ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    2007/03/14
    شاهين شهر
    497
    5

یک موتور جسـتجـــوی فوق العـــاده جالــب و شگـــفت انگیز علمی

سلام
    به نقل از:http://msshamraz.wordpress.com/2009/07/31/wolframalpha/ :

www.wolframalpha.com
    wolframalpha یک موتور جستجوی فوق العاده جالب و شگفت انگیز علمی است . که می تونه خیلی از پرسش های شما رو پاسخ بده !

به عنوان مثال من در این موتر جستجو کلمه iran رو تایپ می کنم این سایت برای من تمام مشخصات جغرافیایی ، نام کامل ، دامنه رسمی اینترنت ، موقعیت در نقشه جهان ، پرچم ، زبان ، واحد پول ، اقوام ، واحد وزن و …….. رو پیدا می کنه .

همینطور می تونید نسخه پی دی اف رو بعد از پیدا کردن مشخصات کامل دانلود کنید .این نسخه پی دی اف بلافاصله بعد از پیدا شدن همه مشخصات ساخته میشه .

مثال های دیگه : من می نویسم 2+2 و جستجو می کنم . این سایت پاسخ 4 رو برای من مینویسه .

در زمینه نجوم ، من نام مریخ رو می نویسم و بعد مشخصات مریخ مثل قطر استوایی ، قطر قطبی ، شعاع ، سرعت چرخش به دور خودش ،چگالی ، سرعت گردش به دور خورشید ، فاصله از خورشید و …. رو نشون میده .

حالا میخوام دنبال mud ( گل ) بگردم . تمام مشخصات مثل اندازه دانه ، نوع شکل ، چگالی و …. رو برام میاره .

در زمینه موسیقی هم من دنبال F# A میگردم . بعد از چند لحظه تمام مشخصات این صدا پیدا میشه و حتی دکمه ایی وجود داره که می تونم با زدن play این صدا رو گوش کنم .

در زمینه ریاضیات هم می تونید نمودار خاصی رو با این سایت پیدا کنید . به عنوان مثال نمودار sin^3(x)

البته مثال های بالا فقط گوشه ای کوچکی از قدرت این سایت بود . این سایت در زمینه شیمی ، جغرافی ، هندسه ، نجوم ، ریاضی ، زیست ، هنر و بهتر بگم کلیه علوم می تونه به شما کمک کنه . برای پیدا کردن فرمول های شیمیایی ، رسم نمودار ، پیدا کردن شکل مولکول ، منطقه ای در جهان و میلیون های اطلاعات دیگه می تونید روی این سایت حساب کنید ..

میتونید نوار ابزار این سایت رو از لینک زیر دانلود کنید تا همیشه دم دست شما باشه
    http://www02.wolframalpha.com/downloads.html
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    اگه سوالی دارید ازش بپرسید جواب می ده.اخیرا راه اندازی شده...ازش بپرسید How old are you?
    برای شروع آدرس سایت خودمون رو سرچ کنید!

2007/12/28
    جنوب کشور
    885
    1

پاسخ : یک موتور جسـتجـــوی فوق العـــاده جالــب و شگـــفت انگیز علمی

سایت واقعا مفید و جالبیه. به نظر می آد جای پیشرفت و شهرت داره. فقط متاسفانه هنوز زبان فارسی و عربی ساپورت نمی کنه.
    سایت ECA می گه از آمریکاست. نه با با. ما با یه سایت آمریکایی طرفیم :mrgreen:
    ایول ECA.
    کنکوری 90 ديروز،آ*دانشجو مهندسي نرم افزار پلي تكنيك امروز!
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2