اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فرستنده دیجیتال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فرستنده دیجیتال

با سلام
    من به یک فرستنده نیاز دارم که مثلا به جای استفاده از مدلاسیون FM از مدلاسیون دیجیتال استفاده کند از طرفی گیرنده این فرستنده هم موجود باشد چون بدون گیرنده که بدرد نمیخورد.
    با تشکر

پاسخ : فرستنده دیجیتال

سلام
    اگه تجربه منو بخوای باید بگم ساخت یه فرستنده و گیرنده واسه ارسال دیتا که بدرد بخور و مطمئن باشه کار خیلی سختی هست و زمان زیادی می گیره که از نطر من بار علمی هم نداره من فکر می کنم استفاده از ماژول های فرستنده و گیرنده انتخاب خیلی خوبیه. انواع متفاوتی از این ماژول ها وجود داره اما بهترین چیزی که من تا بحال دیدم و ازش جواب صد در صد گرفتم یه ماژول آمریکایی با امکانات فوق العاده که اسمش XBEE هست. شرکت ZIGBEE سازنده این ماژوله. توصیه می کنم حتما دیتاشیتشو بخونید تا به حرفم بریسید. مسافت ارسال مدل XBEE PRO ، یک و نیم کیلومتر و مدل XBEE حدود 100 متر هست. تا اونجا که اطلاع دارم فقط 1 شرکت وارد کننده این ماژوله چون خودم 4 تا ازش واسه پروژه ام خریدم پس لینک زیرو ببینید:

http://www.parsrobot.ir/Fa/Products/Detail/2/14/ماژول%20های%20مخابراتی/ماژول%20الکترونیکی.htm

دیدگاه

سلام
      اتفاقا بار علمی فرستنده گیرندهای دیجیتال خیلیم بالاستولی با توجه به نبود تکنولوژی ساخت در ایران با مشکل روبرو هستیم.
      ولی پروژههای حالبی هست که میشه خیلی خوب کار کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط abbreza
        سلام
        اگه تجربه منو بخوای باید بگم ساخت یه فرستنده و گیرنده واسه ارسال دیتا که بدرد بخور و مطمئن باشه کار خیلی سختی هست و زمان زیادی می گیره که از نطر من بار علمی هم نداره من فکر می کنم استفاده از ماژول های فرستنده و گیرنده انتخاب خیلی خوبیه. انواع متفاوتی از این ماژول ها وجود داره اما بهترین چیزی که من تا بحال دیدم و ازش جواب صد در صد گرفتم یه ماژول آمریکایی با امکانات فوق العاده که اسمش XBEE هست. شرکت ZIGBEE سازنده این ماژوله. توصیه می کنم حتما دیتاشیتشو بخونید تا به حرفم بریسید. مسافت ارسال مدل XBEE PRO ، یک و نیم کیلومتر و مدل XBEE حدود 100 متر هست. تا اونجا که اطلاع دارم فقط 1 شرکت وارد کننده این ماژوله چون خودم 4 تا ازش واسه پروژه ام خریدم پس لینک زیرو ببینید:

http://www.parsrobot.ir/Fa/Products/Detail/2/14/ماژول%20های%20مخابراتی/ماژول%20الکترونیکی.htm

سلام
        مچکر
        میشه یه مقداری در مورد این واژول ها اطلاعات بدین؟اخه من هر چی می گردم اطلاعات خوبی گیرم نمیاد.
        مثلا فرقشون با rf چیه ؟کدوم بهتره؟
        دیتا رو به صورت سریال می فرسته؟
        ممنون بازم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X