اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سفر به چین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سفر به چین

من می خوام برم به چین کسی تجربه ای در این زمینه داره ؟ من می خوام از زمان حداکثر استفاده را کنم.

پاسخ : سفر به چین

قبول باشه. فقط سوغاتی یادتون نره.
    دلا یاران سه قسمند ار بدانی
    زبانی اند و نانی اند و جانی
    به نانی نان بده از در برانش
    محبت کن به یاران زبانی
    و لیکن یار جانی را به دست آر
    به جانش جان بده تا می توانی

دیدگاه

سلام :

در مورد چین ، بیشتر چینی ها انگلیسی بلد نیستن ، مثلا شما میخواهید آدرس رستوران مکدونالد بگید چینی ها اصلا نیمدون مکدونالد چی هست فقط اسم چینی مکدونالد را میشناسند !!!

در پکن ، این قدر دود زیاد هست که فکر میکنید مه هست در صورتی که این قدر دود هست که خورشید اصلا معلوم نیست .

ممکن هست ، بعضی جا ها شما را ببرند که هوا خیلی سرد باشه و یک جاهایی میبرند که هوا خیلی گرم باشه ، در کل ممکن هست سرما بخورید.

در پکن جا های دیدنی خیلی زیاد هست نسبت به شانگ های ، شانگ های شب های قشنگی داره و هواش هم مثل پکن دودی نیست .

اگر با تور برید ممکن هست ، 2 تا راهنما چینی داشته باشید که یکی فارسی حرف بزنه و دیگری انگلیسی حرف بزنه. چون در چین دانشگاه هایی هست که ادبیات درس میدهند.

بهترین هتل ها هتل 5 ستاره و 4 ستاره میباشد و هتل های 3 و 2و 1 ستاره ، اصلا نمیتونید تحمل کنید در واقع قابل مقایسه با هتل های 3 و 2و 1 ستاره دیگر کشور ها نیست.

جوان ها چینی خیلی کار میکنند.

اگر خواستید خریدی بکنید در شانگ های خرید بکنید بهتر هست تا در پکن . حتی اگر تونستید در خرید چونه هم بزنید. در شانگ های مرکز خرید هایی هست که اگر مثلا 10 هزار تومان خرج کنید یک مروارید اصل از صدف در میارند و به شما هدیه میدهند به خاطر اینکه 10 تومان بیشتر خرید کردین اگر 20 هزار تومان خرید کنید 2 تا مروارید میگیرید و ...
      موفق باشید.
      http://www.ecapic.ir/image/ECA-091005091909.gif

دیدگاه

چه خوش بُوَد دیدار متحدین ملعون ...

دیدگاه

ممنون من با تور نمی رم و فقط به shenzhen و guangdong می رم اب و هوای این دو تا شهر چه جوریه؟

دیدگاه

سلام :

من فقط شهر پکن و شانگهای رو میدونم ولی فکر نکنم بدتر از پکن باشن.
            موفق باشید.
            http://www.ecapic.ir/image/ECA-091005091909.gif

دیدگاه

یه پیشنهاد آبکی : برای اینکه خرج سفرت در بیاد میتونی از بچه های فوروم سفارش بگیری.
              دلا یاران سه قسمند ار بدانی
              زبانی اند و نانی اند و جانی
              به نانی نان بده از در برانش
              محبت کن به یاران زبانی
              و لیکن یار جانی را به دست آر
              به جانش جان بده تا می توانی

دیدگاه

منم اول سوالت رو خوندم، فکر کردم منظورت ایده ایی در رابطه با الکترونیک یا کاسبی یا سفارش خرید قطعیه ..... چیزیه!!
                رفتی اونجا، ما رم دعا کن!! ( اگه راست میگی، یه جنس گیر بیار رو ش نخورده باشه made in chine !!)
                دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X