اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تجهیزات hotline

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تجهیزات hotline

سلام دوستان
    کسی در مورد تجهیزات hotline اطلاعاتی داره؟ اینکه تجهیزاتش شامل چه چیزهایی میشه و مشخصاتشون چی هست؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

پاسخ : تجهیزات hotline

سلام دوست عزیز

این تجهیزات برای کار با خطوط گرم (خطوط دارای ولتاژ و جریان)بکار می روند. از آنجایی که قطع خطوط انتقال فوق توزیع و یا حتی توزیع با عث ضرر فروشندگان برق می شه پیمان کارای برق رو به این تجهیزات آوردن تا ضمن اینکه از ضرر های مالی به توید کنندگان و فروشندگان برق جلوگیری کنند به حقوق مشترکین هم احترام بگذارند. از این تجهیزات معمولا برای تعویض تعمیر و تمیز کاری مقره ها بوشینگ ها و ... استفاده می شود.این ادوات معمولا از استحکام عایقی بالایی برخوردار هستند و معمولا از جنس فایبر گلاس هستند. لباس های کارگران خطوط گرم از چند لایه تشکیل شده( که راستشو بخواین جنسشو نمی دونم!) که در مجموع عایق بسیار قوی رو بوجود میاره.این نوع لباس و دستکش ها به کارگران این اجازه رو می دن که بسیار نزدیک به خطوط گرم کار کنند.البته این کارگران دستمزد بالا و مرخصی های زیاد دارند که اثرات میدان های مغناطیسی روی بدنشون تشدید نشه.

من در ایران شرکت هایی رو دیدم که رو خطوط 20kv گرم کار می کنند و همچنین شنیدم که هستن شرکت هایی که رو 63kv هم کار کنن ولی در امریکا کار روی خطوط 800kv هم انجام میشه.
    (من دستکش کار با خطوط گرم 20kv رو دستم کردم احساس کردم ی جور پلی اتیلن هستش و لی دقیق نمی دونم چیه!)
    قبلا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشتم.ولی الان تقریبا فراموششون کردم.اگه بازم اطلاعاتی دستم امد براتون میذارم.

امیدوارم کمکی کرده باشم
    موفق و پیروز باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط biji
      لباس های کارگران خطوط گرم از چند لایه تشکیل شده( که راستشو بخواین جنسشو نمی دونم!) که در مجموع عایق بسیار قوی .......
      سلام
      یکی از اساتید دانشگاه میگفت جنس این لباس ها از آلیاژ نقره هستش چون نقره خیلی خوب همپتانسیل میشه
      شيطان كه رانده گشت يك خطا بيشتر نكرد خود را براي سجده آدم رضــــا نكرد
      شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد

دیدگاه

راستی بد نیست این کلیپ رو ببینید که دوستمون powers زحمت کشیدنو گذاشتن:

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=24063.0

من نگاه کردم خیلی جالبه توصیه میکنم شما هم نگاه کنید
        شيطان كه رانده گشت يك خطا بيشتر نكرد خود را براي سجده آدم رضــــا نكرد
        شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X