اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سفارش ساخت pcb

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سفارش ساخت pcb

تو اینترنت کجا میشه سفارش ساخت pcb رو به صورت تکی داد؟که با پست تحویل گرفت! :eek:
    و برا هر cm مریع قیمت چقدره؟

پاسخ : سفارش ساخت pcb

سلام. قیمت چاپ برد یک رو فایبر گلاس سانتی 22 تومان است.
    تقریباً همه جاهایی که چاپ برد می کنن، بهشان بگی برایتان پست می کنند.
    اگه مدارتان تعداد کم باشه، چاپ برد توسط خودتان هم خیلی شیرینه، هم خیلی سریع تر مدارتان آماده می شود. من خودم مدارهایی که در آن 2 تا mega16 و یک Max232 بود را در کمتر از 12 دقیقه از رایانه تا اول لحیم کاری می رسانمش :mrgreen:
    باز هم اگه می خواهی، یک سر بیا خیابان 30 تیر آن جا با شرکت های مختلف می توانی آشنا شوی.همشان سفارش از طریق ایمیل قبول می کنند.
    برای کاری در حوزه اربعین نیاز به نیروی داوطلب هستیم.
    http://hosseinwalkingday.com

دیدگاه

شرکت های زیادی هستن که این کارن!!
      بهترین اونها به نظرم مهران مداره که من خودم 2 ساله دارم باهاش کار می کنم و راضیم...این همون شرکتیه که فیبر های مهران کیت رو میزنه!!!!
      بگو چه فیبری داری تا قیمتشو بهت بدم
      برا فرستادن نقشه فیبر هم باید بهinfo@mehranmadar.comبه این بفرستی...
      یا یکی دیگشون یاسکا مداره تو پاساژ عباسیان...
      آلفا مدار تو امجد...
      کوثرمدار تو امجد....
      زکات علم نشر آن است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nhaftad
        تو اینترنت کجا میشه سفارش ساخت pcb رو به صورت تکی داد؟که با پست تحویل گرفت! :eek:
        و برا هر cm مریع قیمت چقدره؟
        سلام
        دوست عزیز فیبرت یک رو است یا دو رویه؟اگه یک رو است می خوای چجوری زده بشه چاپ سبز یا معمولی؟؟

دیدگاه

اگه یه رو باشه،همون روش استون و اطو خیلی عالی جواب میده!!!مطمین باش!!!
          زکات علم نشر آن است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MortezaMir
            سلام. قیمت چاپ برد یک رو فایبر گلاس سانتی 22 تومان است.
            تقریباً همه جاهایی که چاپ برد می کنن، بهشان بگی برایتان پست می کنند.
            اگه مدارتان تعداد کم باشه، چاپ برد توسط خودتان هم خیلی شیرینه، هم خیلی سریع تر مدارتان آماده می شود. من خودم مدارهایی که در آن 2 تا mega16 و یک Max232 بود را در کمتر از 12 دقیقه از رایانه تا اول لحیم کاری می رسانمش :mrgreen:
            باز هم اگه می خواهی، یک سر بیا خیابان 30 تیر آن جا با شرکت های مختلف می توانی آشنا شوی.همشان سفارش از طریق ایمیل قبول می کنند.
            میشه بگید با چه روشی به این سرعت کار میکنید و مینیمم عرض track که میتونید بزنید چقدره؟

دیدگاه

میخوام این سوالتونو من جواب بدم
              اگه طرح pcb تون آماده باشه رو کاغذ گلاسه یه پرینت لیزری مگیری بعد رو فیبر اتو میکنی بعد هم میندازی تو اسید 5-6 دقیقه طول میکشه بعد بر میداری میشوری بعدش هم که با دریل سوراخش مکنی
              جمعا 15 دقیقه طول کشید :biggrin:
              ولی روش خوبیه :agree:

دیدگاه

و کیفیتش ؟ چه ضخامت مینیمم با چه clearence رو میتونه بزنه؟
                در حد positive یا بدتر؟

دیدگاه

اگه یه کم حوصله بخرج بدی خیلی دقیق در میاد مثل اینکه از دستگاه در اومده باشه
                  من حتی روی فیبر هم اسم و شکل قطعات رو چاپ میکنم تا کار جاگذاری قطعات راحتتر باشه
                  ...................................
                  موفق باشی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hadi_gh
                    اگه یه کم حوصله بخرج بدی خیلی دقیق در میاد مثل اینکه از دستگاه در اومده باشه
                    من حتی روی فیبر هم اسم و شکل قطعات رو چاپ میکنم تا کار جاگذاری قطعات راحتتر باشه
                    ...................................
                    موفق باشی
                    بسم الله
                    با سلام

کاربر گرامی

این انجمن و تاپیکهای آن ، به هیچ عنوان بیلبورد تبلیغاتی برای وبلاگهای دیگر نظیر وبلاگ شما نیست !!!

در صورتی که در هر زمینه مربوط به این انجمن ، دارای اطلاعات و تجاربی هستید و مایل به نشر آن و یا انتقال آن به سایر اعضاء ، آن هم بصورت کاملا رایگان میباشید !!، امکانات این انجمن برای شما کاملا مهیا و بدون هزینه میباشد .

لطفا قوانین این انجمن را مورد بازبینی قرار داده و کاملا رعایت فرمایید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ghasedak2716
                      به این سرعت کار میکنید و مینیمم عرض track که میتونید بزنید چقدره؟
                      سلام
                      برای جلو گیری از تکرار این جا بحث شده است.
                      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=9402.msg145878#msg145878
                      روش های دوستان دیگر هم هست.
                      من معمولاً کمترین ضخامتی که می زنم 0.5 میلیمتر است ( تاحالا کمتر نزدم ببینم چه می شود، این اندازه برای SMD ها جواب می دهد.)
                      در ضمن برای صرفه جویی در وقت و هزینه، پولیگین یادتان نره.
                      حتماً متوجه هستی که این کارها بدرد تعداد کار کردن نمی خوره، من هر وقت نیاز به تعداد داشتم، می دادم یکی از شرکت ها برام چاپ فیبر کنه ولی برای تک عدد عالیه.
                      برای کاری در حوزه اربعین نیاز به نیروی داوطلب هستیم.
                      http://hosseinwalkingday.com

دیدگاه

من هم می خوام یه برد یه طرفه با چاپ سبز بدم برام بزنن
                        راستی این شرکتها هم قطعات رو لحیم می کنن روش
                        معجزه پس از معجزه می آید و شگفتی ها از تجلی باز نمی مانند.

دیدگاه

خیلی جالبه جناب MortezaMir ! از PC تا PCB در 12 دقیقه! :eek: والا خط تولید کارخونه هم همچین سرعتی نداره!

راستی، تهران مدار هم هست، PCB های خوبی میزنه. امجد، سمت چپ سالن، نرسیده به انتهاش. همکف بود یا زیرهمکف رو یادم نیست! :mrgreen:

(ببینم، مزیت چاپ سبز فقط محافظت از تراکهاست؟ یا فایده ی دیگه ایی هم داره؟ روش خونگی هست تا بشه مثل چاپ سبز درآورد؟!؟) oo:
                          دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد

دیدگاه

اصلااین شرکت ها با چه دستگاهی این برد رو میزنن
                            کسی میدونه
                            قیمتش چنده ؟؟؟
                            معجزه پس از معجزه می آید و شگفتی ها از تجلی باز نمی مانند.

دیدگاه

من هم میخوام بدونم که ای چاپ سبز رو میشه دستی روی فیبر زد یا نه ؟
                              کسی نمیدونه؟؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X