اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رشته شناور کنکور ارشد؟

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

رشته شناور کنکور ارشد؟

من رشته ام برقه و تو کنکور ارشد 89 میخام مدیرت هم شرکت کنم
    یعنی برق رشته اول و مدیریت mba رشته دوم(شناور)

حالا این سوال واسم پیش اومده که اگه هر دو رشته قبول بشم ایا امکان تحصیل در هر ذو رشته رو دارم؟
    اگه از دو دانشگاه مختلف باشند چی؟
    اگه در دو شهر مختلف قبول بشم ؟

با این وجود باز هم امکان تحصیل در دو رشته رو دارم؟ایا میتونم انتقالی بگیرم و هر دو تا رشته رو بیارم تو یه شهر یا یه دانشگاه؟

لطفا کمکم کنید

پاسخ : رشته شناور کنکور ارشد؟

شما حتی اگه در دو رشته مجاز باشید، فقط یک برگه انتخاب رشته دارید که میتونید در اون از هر دو رشته انتخاب کنید. و این به این معنی هست که امکان قبولی در 2 رشته وجود ندارد!

دیدگاه

دوستان ممنون میشم سریع جواب بدین! زمان ویرایش اطلاعات ثبت نامی، فقط 2 روزه.

من میخواستم گزینه دانشگاه " پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی - غیر انتفاعی" رو هم بزنم، که 3400 درمیاد. ولی این جدول رشتهآ‌های شناور (همون 10 تومنیه) رو نمیدونم!
      1-اصلاً قضیهآ‌ش چیه؟
      2-ملاک قبولیش متفاوته؟ منظورم اینه که سازمان سنجش در چه صورتی میره سراغ این گزینهآ‌ت؟ آیا مثل انتخاب 7م لیسانس دانشگاه آزاد میمونه؟
      3-تاثیری توی انتخاب اصلی (رشته اصلی اول) هم داره؟ یعنی قبول شدن در رشته دوم، باعث کنسل شدن اولی نمیشه؟
      4-اصلاً تفاوتش با رشته اصلی اول، چیه؟ رشتهآ‌هایی که نوشته روزانه س؟ شبانه؟ ... دقیقاً چیه؟

شدیداً منتظرم جواب بدین. گزینه غیر انتفاعی و... رو میزنم، ولی تو زدن این یکی مردد موندم (مشکل هزینهآ‌ش نیست، مشکل اینه که نمیدونم چیه!) میترسم نزنم و بعداً پشیمون شم. میترسم بزنم، اونوقت بعداً تعهدی، چیزی ... محسوب بشه و دردسر درست شه(مثل قبولی روزانه که اگر انصراف بدی، سال دیگه از روزانه محروم میشی)

سپاسگزارم
      دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد

دیدگاه

.......... و بسیار ممنون از پاسخهای جامع و مانع عزیزان!! خوبه گفتم وقت کمه! وگرنه اینجا میشد 200 صفحه پاسخ!
        دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ma3oud
          .......... و بسیار ممنون از پاسخهای جامع و مانع عزیزان!! خوبه گفتم وقت کمه! وگرنه اینجا میشد 200 صفحه پاسخ!
          همیشه دفترچه بهترین راهنماست عزیز.ولی رشته شناور ربط به اصلیها نداره و ضرایب خودش رو داره و مثل پیام نور و ... باید آخر کار رمزش رو وارد کنی و .... هرکدوم بالاتر باشه و قبول بشی بهت اعلام میشه دیگه :agree:همه روزانه هستن و رایگان.تفاوتی با رشته های اصلی نداره فقط جون جدیدن فعلا شناورن.خوب بود؟
          جانم به فدای ائمه اطهار
          می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X