اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یه نظر حتما مطالعه کنید لطفا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یه نظر حتما مطالعه کنید لطفا

به نام خدا
    سلام به دوستان به خصوص مدیر این سایت امیرعلی بلورچیان امیدوارم که حال همه شما خوب باشد از یه طرف من وقتی می بینم این قدر داوطلب هستند که می خواند توی پیشرفت علمی ما از نظر مادی کمک می کنند احساس خوشحالی و از یه طرف احساس ناراحتی که بخدا به خاطر وضعیت مالی نمی تونم کمک کنم احساس شرم می کنم من به خاطره وضعیت مالیم نمی تونم زیاد توسایت بیام مثلا روزی حداکثر 1 ساعت. من چند نظر دارم که امید وارم مفید واقع بشه
    1-بیشتره بچه های عضو مربوط به تهران هستند شما می تونید به کمک دوستان یک قراری در تهران مثلا در پارک دربند یا جاهای مختلف قرار بزارید این به چند دلیل است الف : بچه ها ( ببخشید که خیلی راحت صحبت میکنم) به صورت حضوری با هم ملاقات و بیشتر باهم آشنا می شوند ب : اگر کسی به صورت حضوری از وضعیت مالی سایت همه را در جریان بگذارید و مطمئن باشید که اونجا خیلی از بچه ها مقداری زیادی کمک مالی به سایت می کنند (این روش رو من تو نتورک یا رو به رو یاد گرفتم)
    2- اگر می شد یک حافظه برای خود سایت خریداری کرد تا ما دیگر فایل هایمان رو تو سایت های دیگر اپلود نکنیم جون بعد از حداکثر یک ماه اون فایل ها از بین می رود و همیشه تو دسترس نیست ( که مطمئن هستم برای شما دوستان هم اتفاق افتاده)
    3- طرح مسابقه یا در مسابقات روباتیک و یا غیره ما می تونیم از طرف سایت یک تیم یا چند تیم تشکیل بدیم و در مسابقات استانی و یا کشوری شرکت کنیم و اسم این سایت زبانزد بشود(که با 60 هزار نفر همین الان هم هست)و یا می توانیم خودمان جایی را اجاره کنیم و یک مسابقه یک هفته ای را انجام دهیم که این کار هم باعث شناخته شدن سایت در می شودو سایت های دیگر هم به این سایت می پیوندند و سایت الکترونیک در ایران یک پارچه می شود و دیگر کسی مجبور نیست برای جستجو در بار یک مقاله کلی زمان صرف کند.
    4-با موافقت عضو ها می توان یک سالن را اجاره کرد با تامین مالی از خود عضو هایی که می خواهند در این کنگره شرکت کنند اول باید مقدار این هزینه ها براورد شود و بعد از گرفتن هزینه از دوستان می تواننده به صورت حضوری در این کنگره شرکت کنند و نظرات و یا اختراعاتی که انجام داده اند را ارائه دهند.
    واقعا روی این نظرات با دیگر اساتید این سایت مشورت کنید بخدا خیلی تاثیر داره من خودم در قسمت فرهنگی مسجد کار کردم و تاثیرات آن رو دیده ام و مطمئ هستم ک هیچ کاری غیر ممکن نیست درسته سخته ولی با این همه عضو که خیلی راحت میشه این کار رو کرد .یه نظر خواهی تو سایت بگذارید ببینید دیگر عزیزان چه نظری دارند
    من داشتم نظرات دوستان رو مطالعه میکردم که می خواستم از شما به خاطر این که سایت پولی نشود طرفداری کردید واقعا تشکر کنم خیلی کم پیدا می شوند که این کار رو انجام دهند معمولا دیگر سایت ها وقتی عضو ان زیاد می شود یه هو پولی می شه
    امید وارم که دوستان از این نظرات (قبول دارم که خیلی بزرگه ولی میشه) خوششان آمده باشد
    میلاد با سعادت منجی عالم بشریت رو به همه دوستان و نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان رو تبریک میگم زیر سایه مولا میشه سلامت باشید خداحافظ

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با خفت و خواری پی شبنم نمی گردم.

پاسخ : یه نظر حتما مطالعه کنید لطفا

با سلام
    قبلا از این مباحث توی انجمن خیلی مطرح شده ولی نیتجه خوبی نداده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X