اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در فراخوانی فایل ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در فراخوانی فایل ها

سلام من برای رباتم از یک ماژول قطب نمای CMPS03 استفاده کردم. من تونستم که این قطب نما رو با کدای نوشته شده توسط خودم کاملا درایو کنم :nerd: :wow:. اما چند وقت پیش فایل درایو کردن اونو از اینترنت بدست آوردم که روش محاسبه جدیدی داشت.برای همین تصمیم به امتحانشون گرفتم :twisted: اما نمی دونم چرا وقتی فایلای زیر رو تو برنامه طبق توضیح نگارنده فراخونی می کنم کامپایلر کدویژن ارور L143: preprocessor command expected میگیره.دیشب دفعه اول که فراخونی کردم بدون ارور بود ولی وقتی برای امتحان کردن جابجاش کردم ارور دادنش شروع شد :angry:.برنامه رو مثل اول کردم ولی بازم نشد...امروز هم اومدم به جای دستور#use "alc_cmps.ic" ....خود کدا محتوای فایلو تو برنامه ریختم اول خطایی نبود ولی وقتی #use "alc_cmps03.icb" غیر فعال کردم تا ببینم تاثیرش چیه ارور داد.بازم وقتی درستشم کردم مشکل رفع نشد :angry:..... آخه مگه میشه یک کد که درست بوده بعد از همچین کاری خراب بشه آخه مگه یک // چی کار میکنه؟؟؟من حتا ورژن کدویژن هم تغییر دادم ولی نشد اگر یک بار این کدا رو تو یک برنامه فراخونی بکنید و مورد بررسی قرار بدید ممنون میشم فایلا با نوت پد هم باز می شن... اصلا من از محیط کامپایلر توربو سی هم استفاده کردم نشد همون ارورها رو میداد دارم شک میکنم که کدا واسه میکروی AVR نیستش :eek:
    درخواست نهایی من اینه که دوستان به من نحوه فراخونی این چندتا فایل رو در کدویژن توسط راهنمای زیر آموزش بدن...درضمن در مورد دستور use یک توضیحی هم بدین من هیچ جا درموردش چیزی پیدا نکردم ممنونم
    فایل کامل توضیحات: http://www.cs.uml.edu/~achanler/robotics/compass/compass.html
    گزیده متن:

How to Use My Driver -- Download alc_cmps03.ic and alc_cmps03.icb. Put those files into the same folder as your IC program that you want to use the compass with. At the top of your program add the line:
    #use "alc_cmps.ic"
    Then in your program add calls to compass(). For example you could do this to continuously print out the compass's baring:
    while(1) printf( "%d\n", compass() );
    alc_cmps03.ic -- interactive c library (required)
    alc_cmps03.icb -- interactive c binary file (required)
    alc_cmps03.asm -- this is the source code to alc_cmps03.icb (not required)
لطفا صبر کنید...
X