کار کردم با مشکلی بر نخوردمشما با این اشکال برخورد نکردین.

دیدگاه

نه دوست عزیز اصلا این طور نیست !
          چون دیفالتش فیبر 2 لایه طراحی میکنه واسه همین اکثر دوستان تازه کار میگن که مشکل داره ! واسه اینه که میگن عوض جامپر سیم هارو از روهم میکشه ! چون 2 لایست...
          ولی خوب برای کارای ابتدایی بهتره که از auto rout استفاده نکنید چون با دستتون تنظیم کنید خیلی بهتر از آب در میاد.

دیدگاه

منظورم این نبود که top layer و bottom layer رو رو هم میکشه.منظورم اینه که بعد از اینکه حالت یه لایه رو انتخاب کردی (که معمولا bottom layer هست) بازم سیمها رو روی هم میکشه.

دیدگاه

من که تا حال به این مورد برنخوردم .... و تو سایت های خارجی هم چیزی راجع به ایرادات این نرم افزار ندیدم.
              ولی خوب به هر حال محال نیست! ممکنه اشتباهاتی وجود داشته باشه. :smile:

دیدگاه

SE99برای کارهای ساده بهتره چون کتابخانه ی قطعات آن قدیمی تر بهتر اما DXPقطعاتزیرسال2000درکلاسش نیست اما خیلی تمیز ترازSE99است

دیدگاه

یه سوال:
                  میشه کتابخونه های 99 رو تو dxp استفاده کنیم.یعنی جایی داره که مثل 99 توش کپی کنیم؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X