ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    2008/10/09
    تبریز
    11
    0

چشمي راه پله و چشمي دزدگير

با سلام.

لطفا اگر کسي در مورد انواع چشمي هاي موجود در بازار و نحوه ي عملکرد آن ها اطلاعاتي دارد ، راهنمايي کند. مثلا آيا چشمي هاي راه پله فقط NIGHT ACTIVE هستند و يا کليد انتخاب DAY/NIGHT دارند؟ آيا ولوم تايمر و ولوم تنظيم حساسيت دارند يا خير؟ همچنين آيا چشمي هاي دزدگير مرکزي تنظيم حساسيت دارند يا نه؟ بيشترين شعاع عملکردي آن ها چند درجه است؟ همچنین اگر بخواهیم خودمان با AVR بسازیم چطور؟ آیا قابلیت وصل به یک میکرو مثلا AVR را دارند؟ ممنون ميشم اگه بيبشتر کمک کنيد.
    2007/11/28
    1,746
    22

پاسخ : چشمي راه پله و چشمي دزدگير

ُسلام
    چشم های دزدگیر به حرکت حساس است اگر جسمی در محدوده دید این چشم قرار گیرد عمل می کند که خروجی به شما کنتاکت می دهد.یعنی خروجی شما به صورت یک سویچ یا کلید عمل می کند.
    2007/11/07
    شيراز
    1,944
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین وکیل زاده
    با سلام.

لطفا اگر کسي در مورد انواع چشمي هاي موجود در بازار و نحوه ي عملکرد آن ها اطلاعاتي دارد ، راهنمايي کند. مثلا آيا چشمي هاي راه پله فقط NIGHT ACTIVE هستند و يا کليد انتخاب DAY/NIGHT دارند؟ آيا ولوم تايمر و ولوم تنظيم حساسيت دارند يا خير؟ همچنين آيا چشمي هاي دزدگير مرکزي تنظيم حساسيت دارند يا نه؟ بيشترين شعاع عملکردي آن ها چند درجه است؟ همچنین اگر بخواهیم خودمان با AVR بسازیم چطور؟ آیا قابلیت وصل به یک میکرو مثلا AVR را دارند؟ ممنون ميشم اگه بيبشتر کمک کنيد.
    همون طور که علی لقا گفت طرز کارشون بسیار سادس
    تنها تنظیمی که دارن سه حالت هس که واسه طول سیم هس و بهش دست نزنی بهتره باقیش که مربوط به برد و ناحیه دیدش میشه بستگی به تنظیم دیدش داره بهترین حالت ارتفاع 1/20 از زمینه
    من به avr هم وصلش کردم باهاش درذگیر ساختم
    علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني
    2009/10/15
    تهران
    80
    0

من كارشناسي برق (قدرت)خوندم يه پروژه ويلاي دستمه ميخوام اتو ماسيون آنجا را با plc كنترل كنم در زمينه كنترل روشناي ميخوام از حسگري استفاده كنم كه وجود انسان را در دا خل اتاق سنس كند اگر از حسگر هاي حركتي استفاده كنم موقعي كه شخص در داخل اتاق بدون حركت است عمل نميكند ميخواستم بدونم آيا حسگر حركتي كه بتواند حركت خفيف دست يا سر را سنس كند وجود دارد؟
    دوم اينكه من ميخوام از حسگر هاي دزد گير در زمينه كنترل روشناي استفاده كنم آيا اين كار شدنيه؟
    سوم اينكه من در زمينه الكترونيك دنبال يك نفر نخبه وفعال ميگردم اگر كسي رو سراغ داشتين منو با خبر كنيد لطفا" با تشكر فراوان

محمدي
    [/quote]
    2010/04/15
    152
    1

از مادو قرمز هم میشه استفاده کر
    چار فرانسه نباش
    2013/12/06
    2
    0

سلام . من ميخوام تايم سنسور راه پله رو تا يک ثانيه پايين بيارم کدوم خازن هارو بايد عوض کنم؟ ممنون ميشم اگه راهنماييم کنيد
    2006/12/05
    تبریز
    1,009
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط #2arash
    سلام . من ميخوام تايم سنسور راه پله رو تا يک ثانيه پايين بيارم کدوم خازن هارو بايد عوض کنم؟ ممنون ميشم اگه راهنماييم کنيد
    با توجه به اينکه در بازار نزديک به 1000 برند از انواع ايراني. ترکيه اي .چيني .الماني برکينافاسو .ويتنام .و غيره هست و هر کدوم براي خودشون استادن .نميشه گفت کدوم خازن يا کدوم قطعه
    روزی که درک کردیم همه چیز به خدا تعلق دارد . آن روز .روز طلوع دانش است
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7