اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک ( فرستنده اف ام 500 متری )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک ( فرستنده اف ام 500 متری )

سلام
    بچه ها کسی مدار فرستنده اف امی که بردش 500 متر باشه ( برد شهری ) و حداقل اجزاء و ابعاد کمی رو هم داشته باشه سراغ داره ؟
    اگه میشه کمک کنید
    " مانند دریا باش که هر گاه کسی سنگی بر تو پرتاب کرد سنگ غرق شود نه تو متلاتم شوی "

.

سلام

امکان نداره مداری بردش زیاد باشه ولی اجزای اون کم باشه !!! در این صورت کیفیت هم نداره و کلی هم هارمونیک داره .
    دنبال مدارات سینتی سایزری باش . درسته نسبتا قطعات زیادی داره ولی کیفیتش قابل قیاس با هیچ مداری نیست .
    من خودم مدل جدیدی که در لینک زیر وجود داره و با RF MOSFET کار میکنه رو خریدم و بسیار راضی هستم .
    این مدل ارائه شده زیر در کلاس C کار میکنه ولی ماسفت ها عموما در کلاس AB کار میکنند .

www.radioelectronics.blogspot.com

دیدگاه

پاسخ : کمک ( فرستنده اف ام 500 متری )

ممنونم دوست عزیز
      اما 500 متر هم زیاد نیستا ! زیاده ؟
      یعنی هیچ مداری نیست این مداری که شما زحمت معرفیش رو کشیدید یه خورده سخته آخه . . .
      " مانند دریا باش که هر گاه کسی سنگی بر تو پرتاب کرد سنگ غرق شود نه تو متلاتم شوی "

دیدگاه

.

سلام

دوست عزیز هم این فرستنده داخل وبلاگ و همون ماسفتی که من گفتم هر دو از صفر تا 15 وات قابل
        تنظیم هستند . چون فرستندههای FM جزئ wide band ها محسوب میشوند برای گرفتن همین برد
        500 متری در فضای شهری ناچاری مینیمم 2 وات توان داشته باشی البته با آنتن مناسب.

اگه از عهده ساختش بر نمیایی میتونی آمادشو بخری . نقشه های توی اینترنت فقط پول حروم کردنن.

دیدگاه

پاسخ : کمک ( فرستنده اف ام 500 متری )

ممنونم آقای عزیزی . . .
          اما آمادش توی بازار هست ؟ سراغی از قیمتش هم داری ؟
          بازم تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X