اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چگونه بدانیم خط موبایلمان کنترل است یا نه ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چگونه بدانیم خط موبایلمان کنترل است یا نه ؟

به تازگی مشاهده شده در بعضی تلفن های همراه که از سیم کارت های همراه اول استفاده میکنند خط میان نام اپراتور حذف شده
    IR-TCI که این نشان دهنده کنترل بودن خط مورد نظر می باشد مانند نمونه زیر .

IRTCI
    IR TCI
    " مانند دریا باش که هر گاه کسی سنگی بر تو پرتاب کرد سنگ غرق شود نه تو متلاتم شوی "

پاسخ : چگونه بدانیم خط موبایلمان کنترل است یا نه ؟

سلام
    در این مورد کنترل بودن بی معناست!!!!!
    مخابرات در هر لحظه از زمان قادره صحبت های مشترکین را بشنوه و این چیز طبیعی هست......
    تو همه جای دنیا همین طوره.
    در بعضی از کشورا رابطه ای قوی بین مخابرات و .... بر قراره!!!!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط الیاس . ج
      به تازگی مشاهده شده در بعضی تلفن های همراه که از سیم کارت های همراه اول استفاده میکنند خط میان نام اپراتور حذف شده
      IR-TCI که این نشان دهنده کنترل بودن خط مورد نظر می باشد مانند نمونه زیر .

IRTCI
      IR TCI
      این موضوع از کجا فهمیدی :question:

دیدگاه

نمیشه با اطمینان گفت که اینطوری میشه
        در واقع چنین تاثیر تابلویی نباید داشته باشه. اگه اینطوری باشه که دیگه بهش نمیگن شنود !
        اما باید راهکارهایی برای فهمیدن این موضوع وجود داشته باشه
        تو یه سایت خارجی خوندم که نوشته بود اگه گوشیتون تابلو باتری خالی میکنه ممکنه تحت شنود باشه
        حالا من نفهمیدم چه ربطی داره
        احتمالا منظورش این بوده که در حالت شنود گوشی بیشتر دنبال شبکه میگرده و به خاطر همین باتری بیشتری مصرف میکنه

دیدگاه

بله این روش تشخیص صد درصد که نیست
          - از یکی از دوستان مخابراتی و دو سه نفر که لوگوی اپراتور تلفن همراهشون به این شکل در اومده بود
          " مانند دریا باش که هر گاه کسی سنگی بر تو پرتاب کرد سنگ غرق شود نه تو متلاتم شوی "

دیدگاه

- از یکی از دوستان مخابراتی و دو سه نفر که لوگوی اپراتور تلفن همراهشون به این شکل در اومده بود
            این موضوع هیچ ربطی نداره
            بعدشم سعی نکنین این موضوع را سیاسی کنین که مدیر سایت این پستو قفل میکنن!!! :eek:!!!!!!!!!

دیدگاه

سلام
              اینها ربطی به کنترل خط نداره اگر فقط مکالماتتون شنود بشه هیچ طوری متوجه نمی شید ولی اگر گوشی به عنوان میکرفن باشه باطری موبایلتون زودتر از حد معمول خالی میشه.

دیدگاه

دوست عزیز خیلی معذرت می خوام اما سعی کنیم ساده نباشیم من اصلا کاری به مسائل جانبی ندارم فقط می خوام بهتون بگم که اطلاعاتتون زیاد شه؛ این چیزی که شما میگید که چند نفر بودند که لوگوشون اینجوری بود؛ به این میگند هک موبایل (درواقع یه سرگرمیه) من خودم این کار رو 2 سال پیش رو گوشی خودم کردم و به جاش اسم خودم رو قرار دادم پس لطفا به نشر اخبار جعلی دامن نزنید من منکر شنود یا هرچیز دیگه ای نیستم و در موردش هم صحبتی نمی کنم .
                فقط کافیه تو گوگل بزنید "تغییر لوگوی گوشی" براتون مطالب مربوط به هک گوشی رو میاره. حتی افرادی هستند که گوشی شون ایرانسل هستش لوگوی ایرانسل رو از این طریق تبدیل به ir-tci کردند :biggrin:
                پس اون افراد با شما قطعا تو عالم رفاقت کمی شوخی کردند! همین.
                Goodbye

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pooyafff
                  سلام
                  اینها ربطی به کنترل خط نداره اگر فقط مکالماتتون شنود بشه هیچ طوری متوجه نمی شید ولی اگر گوشی به عنوان میکرفن باشه باطری موبایلتون زودتر از حد معمول خالی میشه.
                  مگه میشه از گوشی به عنوان میکروفون استفاده کنند ؟

نمی خواید بگید که حتی زمانی که مکالمه نمی کنید و گوشیتون روی میز افتاده ، کسی صداتونو می شنوه ؟؟؟

دیدگاه

آقای POWERS اگه تونستی گوشی 1112 و 5100 و 3310 رو هک کنی و لوگوشونو عوض کنی ما رو هم خبر کن تا از این شیرین کاری ها انجام بدیم در ضمن بهتره که دیر باور هم نباشیم چون هر چیزی امکان داره و نمیشه هر چیزی رو انکار کرد .

دیدگاه

آقای POWERS اگه تونستی گوشی 1112 و 5100 و 3310 رو هک کنی و لوگوشونو عوض کنی ما رو هم خبر کن تا از این شیرین کاری ها انجام بدیم در ضمن بهتره که دیر باور هم نباشیم چون هر چیزی امکان داره و نمیشه هر چیزی رو انکار کرد .
                      سلام.
                      با احترام کامل باید بگم دوستمون POWERS درست میگه
                      منم از نرم افزار هک استفاده کردم قبلا
                      یه مدتی بود که IR-TCI رو برداشته بودم و چند روزی هم بچه های دانشگاه رو سر کار گذاشتم

در ضمن هر روز داره نرم افزار جدید میاد پس اگه تا حالا نرم افزار هگ گوشی های 1112 و 5100 و 3310 نیومده نگران نباشید چون امروز فرداست که بیاد
                      و یه موضوع دیگه اونم این که مهم اینه که گوشیو بشه به رایانه متصل کرد چون این 80% راهه
                      شيطان كه رانده گشت يك خطا بيشتر نكرد خود را براي سجده آدم رضــــا نكرد
                      شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X