اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اپتو ترانزیستور با 2 ترانزیستور داخلی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اپتو ترانزیستور با 2 ترانزیستور داخلی

با سلام
    دوستان یه اپتو ترانزیستور معرفی کنید که با همون led داخلی 2 تا ترانزیستور رو سوئیچ کنه به صورت همزمان
    متشکرم
    گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
    "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

پاسخ : اپتو ترانزیستور با 2 ترانزیستور داخلی

دوستان خسته نباشید از این همه اطلاعاتی که دادین.
    خودم یه نمونه پیدا کردم .PS2561-2
    لطف کنید بگین تو بازار هست یا حداقل مشابه همین باشه.
    درضمن دوستان جهت دریافت دیتا شیت قطعات الکترونیک میتونید از سایت زیر استفاده کنید.من 3 ساله باهاش کار میکنم و کاملا راضیم ازش.
    www.ic2ic.com
    گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
    "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

دیدگاه

پاسخ : اپتو ترانزیستور با 2 ترانزیستور داخلی

نمیدونم تو بازار باشه یا نه
      6n139

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X