اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروژه کامل ریموت کنترل 10 کانال مادون قرمز(فقط با 2تا Tiny2313 )با برد 10 متر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروژه کامل ریموت کنترل 10 کانال مادون قرمز(فقط با 2تا Tiny2313 )با برد 10 متر

سلام

پست قبلی وارد بعد چهارم شد و محو شد.دوبار Upload کردم : http://h-najafi.persiangig.com/Projects/
    خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

پاسخ : پروژه کامل ریموت کنترل 10 کانال مادون قرمز(فقط با 2تا Tiny2313 )با برد 10 متر

سلام
    مدار جواب نداد لطفا یه کاری کنید جواب بده

دیدگاه

پاسخ : پروژه کامل ریموت کنترل 10 کانال مادون قرمز(فقط با 2تا Tiny2313 )با برد 10 متر

با سلام و تشکر از شما دوست عزیز
      امکانش هست این پروژه ای رو که قرار دادین به زبان بیسکام بنویسید .در ضمن من میخام یک گیرنده برای ریموت های معمولی موجود در بازار بسازم .به غیر از استفاده از اسکوپ حافضه دار که من ندارم شما راه دیگه ای میدونید که بشه کد های ارسالی از ریموت رو خوند و در برنامه استفاده کرد
      روزی که درک کردیم همه چیز به خدا تعلق دارد . آن روز .روز طلوع دانش است

دیدگاه

درود
        دوست عزیز شما خودتون این مدار رو بستین؟
        چونکه در حالت standby تا اونجا که من میآ‌دونم فقط int0 قابلیت خارج کردن رو داره ( در attiny2313). هر چند با int0 هم من نتونستم از حالت standby درش بیارم.
        موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط spart
          درود
          دوست عزیز شما خودتون این مدار رو بستین؟
          چونکه در حالت standby تا اونجا که من میآ‌دونم فقط int0 قابلیت خارج کردن رو داره ( در attiny2313). هر چند با int0 هم من نتونستم از حالت standby درش بیارم.
          موفق باشید
          اگه دقت کنی میبینی به همین شکل از مدهای Sleep خارج میشه.اما تاکتیکی
          خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

سلام
            منم این پروژه رو بستم ولی نتونستم جواب بگیرم

وقتی تغذیه مدار را وصل کردم تمام خروجی های گیرنده 1 شد (تمام دیودهای متصله روشن شد) و هیچیک از کلیدهای روی فرستنده عمل نکرد مدارو چک کردم صحیح بسته شده بود
            فقط اینکه من از TSOP.1736 بجای TSOP گفته شده استفاده کردم
            یعنی مشکل از چیه؟

دیدگاه

سلام
              خسته نباشی :nice:
              کاش مینوشتی با چه زبانی و با کدوم نرو افزار برنامه رو نوشتی و ایا برنامه موجوده یا فقط کد هگزش قابل دسترسه
              :angry:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jahromy
                سلام
                منم این پروژه رو بستم ولی نتونستم جواب بگیرم

وقتی تغذیه مدار را وصل کردم تمام خروجی های گیرنده 1 شد (تمام دیودهای متصله روشن شد) و هیچیک از کلیدهای روی فرستنده عمل نکرد مدارو چک کردم صحیح بسته شده بود
                فقط اینکه من از TSOP.1736 بجای TSOP گفته شده استفاده کردم
                یعنی مشکل از چیه؟
                سلام
                وقتی عکس از عملکرد مدار گذاشتم یعنی مطمئن کار میکنه.هیچ وقت نگید طرحی کار نکرد بگید ایرادی دارم که کار نمیکنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mr-0098
                  سلام
                  خسته نباشی :nice:
                  کاش مینوشتی با چه زبانی و با کدوم نرو افزار برنامه رو نوشتی و ایا برنامه موجوده یا فقط کد هگزش قابل دسترسه
                  :angry:
                  :cry2

سلام
                  من این رو تو c نوشتم.برنامشم دارم.مشکل کجاست؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید نجفی
                    سلام
                    وقتی عکس از عملکرد مدار گذاشتم یعنی مطمئن کار میکنه.هیچ وقت نگید طرحی کار نکرد بگید ایرادی دارم که کار نمیکنه
                    آقای نجفی عزیز
                    من نمیگم که مدار شما مشکل داره بلکه نتونستم ایراد مدارمو پیدا کنم بجز اینکه همونطور که گفتم بجای TSOP گفته شده بنده از TSOP.1736 استفاده کردم گفتم شاید با جایگزینی این قطعه مشکل پیش اومده باشه که خواستم از شما کمک بگیرم
                    حالا ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دیدگاه

کسی هست که جواب گرفته باشه و بتونه مشکل بنده رو حل کنه. :angry: :cry2:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X