اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برنامه تشکیل ماتریس امپدانس وادمیتانس در matlab

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برنامه تشکیل ماتریس امپدانس وادمیتانس در matlab

سلام دوستان
    لطفا اگر کسی برنامه تشکیل ماتریس ادمیتانس وامپدانس توسط matlab داره خیلی ممنون میشم به هر طریقی که میتونه یا به ایمیل یا به هر طریقی دیگر این لطف را در حق من انجام بده
    ایمیل: azkamno@yahoo.com منتظر پاسخهای شما دوستان هستم

پاسخ : برنامه تشکیل ماتریس امپدانس وادمیتانس در matlab

سلام
    لطفا بیشتر توضیح بدید
    در دیر مغان آمد یارم قدحی در دست
    مست از می می خواران از نرگس مستش مست

دیدگاه

سللم دوست عزیز ممنون که پاسخ من را داددید
      برنامه مورد نظر مربوط به درس بررسی سیستم قدرت (1) میباشد در مورد ماتریس ادمیتانس باید برنامه ای نوشت که قادر به محاسبه ماتریس N*N مورد نظر با داشتن n شینه پست باشد در این برنامه ماباید ورودیها را یعنی ادمیتانس خطوط بین شینها را وارد کرده و برنامه پس از تشخیص ارتباط داشتن یا نداشتن شینه ها بهم ،ماتریس را تشکیل دهد

اما ماتریس امپدانس که مشکلتر است را دراین جا زیاد نمیتوان توضیح داد ،در این ماتریس که 4*4 کافی است باید با توجه به مراحل تشکیل این ماتریس در درس بررسی اقدام کرد اگر کتاب استیونسن را دارید قسمت تشکیل ماتریس امپدانس را بخوانید کاملا متوجه میشوید

مجددا از شما تشکر میکنم
      به امید پاسخ شما

دیدگاه

سلام
        دوست عزیز چندتا برنامه کامل در همین زمینه برات میذارم امیدوارم کمکت کنه
        http://www.4shared.com/file/7840896/c12e6ac0/Power.html
        در دیر مغان آمد یارم قدحی در دست
        مست از می می خواران از نرگس مستش مست

دیدگاه

دوست گرامی وعزیز بسیار سپاسگزارم از اینکه اینقدر موضوع برای شما اهمیت داشت که در اولین فرصت به من پاسخ دادید ، برنامه ها را دانلود کردم هنوز انها ندیده ام امیدوارم برنامه ها همانها باشدکه خواسته ام، امادر هر صورت کار شما برای من بسیار قابل ارج وشایسته تقدیر میباشد
          به امید موفقیت شما در تمام کارهایتان

دیدگاه

با سلام.
            خواهش میکنم اگ کسی میتونه کمک کنه. من میخوام ی برنامه متلب بنویسم که ماتریس ادمیتانس رو تشکیل بده و شین های اضافی رو حذف کنه و در آخر دیاگرام اونو بکشه.
            ممنون
            mahmoodrezaseddigh@gmail.com

دیدگاه

http://nikatech.ir/%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%A7/%D8%A8%D8%B1%D9%82-%D9%88-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%D A%A9/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%AD%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B3-%D8%A7%D8%AF%D9%85%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D9%88-%D8%A7%D9%85%D9%BE%D8%AF%D8%A7/

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X