اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چندین تا سوال(protel وPLC وPIC راجعبه مدارات پاور ، مدارات RF,IF ،مدارات سوئیچیگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چندین تا سوال(protel وPLC وPIC راجعبه مدارات پاور ، مدارات RF,IF ،مدارات سوئیچیگ

سلام
    ضمن عرض قبولی طاعات و عباداتتون.
    وقتتون بخیر .
    چند سوال در ارتباط با پروتل وPLC دارم؟ لطفا اگه ممکنه منو راهنمایی کنید!

فرق بین protel 99se و protel DXP چیه ؟
    مزیتشون نسبت به هم ومعایبشون؟
    بهتره کدومو یاد بگیریم(کابردیتر هست)؟
    چه PLC بهتره یاد بگیریم (کابردیتر هست)؟
    راهنمایی کنید:
    چندتا کتاب آموزشی و مقاله وجزوه اگه میتونید در اتباط با protel و PLC معرفی کنید؟
    اگه ممکنه چندتا کتاب راجعبه مدارات پاور ، مدارات RF,IF ،ومدارات سوئیچینگ معرفی کنید؟
    برای شروع کار با PIC چی مطالعه کنم؟

پاسخ : چندین تا سوال(protel وPLC وPIC راجعبه مدارات پاور ، مدارات RF,IF ،مدارات سوئیچیگ

راستش الان به ورژنای بالای dxp میگن altuim desginer و کتابخانه بسیار جامعی هم دارند من 99se رو خودم کار نکردم ولی تا جایی که من میدونم تفاوتشون مثل ورژن 2007 نرم افزار office با ورژن های قبلیشه !!!!!
    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

دیدگاه

پاسخ : چندین تا سوال(protel وPLC وPIC راجعبه مدارات پاور ، مدارات RF,IF ،مدارات سوئیچیگ

سلام
      برای PLC بهتره که step7 مربوط به Plc های زیمنس رو یاد بگیری ، کتاب هم کتاب مهندس ماهر انتشارات صابکو خوبه .
      برای PCB هم Altium Desugner رو یاد بگیری از همه بهتره.
      از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X