اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسور دما بالای 350 درجه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سنسور دما بالای 350 درجه

من یه سنسور میخوام که باهاش بتون دمای بالای 350 تا 450 را اندازه گیری کنم داخل اسید باید بگذاریم حالا برای اونش میشه یه یه عایق شیشه ای دور سنسور بپیچیم میخواستم ببینم اینجور سنسوری هست یا نه

پاسخ : سنسور دما بالای 350 درجه

سلام دوست عزیز
    با سنسور PT100 میتونی تا 600 درجه و 120- رو اندازه گیری کنی
    موفق باشی

دیدگاه

ترموکوپل k هم جواب میده

pt100 صنعتی گرونه حدود 30 تومنه ( 3 پایه )
      مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

دیدگاه

اون k چی هست میشه بیشتر توضیح بدی یه چیز نسبتا ارزون میخواستم اگه کسی دیگه اطلاعاتی داره لطفا بگه

دیدگاه

ترموکوپل نوع K معروفه دیگه تو نت یه سرچی بزن . با op07 هم میشه راش انداخت حدود 2 تومن هستش
          مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

دیدگاه

این ترموکوپل فلزی هست ( چیزی که من دیدم ) ایا راهی برای اینکه این را داخل اسید قرار بدیم هست
            یه کم درمورد ارتباطش با میکرو میتویند توضیح بدید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X