اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی راجع به مدار پروگرامر HV prog

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سلام
    من مدار HV prog رو از سایت der-hammer.info گرفتم بستم و فایل STK500.ebn رو هم داخل مگا 8535 ریختم و طبق شماتیک مدار ، اتصالات مدار رو برقرار کردم ولی نمیتونه مثلا مگا 16 ، مگا 8 یا... رو پروگرم کنه. البته پاک می کنه و پروگرام می کنه ولی چون آدرس اشتباه داره آخر یه
    پیغام میده مبنی بر اینکه آدرس ریخته شده مثلا فلان آدرس است درحالیکه باید آدرس دیگه ای باشه!
    کسی اینجا هست که این مدار رو ساخته باشه یا با اون کار کرده باشه ؟
    ask One Question

پاسخ : راهنمایی راجع به مدار پروگرامر HV prog

دوست عزیز من این پروگرمر رو ساختم ولی این مشکل رو نداشت. شاید یه جایی از کار ایراد داره :bye :bye
    دانلود بدون دردسر از راپیدشر و فور شرد و ...

دیدگاه

سلام
      میشه نقشه و کد Hex عملی این پروگرامر رو بزارید تا ماهم استفاده کنیم :smile:
      من تو این سایت رفتم دو تا نقشه مختلف پیدا کردم که هر دو تا با پورت کام بودن و فقط از دو پایه ی RXD و TXD استفاده میکردن به نظرم بشه تبدیل به USB شون کرد :wow:
      اینو ببینید یه مدار تبدیل USB به پورت Com هست که اگه این مدار رو به این پروگرامر اضافه کنیم میشه یه پروگرامر USB که بسکام و کدویژن اونو میشناسن.

دیدگاه

سلام
        آقا این HV میتونه فیوز SPIEN رو تو M8 و M32 برگردونه حدود 8تا مگا 8 دارم مشکل دارن ....!!و 2 تا هم 32 اگه یه OK بدی ما هم بسازیمش.

دیدگاه

کسی نمیتونه کمک کنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mrmehdi نمایش پست ها
            سلام
            آقا این HV میتونه فیوز SPIEN رو تو M8 و M32 برگردونه حدود 8تا مگا 8 دارم مشکل دارن ....!!و 2 تا هم 32 اگه یه OK بدی ما هم بسازیمش.
            سلام به همه دوستان ، منم میخواستم یه پروگرامر stk500 بخرم یا درست کنم فقط میخواستم بدونم میتونم باهاش پایه ریست مگا۸ رو فعال و غیرفعال کنم یا نه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mzselec نمایش پست ها
              سلام به همه دوستان ، منم میخواستم یه پروگرامر stk500 بخرم یا درست کنم فقط میخواستم بدونم میتونم باهاش پایه ریست مگا۸ رو فعال و غیرفعال کنم یا نه؟
              با سلام و احترام
              برای اینکه پایه ریست را بتوانید تغییر وضعیت بدهید باید حتما از پروگرامر با پشتیبانی از مد HV استفاده کنید. اگر خواستید نقشه ایی انتخاب کنید ابتدا یک بررسی کنید و ببینید مدار قادر است ولتاژ 12 ولت را به پایه ریست میکرویی که قرار است پروگرام کند برساند یا نه؟ اگر میتوانست و همه موارد دیگر درست بود قادر به پشتیبانی از حالت HV میباشد ولی اگر دیدید که از لحاظ الکترونیکی امکان اینکه ولتاژ 12 ولت را به سر ریست برساند وجود ندارد دیگر مطمئن باشید که قادر به پشتیبانی از این حالت پروگرام نمیباشد.
              موفق باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X