اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

به هنگام کردن pcb

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

به هنگام کردن pcb

سلام به همگی :smile:
    توی محیط پروتل dxp 2004 باید چه طوری pcb رو به هنگام کرد اضافه کنم که من میدونم که باید مسیر زیر رو برم ولی من update pcb رو ندارم یا حداقل نمیتونم پیداش کنم esign/Update PCB(name.PcbDoc) اگه کسی بهم کمک کنه ممنونش میشم
    علم و عمل پیوند نزدیک دارند , و کسی که دانست باید به آن عمل کند. چرا که علم عمل را فرا خواند, اگر پاسخش داد میماند و گر نه کوچ میکند. امام علی (ع)

پاسخ : به هنگام کردن pcb

سوالم رو یه جور دیگه میپرسم؟
    چه جوری باید pcb طراحی کرد؟ لطفا مسیر صحیحش رو به من بگید نمیتونم مسیر update pcb رو پیدا کنم :cry:
    علم و عمل پیوند نزدیک دارند , و کسی که دانست باید به آن عمل کند. چرا که علم عمل را فرا خواند, اگر پاسخش داد میماند و گر نه کوچ میکند. امام علی (ع)

دیدگاه

سلام
      دوست عزیز جووون هر کی دوست داری قشنگ تر بنویس فشارم افتاد :angry:
      سوالتون رو با حوصله و تمانینه بپرسید

دیدگاه

سلام
        اول یه pcb پرژه بساز بعد شماتیک و pcb رو بهاون اضافه کن شماتیک مدار رو که کشیدی وهمه پروژه رو ذخیره کردی از همون مسیری که گفتی برو حله .
        اگر تمام پروژه رو ذخیره نکرده باشی نمی تونی این کار رو انجام بدی.
        موفق باشی

دیدگاه

با سلام
          اگه فایل های شما به صورت Free باشن نمی تونی از شماتیک به PCB سوئیچ بکنی
          موفق باشی :smile:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا حاجی زاده
            با سلام
            اگه فایل های شما به صورت Free باشن نمی تونی از شماتیک به PCB سوئیچ بکنی
            موفق باشی :smile:
            ممنون مشکل من دقیقا همین بود نباید به صورتfree باشن :agree:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X