اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نصب پرتئـــــــوس در ویستا امکان داره ؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نصب پرتئـــــــوس در ویستا امکان داره ؟؟؟؟

با سلام

آیا نرم افزار پرتئوس (ورژن 7.4 وبه طور کلی 7 به بعد ) می تونه روی ویندوز ویستا نصب بشه ................

من که هر ورژنی رو امتحان کرده ام نصب نشد .........

1- اول نصب کردن هم یه پیغام میده که برای پرتئوس روی ویندوز ویستا نیاز به WINHELP دارید ......؟؟؟
    ( که البته منم نمیدونم این چیه وچطور باید داشته باشم اش !!!!)

اگه کسی تا حالا تونسته توی ویستا پرتئوس نصب کنه ، به منم بگه .........خیلی احتیاج دارم ........خیلی ممنون .

پاسخ : نصب پرتئـــــــوس در ویستا امکان داره ؟؟؟؟

نوشته اصلی توسط L_DIP

با سلام

آیا نرم افزار پرتئوس (ورژن 7.4 وبه طور کلی 7 به بعد ) می تونه روی ویندوز ویستا نصب بشه ................

من که هر ورژنی رو امتحان کرده ام نصب نشد .........

1- اول نصب کردن هم یه پیغام میده که برای پرتئوس روی ویندوز ویستا نیاز به WINHELP دارید ......؟؟؟
    ( که البته منم نمیدونم این چیه وچطور باید داشته باشم اش !!!!)

اگه کسی تا حالا تونسته توی ویستا پرتئوس نصب کنه ، به منم بگه .........خیلی احتیاج دارم ........خیلی ممنون .
    با سلام

راستش من که تا به حال مشکلی باهاش نداشتم یعنی همیشه (تقریبا تمامی ورژن های 7 به بعد) بدون مشکل روی ویستا نصب می کردم.
    الان که به این مشکل اشاره کردید و منم پروتئوس را نصب شده نداشتم تصمیم گرفتم نصبش کنم تا ببینم چی میگه!
    اولین پیغامی که داد همین winhelp بود و پرسید که می خواهید نصبش کنم یا خیر، که من گفتم نصب کنه! اما یه پیغام خطای بیخود داد اما مشکلی پیش نیومد و مراحل بعدی نصب رو آورد و بدون مشکل نصب شد.(اینا که گفتم واسه ورژن 7.4 SP3 بود)

دیدگاه

سلام .

بله ...مراحل نصب کامل اجرا میشه و licenece هم طبق روش خودش قبول می کنه و finish رو هم میزنم و بعد هم که patch میکنم..... نرم افزار نصب شده ولی وقتی روش کلیک می کنم ، پیغام خطایی می ده مربوط به Licene key ..... :cry:

نمی دونم ، شاید patch رو درست انجام نمیدم ، چون انموقع که گزینه patch رو کلیک می کنم هم خطایی می ده .....

یه سوال ؟ .....الان شما صفحه اصلی نرم افزار رو هم می بینید ...

دیدگاه

..............تا الان داشتم هی برنامه نصب و پاک می کردم ...

بالاخره پرتئوس ورژن 7.1 رو نصب کرده ام ولی ورژن 7.4 با اینکه مراحل نصب رو کامل میره ولی اجرا نشد و دیگه بیخیال شدیم

موفق باشید .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط L_DIP

..............تا الان داشتم هی برنامه نصب و پاک می کردم ...

بالاخره پرتئوس ورژن 7.1 رو نصب کرده ام ولی ورژن 7.4 با اینکه مراحل نصب رو کامل میره ولی اجرا نشد و دیگه بیخیال شدیم

موفق باشید .
          ببخشید من زیاد به eca سر نمی زنم اینجوری میشه!

خوب شما وقتی مشکلی داری دقیق تر عنوان کنی بهتر نتیجه می گیرید! البته جسارت نباشه ها صادقانه میگم
          اما مشکل شما احتمالا همون خطاهایی است که احتمالا پچ از شما میگیره وقتی پچ رو اجرا می کنید توی هر پیغام خطا بهتون میگه که یک فایل را لازم داره اما پیدا نکرده! و چون خودش عقلش نمی رسه باید خودتون اون فایل رو براش پیدا کنید. یعنی وقتی در کار باز شده نوشته isis.exe شما بسته به محل نصب باید به یه همچین جایی برید و فایل رو انتخاب کرده و ok را بزنید.
          اینجا
          C:\program files\labcenter electronics\Proteus 7 professional\bin
          یا
          C:\program files\labcenter electronics\Proteus 7 professional\library

اگر اشتباه حدس زدم عذر می خوام

دیدگاه

من ورژن 7.5 sp3 و 7.6 را هم روی ویستا نصب کردم هم روی سون. برای فایل راهنما هم برای ویستا از سایت خود مایکروسافت می تونید پچ لازم را دانبود کنید که البته در ورژن های اخیر خود نصاب پروتئوس پچ را داره و برای سون هم تو گوگل یک سرچ کوچک بکنی کاربران پچ لازم را درست کردند وبخوبی هم کار میکنه.

دیدگاه

رو windows 7 من نصب کردم ایرادی نداشت ولی protel . code vision نمیاد

دیدگاه

winhelp مخفف نرم افزار windows help 32.exe هست.در ویندوز پر دردسر vista (با عرض پوزش از کمپانی معظم مایکروسافت) و سیستم عامل کامل (و ناز) و کاربردی seven قالب فایل های کمک دهنده عوض شده است (help format is changed) برای همین نمایش help نرم افزارهای قدیمی تر امکان پذیر نیست (به دلیل ساختار متفاوت help آنها).کمپانی مایکروسافت هم بیکار ننشست و نرم افزار مذکور (winhelp32.exe) را برای سیستم عامل vista ارئه داد تا مشکلی برای کار کردن با help نرم افزار های قدیمی وجود خارجی نداشته باشد.اما تا الان ( 1388.7.1) من گمان نمیکنم برای ویندوز سون این نرم افزار ارائه شده باشد (من دانلود کردم اما روی ویندوز 7 اجرا نشد) . عدم وجود این نرم افزار هیچ گونه خللی در روند کارکرد پروتئوس نخواهد داشت.
                برای کرک هم سرچ کنید کرک براس پروتئوس 7.5 در ویندوز 7.
                امیدوارم مفید بوده باشد. در ضمن اگر کسی اطلاعات update تری دارد در اختیار من هم قرار دهد ممنون میشوم.
                تا مجبور نباشي به چيزي برسي هيچ گاه به آن نخواهي رسيد.

دیدگاه

فراموش کردم این رو هم اضافه کنم که در هنگام اجرای patch روی آن راست کلیک کرده و از گزینه run as administrator آن را اجرا کنید مشکل حل میشود .اگر باز هم اجرا نشد آن را در دریو c کپی کنید و کاری رو که گفتم تکرار کنید.

دیدگاه

پاسخ : نصب winhlp در ویندوز هفت یا windows 7

برای مشاهده فایل help نرم افزار های قدیمی وحتی جدید در Windows 7 به وبلاگ زیر مراجعه کنید . من خودم پچ درست شد را نصب کردم و هیچ مشکلی هم ندارم .

http://blog.komeil.com/2009/06/windows-help-program-winhlp32exe-for.html

دیدگاه

ارسال شده توسط: amgh_12
                      قرار دادن نقل قول
                      برای مشاهده فایل help نرم افزار های قدیمی وحتی جدید در Windows 7 به وبلاگ زیر مراجعه کنید . من خودم پچ درست شد را نصب کردم و هیچ مشکلی هم ندارم .

http://blog.komeil.com/2009/06/windows-help-program-winhlp32exe-for.htm

سلام
                      فایل winhelp32.exe رو برای windows 7 دانلود کردم (از لینکی که محبت کرده بودید معرفی کردید) اما روی windows seven 7600 اجرا نشد. اگر مقدور است دوباره کامل راهنمایی کنید.

دیدگاه

دوست عزیز من روی نسخه windows 7 ultimate 6.1.7600.16385 بدون هیچ مشکلی نصبش کردم.

این هم مراحلش فایل را دانلود و اکسترکت کنید و بعد هم روی Install.cmd راست کلیک کنید و Run as Admin را بزنید همین و نصب به طور خودکار انجام می شود . برای اطمینان UAC را هم از کار بندازید.

دیدگاه

خیلی ممنون از اطلاعاتی که در اختیار من قرار دادید.>>>مرسی<<<
                          همون طوری که جناب amgh فرمودن با دانلود کردن فایل از لینکی که ایشون در بالا قرار دادن و خارج کردن فایل از حالت کابینت(with winRAR soft ) و رفتن به control panel در ویندوز و خاموش کردن UAC و بعد اجرای فایلی که از حالت کابینت خارج شده است (INSTALL .CMD) مشکل حل شد.
                          از جناب amgh تشکر میکنم.

دیدگاه

سلام
                            دوستان من proteus 7.5 sp3 را روی vista نصب کردم licence رو هم بدون مشکل گذاشتم اما دیگه اجرا نمی شه وقتی روی آیکونش کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمی افته.

دیدگاه

یک بار دیگه مطالب بالا را به دقت بخونید به جواب میرسید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X