اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه کار عابر بانک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه کار عابر بانک

با سلام
    این سیستم عاملی که روی عابر بانکها نصب هست چیه ؟ هیچ وقت صفحه ویندوزی نمایش داده نمی شه من برای یه پروژه مشابه میخواستم.
    سوال دومم اینه که آیا می شود از یک کامپیوتر در آن واحد چند فیلم پخش کرد و در تلویزیونهای متعدد نمایش داد؟ مثل تلویزیون کابلی ؟

منتظر جواب هستم.

پاسخ : نحوه کار عابر بانک

1.چون برنامه نویسی تحت ویندوز نیست
    تحت dos هست یعنی اولین سیستم عامل و سیستم عاملی که هنوز که هنوزه ویندوز از روی اون بارگزاری میشه و در اصل ویندوز یه واسط گرافیکیست بین شکا و dos

2.نمی دونم ولی کار نشد نداره باید دوستانی جواب بدن که رشتشون کامپیوتره نه من الکترونیکی
    علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

نوشته اصلی توسط omega_adiban
      1.چون برنامه نویسی تحت ویندوز نیست
      تحت dos هست یعنی اولین سیستم عامل و سیستم عاملی که هنوز که هنوزه ویندوز از روی اون بارگزاری میشه و در اصل ویندوز یه واسط گرافیکیست بین شکا و dos

2.نمی دونم ولی کار نشد نداره باید دوستانی جواب بدن که رشتشون کامپیوتره نه من الکترونیکی
      میشه یه کم بیشتر توضیح بدی ؟
      با چه برنامه ای نوشته میشه ؟ من میخوام سیستمی طراحی کنم که کاربر با تعداد محدودی کلید انتخابش را انجام بده و کاربر به هیج وجه وارد سیستم نشه ؟

دیدگاه

ATMهای قدیمی NCR سیستم عامل شون ویندوز نبود اما مدل های جدید و بیشتر خودپردازهای جدید Wincor از ویندوز سرور استفاده می کنند.
        There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا سپاس یار
          ATMهای قدیمی NCR سیستم عامل شون ویندوز نبود اما مدل های جدید و بیشتر خودپردازهای جدید Wincor از ویندوز سرور استفاده می کنند.
          آقا ممنونم از جوابهایی که دوستان میدند ولی خواهشن کلی گویی نکنید
          ATM یا هر چی دیگه چیه نرم افزاره ؟ بجای ویندوز باید نصب بشه ؟ تو ویندوز نصب میشه ؟ چه جوری نصب میشه ؟ من توی اینکار عربم
          لطفا بهتر راهنمایی کنیند

با تشکر

دیدگاه

سلام
            دستگاه های ATM مجموعه ای از سخت افزار و نرم افزار هستند . مثل واحد شمارش اسکناس و واحد توزیع اون و ...
            پس صرفا نرم افزار نیست . و هر شرکتی مجموعه سخت افزار و نرم افزار خودش رو داره . بعضی کنترلهای خاصی واسه واحد سخت افزار دارن که میشه جداگانه برنامه ریزیشون کرد .
            نوفن پردازش هوشمند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X