اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کار با کیلومترهای دیجیتال خودرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کار با کیلومترهای دیجیتال خودرو

باسلام خدمت تمامی دوستان عزیز و خوبم
    ببخشید من یک سئوال داشتم
    در مورد این که چطور می توان کیلومتر دیجیتال خودروها را پایین آ‌آورد من به این موضوع خیلی علاقه مندام از راهنمائی شما دوستان عزیز و مهربان خیلی خیلی ممنون و سپاس گذارم . باتشکر از تمام دوستان خوب و مهربانم

پاسخ : کار با کیلومترهای دیجیتال خودرو

نوشته اصلی توسط lila_22
    باسلام خدمت تمامی دوستان عزیز و خوبم
    ببخشید من یک سئوال داشتم
    در مورد این که چطور می توان کیلومتر دیجیتال خودروها را پایین آ‌آورد من به این موضوع خیلی علاقه مندام ................................................
    بسم الله

کاربرگرامی
    با سلام

انجام این کار در عین سهولت ، فاقد ارزش و بسیار غیر اخلاقی است .

دیدگاه

منم با جناب معیری موافقم کار سختی نیست ولی کار درستی هم نیست
      شيطان كه رانده گشت يك خطا بيشتر نكرد خود را براي سجده آدم رضــــا نكرد
      شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد

دیدگاه

منم کنجکاو شدم بدونم
        طرز کارشو حداقل بگید چجوریه؟؟ فقط محض اطلاع میخوام.
        eprom داره که توش اطلاعات و نگه میداره یا چی؟؟
        The harder I work, the luckier I get

دیدگاه

دوست عزیز شما به اینکار علاقمندید ویا به پولی که از این طریق میشه در آورد علاقمندید ؟

وقتي همه نيروهاي جسمي و ذهني متمرکز شوند توانايي فرد براي حل مشکلات به طور حيرت انگيزي چند برابر مي شود .
          نرمن وينسنت پيل

دیدگاه

ای بابا
            اینجا چرا به همه چیز شک دارن؟؟؟ :angry:
            همچین هم پول پول میکنید انگار چه خبره.... الان هر جا برید این کارو واستون انجام میده چیز شاخی نیست که هیچکس ندونه و بشه با انجامش پول پارو کرد
            در ضمن من فقط طریقه ی عملکردشو سوال کردم نه طریقه دستکاری و عوض کردن اطلاعات داخلش.
            The harder I work, the luckier I get

دیدگاه

نوشته اصلی توسط narek
              ای بابا
              اینجا چرا به همه چیز شک دارن؟؟؟ :angry:
              همچین هم پول پول میکنید انگار چه خبره.... الان هر جا برید این کارو واستون انجام میده چیز شاخی نیست که هیچکس ندونه و بشه با انجامش پول پارو کرد
              در ضمن من فقط طریقه ی عملکردشو سوال کردم نه طریقه دستکاری و عوض کردن اطلاعات داخلش.
              دوست عزیز منظورم شما نبودید . منظور دوستمون بود که تاپیکو ایجاد کرده . زود بخودتون میگیرید ها !
              وقتي همه نيروهاي جسمي و ذهني متمرکز شوند توانايي فرد براي حل مشکلات به طور حيرت انگيزي چند برابر مي شود .
              نرمن وينسنت پيل

دیدگاه

سواد من زیاد قد نمیده ولی شاید بدرد دوستان بخوره
                این قضیه چندین حالت داره
                یا فقط اطلاعات تو eeprom پشت آمپر ذخیره میشه که با دسترسی و edit اطلاعات توی اون میشه مقادیر نمایش داده شده رو تغییر داد
                حالت دیگه ای وجود داره که اطلاعات علاوه بر eeprom پشت آمپر تو ecu هم ذخیره میشه مثل پراید با ecu زیمنس در اون حالت اگه هم یکی بیاد محتویات eeprom پشت آمپر رو دستکاری کنه و کیلومتر رو پایین بیاره باز موقعی که تعمیر کار با دیاگ به ecu وصل میشه کیلومتر واقعی رو میتونه بخونه
                یه حالت دیگه هم تو ماشینهایی مثل 206 وجود داره که اطلاعات اینچنینی تو bsi ذخیره میشه و اطلاعات زیادی در موردش ندارم
                در هر صورت کم کردن کیلومتر خودرو کاری خلاف و غیر اخلاقیه
                خودتون دوست دارین ماشینی بخرین که کیلومتر شمارش دستکاری شده باشه ؟

دیدگاه

خوب شلوغش نکنید
                  حالا بگید ecu و bsi چیه ؟ :nerd:
                  [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

:redface: در ضمن این خانم یا اقای lila_22 یه چیزی گفته اینجا شما جنگ میکنید از اون موقع هم نیست :mrgreen:
                    3تا بیشتر ارسال نداه یکی راه اندازی led با برق 12 ولت :mrgreen:
                    یکیم راجع به دیشه :mrgreen:
                    [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

ecu مخفف electronic control unit هست
                      به عبارتی میشه واحد کنترل الکترونیکی
                      بطور کلی به هر واحد الکترونیکی تو ماشین که کنترل قسمتی رو به عهده داره ecu میگن مثلا abs (سیستم ضد بلوکه ترمز ) تو ماشین ecu داره یا airbag هم برای خودش ecu داره و همینطور سیستم سوخت رسانی و جرقه زنی هم برای خودش ecu داره
                      البته معمولا وقتی صحبت از ecu میشه منظور ecu واحد سوخت رسانی و جرقه زنی هست .

BSI مخفف عبارت "Built-in Systems Interface" هست
                      به عبارت ساده، BSI یک مرکز کنترل یا یک واحد اتصال داخلیه که امکان مدیریت و به اشتراک گذاری اطلاعات مربوط به ECU های یک اتومبیل رو ایجاد می کنه.این قضیه موقعی اهمیت پیدا میکنه که تعداد ecu ها توی یه ماشین زیاد باشه و سیم کشی پیچیده بشه

دیدگاه

سلام
                        اینکار به راحتی با دسکاری ای سی eeprom پنل کیلومتر انجام میشه با 93cxx هم شروع میشه ولی ارزشی نداره چون تو ecu هم ثبت میشه و با دیاگ زدن میشه به راحتی مقدار واقعی کارکرد ماشین گیر اورد ، دسکاری ecu هم به همین راحتی نیست باید فلشش در بیارین و ...
                        نرم افزارش هم tachosoft هستش که تو وب فراوونه

دوستانی که میخوان ماشین بخرن ماشینو ببرن یه دیاگ بزنن کیلومتر واقعیش در میاد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X