اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تغییر hole size در پروتل dxp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تغییر hole size در پروتل dxp

من تو پروژم حدود 100 تا pad دارم.می خواستم ببینم چه جوری می شه سایز قطر داخلی تمام pad ها رو با هم عوض کنم؟؟
    از راه design rulse در قسمت routing via style هم یک new rulse ایجاد کردم ولی جواب نداد.
    اگر انسان از همه خطر ها پرهيز کند ، هرگز راه به جائي نخواهد برد...

پاسخ : تغییر hole size در پروتل dxp

من که مشکلم حل شد.نشستم تک تک پد ها رو تغییر سایز دادم.ولی اگه کسی می دونه چیکار باید بکنم بگه تا دفعه بعد مثل این بار از روش های وقت گیر استفاده نکنم.ممنون

دیدگاه

با با یک نفر جواب بده ، این مشکل من هم هست. البته یک راهش باز کردنش در 99se و ایجاد تنظیم global در اندازه ها و سپس باز کردن دوباره در dxp است . من که هر چی گشتم همچین امکاناتی در dxp ندیدم . وا قعا که مایه آبروریزه برای dxp .

دیدگاه

دوست عزیز یه راه پیدا کردم.روی یکی از پد ها right click کن و گزینه اول که find similar objects هست رو انتخاب کن.در اونجا مشخصه مشترکی رو که همه پد هات در حال حاضر دارن رو از حالت any به same تغییر بده.مثلا فرض کن می خوای hole size همه پد هایی که 3mm هستن رو بکنی 0.7mm .برای این کار مشخصه های pad x size و pad y size رو از any به same تغییر بده.البته در کادر جلوش 3mm رو باید انتخاب کرده باشی.سپس ok کن.در پنجره بعدی که باز میشه که نامش inspector هست گزینه hole size رو به مقدار 0.7mm تغییر بده و enter رو بزن.اینجوری کارت راه می افته.بعد پنجره رو که بستی shift+c رو بزن تا از حالت filter خارج بشی.
        امیدوارما که هنوز مجبور نشده باشی تک تک hole size ها رو دستی تغییر بدی ):

دیدگاه

damet garm

دیدگاه

نوشته اصلی توسط andy2013
            damet garm
            تاریخو نگا
            مال سال 85 بوده این تاپیک
            آموزشش توی

بزرگ کردن سوراخها و خط ها به طور دسته جمعی در DXP

هست