اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

RS485 و تهیه ی MAX487

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

RS485 و تهیه ی MAX487

سلام دوستان،

همونطور که میدونید بوسیله ی MAX485 (و قطعات مشابه) حداکثر میشه 32 وسیله روی باس RS485 داشت. اگر تعداد وسایل بیشتر باشه باید از Repater یا ICهایی مثل MAX487 استفاده کرد. من قبلا MAX487 رو از پایا گرفته بودم و متاسفانه الان تموم کرده. شما فروشگاهی رو می شناسید که این قطعه (یا مشابهش) رو داشته باشه؟

ممنون.
    There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

پاسخ : RS485 و تهیه ی MAX487

سلام دوست عزیز

راستش من یکبار به همچین چیزی نیاز داشتم اگر اطلاعات به صورت دوطرفه نیست یعنی فقط از یک طرف دیتا ارسال میشه و بقیه گوش میکنند پیشنهاد می کنم از IC اپ امپ استفاده کنید. من تا 80 تا Slave رو تونستم با این روش راه اندازی کنم.(بیشتر نیاز نداشتم)
    (البته ببخشید که اظهار فضل کردم) :redface:

موفق باشید

دیدگاه

ممنون. اما این رو برای سیستمی می خوام که قبلاً ساخته شده و امکان تغییر دانش وجود نداره.
      There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

توی دیتاشیتش نوشته تا 128 تا میشه
        وقتي به نعمتآ‌ها عادي نگاه ميآ‌كنيد حجاب عادت شما را كور ميآ‌كند.
        کلید همه بدبختیآ‌ها در دو چیز است؛ تنبلی و بیآ‌حوصلگی.
        حضرت امیر علیه السلام فرمودند: کسی که چشم فکر خود را بیدار نگه میآ‌دارد به اوج خواستهآ‌های خود میآ‌رسد .
        اگر کسی توانست تو را تحریک حسادت کند و یا تو را عصبانی کند و در همین دنیا توانست به تو فشار وارد کند درواقع این فشار نشانه فشار قبر توست چرا که نفس تو همان قبر توست

دیدگاه

البته برای 487
          وقتي به نعمتآ‌ها عادي نگاه ميآ‌كنيد حجاب عادت شما را كور ميآ‌كند.
          کلید همه بدبختیآ‌ها در دو چیز است؛ تنبلی و بیآ‌حوصلگی.
          حضرت امیر علیه السلام فرمودند: کسی که چشم فکر خود را بیدار نگه میآ‌دارد به اوج خواستهآ‌های خود میآ‌رسد .
          اگر کسی توانست تو را تحریک حسادت کند و یا تو را عصبانی کند و در همین دنیا توانست به تو فشار وارد کند درواقع این فشار نشانه فشار قبر توست چرا که نفس تو همان قبر توست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X