اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عمر باتری بک پ آی سی ds1307

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عمر باتری بک پ آی سی ds1307

سلام
    میخواستم بدونم عمر باتری بک پ آی سی ds1307 چقدره :redface:

پاسخ : عمر باتری بک پ آی سی ds1307

چندین سال :eek:
    صدایی از قلب آذربایجان

Ya$a odlar yurdum AZERBAICANIM

دیدگاه

طبق دیتاشیت بیشتر از 10 سال!!!!!!!!!!!
      پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

دوست عزیز دیتا شیت میگه در حد 500 نانو آمپر جریان میکشه که حدودا باید 10 سال کار کنه حالا شما فرض رو بذار روی 5 سال که البته من تست کردم الان 4 ساله داره کار میکنه البته اینم بگم ds1307 بعد از گذشت زمان خطا داره ها باید یه فکری بکنی به حالش مثلا یه جای نرم افزار هر ماه چند ثانیه بهش اضافه کنی این راهو من امتحان کردم جواب دادم یه نکته خیلی خیلی مهم نوع و کیفیت کریستال مورد استفاده هست و البته مهم تر از اون روش لحیک کاری پایه های اون من دیدم بعضی از دوستان با کمال بیرحمی حتی بدنه رو هم با هویه داغ میکنند و به زمین لحیم میکنند که فکر میکنم خیلی کار اشتباهی باشد شما حتی برای لحیم کاری پایه سعی کنید از هویه 30 وات استفاده کنید و خیلی کوتاه لحیم کاری رو تموم کنید چون تجربه نشون داده این کریستال شدیدا به گرما حساسه و مقدارش عوض میشه امیدوارم راهنمایی من بدردتون بخوره من خودم سالهاست با این آیسی کار کردم و خیلی هم منو آزار داده این مواردو که عرض کردم رعایت کنید درد سرتون حد اقل میشه توی یه سیستم کنترل دمای صنعتی هم ازش استفاده کردم ......................
        سه کس را شنیدم که غیبت رواست وز این درگذشتی چهارم خطاست
        یکی پادشاهی ملامت پسند کز او بر دل خلق بینی گزند
        حلال است از او نقل کردن خبر مگر خلق باشند از او بر حذر
        دوم پرده بر بی حیائی متن که خود میآ‌درد پرده بر خویشتن
        ز حوضش مدار ای برادر نگاه که او میآ‌درافتد به گردن به چاه
        سوم کژ ترازوی ناراست خوی ز فعل بدش هرچه دانی بگوی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X