ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 3 از 6 نخست 123456 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 52
    2007/06/28
    2,405
    20

پاسخ : دوربـیـن و پـردازش تـصویـر

سلام ....................

1- قابلیت زوم 100 در 100 دارن .. این دوربین ها معمولا دو نوع زوم دارن .. یکی زومی که در اصطلاح Resolution Distortion (تخریب رزولوشن) نداره و یه نوع هم که از رزولوشن میزنه و زومینگ رو انجام میده .. معمولا برای هر دوتا هم محدودیت هایی داره .. مثلا میگن تا 13X زوم اولی داره و دومی هم تا 20X .. اینارو باید از مانوآل دوربین بخونید ..

2- استاندارد کابل USB 2.0 معمولا 16 فوت هست امــا این در حالت کاملا ایده آله و باید به نوع کابل و خیلی چیزای دیگه هم توجه کنیم .. معمولا برای افزایش طول کابل از یه USB Extender استفاده میکنن .. معروف ترین مدل هاش هم USB-C5-LC هست .. ویژگی اینا اینه که میتونیداز کابل های شبکه مثلا CAT 5 استفاده کنید و این یعنی افزایش طول ارتباط .. حالا باید ببینید خود نمایندگی دوربین چه مدلی رو پیشنهاد میکنه ..

3- خروجی IP Camera فریم دیجیتاله و به هر ترتیب پاکت های دیجیتاله .. با USB راحت میشه کار کرد .. نمیدونم اصلا خروجی غیر USB میتونه معنا داشته باشه یا نه .. به دلیل سرعت ارتباط فریم به فریم پروتکل USB میگم ..

4- شرکت بنوان الکترونیک - تهران - سعادت آباد - میدان کاج - خیابان علامه شمالی - پلاک 319 - ساختمان سایه - واحد 29 -
    تلفن: 22352247 -22063114 - 22063145 .. همین اطلاعات رو ازشون دارم .. موفق باشید ..
    دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..
    2008/06/19
    32
    3

سلام.....
    جناب حسام الدین خیلی لطف کردین.از اطلاعات کاملتون ممنونم.من با شرکت بنوان الکترونیک تماس می گیرم و نتیجه رو حتما به شما هم اطلاع میدم.اما برای ادامه کار حتما باز هم مزاحمتان خواهم شد.
    2007/06/28
    2,405
    20

سلام ...................

برای مورد دومی که پرسیده بودید؛ یه مقدار دقیقتر اطلاعات گرفتم که خدمتتون عرض میکنم .. اگه USB 2.0 باشه مغمولا همون بین 4 تا 5 متر جواب میده و اگه بتونید از یه هـــاب استفاده کنید (مثل همون USB Extender) میتونید تا 28 متر خیلی خوب جواب بگیرید .. موفق باشید ..
    2009/08/11
    5
    0

با سلام خدمت دوستان محترم
    من يك دوربين سوني DFW SX-900 دارم كه يك دوربين مداربسته ديجيتاله كه خروجي IEEE 1394 داره. اين دوربين برقش رو هم از طريق كابل IEEE 1394 در محدوده 8 ولت تا 30 ولت و آمپر 4/0 تامين مي كنه. من يك كارت كپچر پروويژن خريدم ولي وقتي از اين كارت كپچر استفاده مي كنم چراغ پاور دوربين روشن نمي شه و كامپيوتر دوربين رو تشخيص نمي ده. وقتي با مولتي متر ولتا» خروجي از كارت رو روي كابل 6 پين تست كردم ديدم 5/3 ولته و اونم روي پين وسطي در حاليكه اين دوربين روي پين اول بايد 8 تا 30 ولت بگيره. سواله من اينه كه آيا اين دي وي كارت ها كه تو بازاره power رو هم تامين مي كنه يا نه؟ من بايد چه كارتي بخرم؟ لطفا" كمكم كنيد.
    2007/06/28
    2,405
    20

سلام ..............

من جواب سوالتون رو دقیق نمیدونستم .. برای همین از یکی از دوستام پرسیدم .. ایشون اینطوری گفتن .. معمولا برق رو از یه آداپتور جداگانه اگه بگیرید خیلی بهتره .. چون اینکه برق رو از کارت کپچر بگیریم یه کم غیر استاندارده .. کارت کپچر هم بهترین نوعش الان pinnalce هست و توی کار خیلی خوب عمل میکنه .. امــا نسل 510 یو اس بی اش یه کم برای نصب اذیت میکنه .. ولی خوبی خیلی بزرگی که داره اینه که لود روی CPU نداره .. موفق باشید ..
    2008/01/14
    2
    0

سلام
    من میخوام كه از یه IP camera تو LabVIEW استفاده کنم به شکلی كه تصاویر real time قابل دسرسی باشی این کار اصلا شدنی هست؟
    اصلا نمیدونم چیکار باید بکنم ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه .
    2007/04/26
    ايران
    794
    7

من یک دوربین تحت شبکه خریدم. میخوام بدونم آیا میشه از اون برای پرازش تصویر استفاده کنم؟
    2007/06/28
    2,405
    20

سلام ..................

نقل قول نوشته اصلی توسط mse5602
    سلام
    من میخوام كه از یه IP camera تو LabVIEW استفاده کنم به شکلی كه تصاویر real time قابل دسرسی باشی این کار اصلا شدنی هست؟
    اصلا نمیدونم چیکار باید بکنم ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه .
    باید از ToolKit های مخصوص این کار که برای محیط LabView تعریف و طراحی شدن؛ استفاده کنید .. مثلا IVISION .. لینک های زیر رو ببیند .. امیدوارم که بتونن کمکتون کنن .. موفق باشید ..

IVISION

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2007/06/28
    2,405
    20

سلام ................

نقل قول نوشته اصلی توسط NASA_DE
    من یک دوربین تحت شبکه خریدم. میخوام بدونم آیا میشه از اون برای پرازش تصویر استفاده کنم؟
    چرا شک کردید که میشه یا نمیشه؟ منظورم اینه که دلیل خاصی وجود داره؟ امکانی؟ محدودیتی؟
    2007/04/26
    ايران
    794
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط حسام الدین
    سلام ................

چرا شک کردید که میشه یا نمیشه؟ منظورم اینه که دلیل خاصی وجود داره؟ امکانی؟ محدودیتی؟
    شکم از این جهت هست که باید بتونم برنامه ای بنویسم که یا بتونه با نرم افزار خود اون دوربین ارتباط برقرار بکنه
    یا اینکه بدون استفاده از برنامه خود دوربین تصاویر رو فریم به فریم برام نمایش بده.
صفحه 3 از 6 نخست 123456 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 52