اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اینتراپت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اینتراپت

سلام دوستان
    لطفا مفهوم اینتراپت توضیح بدید در ضمن نرنامه با اینتراپت ربات مسیر یاب رو توی code vision چه جوری مینویسند?

پاسخ : اینتراپت

یه چی پرسیدی یه دنیا سوال از بغلش در اومد . . .

یعنی وقفه .

تو داری جواب اس ام اس جی اف رو میدی و تمام حواس و تمرکزت اونطرفه . . . یه هو زلزله میاد !آ‌!آ‌!

باید در بری . . .این شد وقفه .

یعنی داری یه کاری رو با تمام توان فکریت انجام میدی ولی می خوای جونت هم در امان باشه .

این اتفاقات و رویداد هایی که فکرت رو از مسئله اصلی منحرف می کنه میشه تعریف وقفه . . .

حالا تو پردازنده ها دو نوع وقفه داریم یکی وقفه نرم افزاری هستش و دیگریس سخت افزاری . . .

نرم افزاری به امید خدا تو دوران اماتوری کار بامیکرو بهش بر خواهی خورد ( برنامه ساعت و امثال اون )

سخت افزاری : مثلا می خوای ساعتت قابل تنظیم هم باشه یعنی پردازنده کار شمارش و زیاد کردن متغیر ها رو انجام بده و اگه وقفه خارجی اومد بپره تو یه زیر برنامه و یه کاری انجام بده ( متغیر های شمارشی رو بتونی با دست کم وزیاد کنی)

البته وقفه خیلی گسترده تر از این حرف ها بود ولی برا شروع این ها رو داشته باش

اینم بهترین منبع برای یادگیری میکرو تو زندگی هر دانشجوی دنبال دانشی . . .

کتاب غنی و کامل و مجانی از دوست خوبم سید محمد هاشمی

http://forum.iranled.com/showthread.php?tid=10869

برای شروع من زبان بیسیک رو پیشنهاد میکنم

چون تو این دوره زمونه وقت ارزشش بیشتر هستش تا کلاس کاری . . .
    خوشبخت ترین انسانها کسانی هستند که از شادی دیگران لذت ببرند.

دیدگاه

سلام.
      دوست عزیز می خوام یه جوری جواب بدم که فکر کنی خیلی پر رو ام. :mrgreen:
      چرا اصلا می خوای از اینتراپت استفاده کنی. تو تعقیب خط اصلا به اینتراپت نیاز نداری.
      اگه خیلی حرفه ای هستی بگو می خوای چی کار کنی ما هم یاد بگیریم.
      ولی اگه تازه کاری بهتره خیلی ساده شروع کنی.
      :job:

دیدگاه

من که نمیخوام فقط وقفه ایجاد کنم می خوام ربات مسیر خودش رو پیدا کنه یعنی وقتی سنسور خط رو دید مسیر حرکتش رو عوض کنه و مثلا به راست بره
        بدون اینتراپت چه جوری میخوای این کاررو بکنی؟؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X