اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش جامع کرک کردن نرم افزار DigSilent 13 - جدید و کامل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آموزش جامع کرک کردن نرم افزار DigSilent 13 - جدید و کامل

سلام
    بلاخره کرک نرم افزار DigSilent رو که قولش رو داده بودم واستون آماده کردم .
    اگر کلا راجع به نرم افزار چیزی نمیدوند واسه توضیحات اینجا کلیک کنید و اگر می خواهید نسخه ۱۳ نرم افزار رو دانلود کنید اینجا و اگر آموزش های فارسی رو می خواهید اینجا کلیک کنید.
    در کل شیوه کرک کردن این نرم افزار رو توضیح می دهم دوستان اگر مشکلی داشتن تو بخش نظرات مطرح کنند .
    ابتدا فایل ضمیمه شده در پایین همین نوشته را دانلود کنید .
    اگر نرم افزار DigSilent 13 رو قبلا نصب کردید اون رو پاک کنید.

در فایلی که دانلود کردید یک فایل با نام DigEmulator یا همون شبیه ساز قفل Usb سخت افزاری نرم افزار DigSilent 13 هست که باید نصب کنید.
    به سراغ نصب نرم افزار بروید.هنگام نصب در پنجره ی Choose your Program Version گزینه Full Version رو انتخاب و Next بزنید . اگر عکس شماره ۱ را مشاهده کردید یعنی قفل سخت افزاری شما شبیه سازی شده است و میتوانید Next را کلیک کنید در غیر اینصورت از ابتدا مراحل را چک کنید.

شکل ۱ – قفل سخت افزاری DigSilent

همانطور که در عکس شماره ۲ مشاهده می کنید باید عدد داخل فایل serial.txt رو وارد کنید و Next را بزنید.

شکل ۲ – وارد کردن سریال نرم افزار DigSilent 13
    باقی مراحل Next و yes تا Finish است که ماشالله همه استادن توی این بخش، وقتی نصب عمومی تمام شد وارد نصب و چک قفل توسط خود نرم افزار می شود که اگر پیغام زیر رو که در شکل شماره ۳ است مشاهده کردید یعنی ۸۰ درصد کار انجام شده.

شکل ۳ – پیغام تایید قفل سخت افزاری DigSilent 13
    حالا محتویات پوشه دانلودی رو کلا کپی کنید در مسیری که نرم افزار DigSilent 13 رو نصب کردید.حالا به ترتیب فایل های ۱-DigEmulator.exe,2-DigHLD.bat رو اجرا کنید. حالا می تونید نرم افزار رو اجرا کنید و به جای demo در در پنجره User Account نرم افزار یک یوزر و پسورد تعریف کنید مثلا: e85.ir با پسورد : ۴۰۶۸
    فرقی نداره که چی باشه .
    برای مشاهده عکس ها و لینک ها اینجا کلیک کنید http://e85.ir/new/archives/554
    گروه برق الکترونیک و روباتیک
    http://www.E85.ir

پاسخ : آموزش جامع کرک کردن نرم افزار DigSilent 13 - جدید و کامل

دوست عزیز من یه سوالی دارم، خودتون اون لینک هایی که تو سایتتون گذاشتین امتحان کردین؟ نه برنامه قابل دانلوده نه کرک! برنامه از سایت توانیر هستش که چنین اروری رو میده The system cannot find the path specified.
    اصلا رو چه حسابی سایت توانیر باید چنین کاری رو بکنه؟ بعد نوشتین حجمش 68 مگ من قبلا دقیقا یادم نمیاد از کجا نرم افزارو با حجم 140 مگ دانلود کرده بودم بعد به علت مشکل کرک uninstal کردم.
    جای دیگه اگه بتونید پ کنید ممنون میشم
    Goodbye

دیدگاه

پاسخ : آموزش جامع کرک کردن نرم افزار DigSilent 13 - جدید &#1608

سلام من خودم دقیقا از لینک توانیر دانلود کردم 68 مگابایت هست الان هم روی سیستم خودم نصبه نسخه کرک شده .
      سعی می کنم توی این هفته یکبار دیگه توی راپید پلودش کنم که دیگه محتاج توانیر نباشیم واسه 68 مگابایت - لینک کرک هم مشکلی نداره .

دیدگاه

سلام

مرسی ولی این برنامه به چه درد میخوره؟ :rolleyes:

دیدگاه

روی این تشکر یه کلیکی هم بزنید بد نیست ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط E85IR
            روی این تشکر یه کلیکی هم بزنید بد نیست ...
            سلام
            دوست عزیز کاملا حق با شماست وقتی زحمتی رو شما می کشید نه از روی انتظار بلکه از روی اینکه بفهمیم آیا نوشته مون مورد استفاده ی دیگران واقع شده یا نه، زدن دکمه ی تشکر تصدیقی است بر این مدعا؛ و از این بابت من هم با شما هم عقیده ام اما چرا شما هنوز هم لینک دانلود رو درست نکردید؟ هنوز همون لینک معیوب سایت توانیر در سایت شما قرار داده شده، اما لینک کرک رو درست کردید (دیدید چقدر حواسم جمعه :mrgreen خوب فکر نمی کنید بخاطر اینه که بچه ها استقبالی نمی کنند؟
            من به شخصه از سایتتون یه استفاده ی بزرک کردم که proteus 7.6 رو گذاشتید همینجا ازتون تشکر می کنم اما این DigSilent چی شد؟ :sad:
            Goodbye

دیدگاه

کرک دانلود نمیشود
              [move]:.:.:.:.:.:.: who cares ? :.:.:.:.:.:.:[/move]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X