اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چشمی راه پله و چشمی دزدگیر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چشمی راه پله و چشمی دزدگیر

با سلام.

لطفا اگر کسی در مورد انواع چشمی های موجود در بازار و نحوه ی عملکرد آن ها اطلاعاتی دارد ، راهنمایی کند. مثلا آیا چشمی های راه پله فقط NIGHT ACTIVE هستند و یا کلید انتخاب DAY/NIGHT دارند؟ آیا ولوم تایمر و ولوم تنظیم حساسیت دارند یا خیر؟ همچنین آیا چشمی های دزدگیر مرکزی تنظیم حساسیت دارند یا نه؟ بیشترین شعاع عملکردی آن ها چند درجه است؟ همچنین اگر بخواهیم خودمان با AVR بسازیم چطور؟ آیا قابلیت وصل به یک میکرو مثلا AVR را دارند؟ ممنون میشم اگه بیبشتر کمک کنید.

پاسخ : چشمی راه پله و چشمی دزدگیر

ُسلام
    چشم های دزدگیر به حرکت حساس است اگر جسمی در محدوده دید این چشم قرار گیرد عمل می کند که خروجی به شما کنتاکت می دهد.یعنی خروجی شما به صورت یک سویچ یا کلید عمل می کند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حسین وکیل زاده
      با سلام.

لطفا اگر کسی در مورد انواع چشمی های موجود در بازار و نحوه ی عملکرد آن ها اطلاعاتی دارد ، راهنمایی کند. مثلا آیا چشمی های راه پله فقط NIGHT ACTIVE هستند و یا کلید انتخاب DAY/NIGHT دارند؟ آیا ولوم تایمر و ولوم تنظیم حساسیت دارند یا خیر؟ همچنین آیا چشمی های دزدگیر مرکزی تنظیم حساسیت دارند یا نه؟ بیشترین شعاع عملکردی آن ها چند درجه است؟ همچنین اگر بخواهیم خودمان با AVR بسازیم چطور؟ آیا قابلیت وصل به یک میکرو مثلا AVR را دارند؟ ممنون میشم اگه بیبشتر کمک کنید.
      همون طور که علی لقا گفت طرز کارشون بسیار سادس
      تنها تنظیمی که دارن سه حالت هس که واسه طول سیم هس و بهش دست نزنی بهتره باقیش که مربوط به برد و ناحیه دیدش میشه بستگی به تنظیم دیدش داره بهترین حالت ارتفاع 1/20 از زمینه
      من به avr هم وصلش کردم باهاش درذگیر ساختم
      علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

من کارشناسی برق (قدرت)خوندم یه پروژه ویلای دستمه میخوام اتو ماسیون آنجا را با plc کنترل کنم در زمینه کنترل روشنای میخوام از حسگری استفاده کنم که وجود انسان را در دا خل اتاق سنس کند اگر از حسگر های حرکتی استفاده کنم موقعی که شخص در داخل اتاق بدون حرکت است عمل نمیکند میخواستم بدونم آیا حسگر حرکتی که بتواند حرکت خفیف دست یا سر را سنس کند وجود دارد؟
        دوم اینکه من میخوام از حسگر های دزد گیر در زمینه کنترل روشنای استفاده کنم آیا این کار شدنیه؟
        سوم اینکه من در زمینه الکترونیک دنبال یک نفر نخبه وفعال میگردم اگر کسی رو سراغ داشتین منو با خبر کنید لطفا" با تشکر فراوان

محمدی
        [/quote]

دیدگاه

از مادو قرمز هم میشه استفاده کر
          چار فرانسه نباش

دیدگاه

سلام . من میخوام تایم سنسور راه پله رو تا یک ثانیه پایین بیارم کدوم خازن هارو باید عوض کنم؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط #2arash
              سلام . من میخوام تایم سنسور راه پله رو تا یک ثانیه پایین بیارم کدوم خازن هارو باید عوض کنم؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
              با توجه به اینکه در بازار نزدیک به 1000 برند از انواع ایرانی. ترکیه ای .چینی .المانی برکینافاسو .ویتنام .و غیره هست و هر کدوم برای خودشون استادن .نمیشه گفت کدوم خازن یا کدوم قطعه
              روزی که درک کردیم همه چیز به خدا تعلق دارد . آن روز .روز طلوع دانش است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X