اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست مدار شمارشگر 5 یا 6 سون سیگمنت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست مدار شمارشگر 5 یا 6 سون سیگمنت

با سلام
    با تشکر از اعضای محترم تاپیک
    آیا این امکان وجود دارد که یک مدار شمارشگر یا کانتر 5 یا 6 سون سیگمنت به من معرفی کنید ؟
    این مدار را برای اندازه گیری شمشهای تولیدی کارخانه فولادسازی میخواستم بدین صورت که زیر شمش تولید شده ( در حال تولید) که در حرکت میباشد یک غلطک قرار میدهم و بوسیله یک سنسور (هر چه باشد) در هر قطع و وصل یک شماره به شمارشگر اضافه نماید و هر شماره نشاندهنده یک سانتیمتر ( 10 میلیمتر ) میباشد
    طول شمش حداکثر 12 متر ( 12000 میلیمتر میباشد) مدت زیادی است که در انجمنهای مختلف دنبال چنین مداری بودم و درخواست نمودم ولی متاسفانه کسی پیدا نشد این مدار را به من معرفی نماید.
    ممنون میشوم اگر این مدار را در اختیار من قرار دهید .
    با تشکر

پاسخ : درخواست مدار شمارشگر 5 یا 6 سون سیگمنت

نوشته اصلی توسط zenith2000

با سلام
    با تشکر از اعضای محترم تاپیک
    آیا این امکان وجود دارد که یک مدار شمارشگر یا کانتر 5 یا 6 سون سیگمنت به من معرفی کنید ؟
    این مدار را برای اندازه گیری شمشهای تولیدی کارخانه فولادسازی میخواستم بدین صورت که زیر شمش تولید شده ( در حال تولید) که در حرکت میباشد یک غلطک قرار میدهم و بوسیله یک سنسور (هر چه باشد) در هر قطع و وصل یک شماره به شمارشگر اضافه نماید و هر شماره نشاندهنده یک سانتیمتر ( 10 میلیمتر ) میباشد
    طول شمش حداکثر 12 متر ( 12000 میلیمتر میباشد) مدت زیادی است که در انجمنهای مختلف دنبال چنین مداری بودم و درخواست نمودم ولی متاسفانه کسی پیدا نشد این مدار را به من معرفی نماید.
    ممنون میشوم اگر این مدار را در اختیار من قرار دهید .
    با تشکر
    بنام خدا
    با سلام
    موردی که بدنبالش هستید را بسادگی میتوانید در بازار لوازم برق صنعتی واقع در خیابان لاله زار تهران ، تهیه نمایید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X