اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پرسش سئوال و جواب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پرسش سئوال و جواب

باسلام خدمت تمامی دوستان عزیز و خوبم
    من یک راهنمائی در باره نسب و تنظیم دیش ماهواره داشتم که اگر ممکن باشه می خواستم برام توضیح داده بشه که اولا برای نسب دیش ماهواره روی هر جهت که بخواهیم نسب کنیم اول برای اندازه گیری میله پشت دیش چکار باید کرد ؟ دوما طریقه استفاده از فوندر چکونه است ؟
    من درجائی خوانده ام که برای تنظیم میله پشت دیش می شود از گونیا استفاده کرد ولی این خیلی مشکل است چون نمی توان به درستی میله را به زاویه ای که خواسته شده دقیقا ست کرد چون گفته شده که از داخل سوراخی که در وسط گونیا وجود دارد یک نخ بایک مهره نسبتا سنگین رد کنیم این نخ نی تواند به درستی در جه میله پشت دیش را نمایش دهد اول چکار باید کرد که بتوان به وسیله این نخ مهره سنگین درجه رامشخص کرد .
    اگر کسی می تونه به من کمک کنه لطفا اگر عکسهائی از جهتهای مختلف دیش ماهواره دارید و عکسهائی از ارتفاع میله پشتی ماهواره دارید برای من ارسال کنید به این ایمیل lilatawajoh@yahoo.com ممنون می شم از راهنمایهای شما دوستان عزیز و دوست داشتنی

پاسخ : پرسش سئوال و جواب

بببینم در سایت رو تخته می کنید یا نه :mrgreen:

ببین دوست من من گونیا و این چیزا حالیم نیس و اینجوری کار میکنم
    کار با فایندر تو عمل اینجوریه که شما میاین ورودی و خروجیه فایندر رو وصل میکنید(به صورت سری با lnb

و رسیور رو روشن میکنین.پیچ روی فایندر رو اینقدر بچرخون تا باید روی 2 تقریبا حالا اینقدر دیش رو چپ و راست کن تا سیگنال به شدت قوی بشه حالا ثابتش کن و دوباره پیچ رو بچرخون تا بیاد رو 2(ضعیفش کن)حالا دوباره به چپ و راست کردن دیش ادامه بده بعد از این که دیگه به حدی رسید که سیگنال از این قوی تر نشد کاملا ثابتش کن و حرکت رو به سمت بالا و پایین ادامه بده تا سیگنال به قوی ترین حد خودش برسه
    علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

پاسخ : پرسش سئوال و جواب

سلام
      من تو ی گروه ماهواره داشتم به ی بنده خدا دیشگردون رو توضیح میدادم انداختنم بیرون،........... این نقطه ها نصاب هست چرا اینقدر ......... هستند!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X