اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دوربین ماشین ویژن با رزولوشن بالا و قدرت تفکیک و حساسیت به رنگ بالا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دوربین ماشین ویژن با رزولوشن بالا و قدرت تفکیک و حساسیت به رنگ بالا

با سلام
    بنده برای یک کار تحقیقاتی دنبال یک دوربین مداربسته مخصوص ماشین ویژن با کیفیت و قدرت تفکیک و حساسیت رنگ بالا می گردم ( در حد sony dfw sx900). اما متاسفانه هنوز نتونستم تو ایران یک همچین چیزی پیدا کنم. دوربین های مداربسته متداول در بازار هم که در تفکیک رنگ خودشون هم مشکل دارند. از دوستان خواهش می کنم اگر کسی یک همچین دوربینی رو سراغ داره لطفا به من اطلاع بده که کجا می تونم این جور دوربین ها رو پیدا کنم. با تشکر

پاسخ : دوربین ماشین ویژن با رزولوشن بالا و قدرت تفکیک و حساسیت به رنگ بالا

نوشته اصلی توسط slmnhosseinpour
    با سلام
    بنده برای یک کار تحقیقاتی دنبال یک دوربین مداربسته مخصوص ماشین ویژن با کیفیت و قدرت تفکیک و حساسیت رنگ بالا می گردم ( در حد sony dfw sx900). اما متاسفانه هنوز نتونستم تو ایران یک همچین چیزی پیدا کنم. دوربین های مداربسته متداول در بازار هم که در تفکیک رنگ خودشون هم مشکل دارند. از دوستان خواهش می کنم اگر کسی یک همچین دوربینی رو سراغ داره لطفا به من اطلاع بده که کجا می تونم این جور دوربین ها رو پیدا کنم. با تشکر
    سلام .........................

پیام خصوصیتون رو چک کنید .. موفق باشید ..
    دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

جناب آقای مهندس حسام الدین
      با سلام
      از لطفتون خیلی سپاسگذارم. موفق و موید باشید.

دیدگاه

دایی حسام الدین جان

یعنی ما محرم نبودیم؟! oo:
        با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadmn
          دایی حسام الدین جان

یعنی ما محرم نبودیم؟! oo:
          شما تاج سرید .. آدرس یکی از استادامون رو بهشون دادم که توی زمینه ی استودیوی مجازی کار میکنن .. برای اینکه نیاز به خیلی اطلاعات ظریف تخصصی بود و من هم ناتوان؛ آدرس ایشون رو براشون PM کردم .. وگرنه من کـــه از زیر دریایی بدم میاد! :nerd:

http://www.eca.ir/forum2/index.php?t...6113#msg146113
          دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

دوربین های پردازش تصویر دارای خصوصیات خاص خودش هست. از جمله نوبز کم رزولوشن بالا ، کیفیت بالا. و از همه مهمتر کنترل دقیق نرم افزاری روی تعداد فریم و زمان نورگیری. همچنین دارا بودن ورودی تریگر. به شرکت هست به نام دیده بنیان وارد کننده هستن. مشاوره هم می دن. اینم سایتشه www.didehbonyan.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X