اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اندازه گیری جریان 0_1 آمپر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اندازه گیری جریان 0_1 آمپر

من می خواهم که جریان را در یک منبع تغذیه که ماکزیمم جریان آن 1 آمپر است را اندازه گیری کنم البته می خواهم سبب هیچ افت ولتاژی در خروجی نشود .
    البته برای این کار چند ایده هم دارم
    1- استفاده از مقاومت کم اهم که عیب آن این است که سبب افت ولتاژ در خروجی در جریان های بالا می شود
    2- استفاده از سنسورجریان
    البته من اطلاعات کاملی در رابطه با سنسور جریان ندارم ولی با این حال آنچه را که در اینتر نت سرچ کردم سنسور های جریان با آمپر های بالا بود که قیمت آن هم گران بود .
    حال اگر سنسور جریانی را که هم در بازار پیدا بشود وهم بتواند محدوده 0_1 آمپر را اندازگیری نماید را شماره آن و هم اطلاعاتی در رابطه با آن در اختیارم قرار دهید ممنون می شوم یا اینکه بتوانید یک راه یا ایده جدیدی را در این امر در اختیارم قرار دهید کمک بزرگی به من کرده اید

با تشکر
    *** کم رنگ ترن قلم جهان از. پررنگ ترن حافظه  جهان ماندگارتر است ***

پاسخ : اندازه گیری جریان 0_1 آمپر

سلام
    اخه جانم ، مورچه چیه که کله پاچش چی باشه. 1 آمپر چیه که بخواد افت ایجاد کنه. ماژول آمادش هست که روبروی نیوکیت میفروخت 3500 و میتونی مقاومت 0.1 اهم بزاری و ولتاژ دو سرش رو اندازه بگیرید. من پیشنهادم اون 3500 تومنیه. تا 5 آمپر فکر کنم بود.
    بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
    اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

من به تحقیق عرض می کنم هیچ راهی برای جریان بهتر از ترانس جریان یا همون ct هست که هم خطیه هم هیچ تاثیری به ولتاژ نداره
      فقط یه مشکل هست که باید به dc تبدیل شه که با کمک برادر کوهستانی داریم انجام میدیم مشکلی نداره اگه میخوای اون تاپیک رو ادامه بده با ما
      معجزه پس از معجزه می آید و شگفتی ها از تجلی باز نمی مانند.

دیدگاه

mostafahk جان اگر لطف کنی شماره آن سنسور جریان را لطف کنید ممنون می شوم آخه من تهران نیستم .
        *** کم رنگ ترن قلم جهان از. پررنگ ترن حافظه  جهان ماندگارتر است ***

دیدگاه

سنسور نیست. یه آمپر متره و شماره هم نداره چینیه.
          اگه میخواید رو منبع تغذیه نصب کنید بهترین کاره، چون نه میکرو و نه 7seg و ... نمیخواد. خودش یه lcd ساعتی داره.
          بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
          اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X