اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دانشگاه آزاد بهتره یا یک سال دیگه پشت کنکور ماندن؟

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دانشگاه آزاد بهتره یا یک سال دیگه پشت کنکور ماندن؟

من آزاد تهران قبول شدم. دوشنبه ثبت نام دارم. ولی هنوز دودلم که ثبت نام کنم یا بمونم برای سال بعد؟

پاسخ : دانشگاه آزاد بهتره یا یک سال دیگه پشت کنکور ماندن؟

چرا فکر میکنی مدرک ازاد ارزش نداره من خودم الکترونیک قبول شدم حداقل در این گرایش کسی نمیتونه بگه سطح علمی تهران و اراک و قزوین و نجف آباد پایین هست بلکه از خیلی از دانشگاههای سراسری بالاتر هم هست مگه تو سراسری چه خبره؟جالبه شهریه شبانه از آزاد بیشتر میشه؟ :nerd: :agree: :agree: :agree: :redface:
    پنجره را باز نکن ترسم آشفته کند باد، ناگهان، زلف پریشانت را

دیدگاه

سلام به باران عزیز.
      ببینید شرایط اجازه میده برای سال بعد هم بمونی.
      من خودم 86 درسو تموم کردم و الان هم 3 ماه خدمتم تموم شده دارم جدی هم می خونم ولی به فکر آزاد هم نیستم حقیقتا وقتی تو بازار کار می ری,وقتی می بینن آزادی هستی به یه چشم دیگه به ادم نگاه می کنن اون هم با اوضاع پذیرش دانشگاههای ازاد الان :cry2:
      ضمنا اگه بخوای ادامه تحصیل بدی,دانشگاه آزاد رو برای مقاطع بالا بورس نمی کنن.و هزینه دکترا هم که دیگه :nerd:
      موفق باشی
      مهارت هر کس در مقابله با مشکلات زندگی بیش از هر کار دیگری که در عمر خود انجام خواهد داد،کیفیت زندگی وی را تعیین خواهد کرد.

دیدگاه

چرا فکر میکنی مدرک ازاد ارزش نداره من خودم الکترونیک قبول شدم حداقل در این گرایش کسی نمیتونه بگه سطح علمی تهران و اراک و قزوین و نجف آباد پایین هست بلکه از خیلی از دانشگاههای سراسری بالاتر هم هست مگه تو سراسری چه خبره؟جالبه شهریه شبانه از آزاد بیشتر میشه؟

آقای مهدی بنده در یکی از همین دانشگاه های آزادی که بالا نوشتی درس می خوانم و متاسفانه روند رو به زوال دانشگاه آزاد از نظر علمی برای هر کسی معلوم است کافی است دانشگاه آزاد را با دانشگاهی نظیر صنعتی اصفهان مقایسه کنی آن وقت متوجه میشی من چی میگم.

دیدگاه

آقای مهدی بنده در یکی از همین دانشگاه های آزادی که بالا نوشتی درس می خوانم و متاسفانه روند رو به زوال دانشگاه آزاد از نظر علمی برای هر کسی معلوم است کافی است دانشگاه آزاد را با دانشگاهی نظیر صنعتی اصفهان مقایسه کنی آن وقت متوجه میشی من چی میگم.[/i][/u]

دوست عزیز من با نظر شما در مورد اختلاف سطح علمی دانشگاههایی مانند صنعتی شریف و اصفهان و مشهدو تبریز موافقم اما منظور من برای کسانی هست که توانایی قبولی در این دانشگاههای معتبر را ندارن مقایسه بنده در برابر دانشگاههای دیگر شهرستانها میباشد
          پنجره را باز نکن ترسم آشفته کند باد، ناگهان، زلف پریشانت را

دیدگاه

اگر پول داری ، بهترین گزینه همون دانشگاه آزاده !
            تا به حال شنیدین یه نفر رو بخوان خطاب کنن بگن " آقای مهندس دانشگاه آزادی کرج" ؟ اینا همش حرفه کجا بخونی هیچ ربطی به اینکه چجور بخونی نداره !
            دانشجو الان تو صنعتی شریف هست که سوا کردن ینجه 2 تا گوسفند رو بلد نیست ! دانشجو تو یالقوز آباد هم هست که ولش کنی شاتل میسازه !

دیدگاه

بعد از سالها یاد گرفتم هیچ دانشگاهی ، هیچ موقعیتی ،و هیچ عنوان دهن پر کنی ارزش یکسال معطل شدنو نداره ...
              یک سال ... !!!
              هر جا برید بعد یه مدت می فهمین مهم خودتونین که چطور باشین نه جایی که هستین
              الان به بازار ثابت شده که مهارت شرطه ، ولی ابن موضوع برای خانما کمی فرق میکنه و بهتره رزومه تحصیلیشون بالا باشه نه مهارتی شون
              به موقعیتی هم که علاقه دارین تو برق برسین خیلی بستگی داره
              اگر می خواین یه روز جز هیت علمی یه دانشگاه بشین بهتره دولتی بخونین تا رزومه بهتری داشته باشین ، اگه علاقمند به کارهای ادارات هستید مدرک علوم و تحقیقات کم نیست پیشنهاد میکنم معطل نمونید ، و اگه میخواین وارد شرکتهای خصوصی و فنی بشید ابدا معطل نمونید
              لحظه ها را مي گذرانديم تا به خوشبختي برسيم غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم
              دكتر علي شريعتي

دیدگاه

من رفتم ثبت نام کردم.
                بعضی گرایشا استادای خوبی دارند و بعضی گرایشا نه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehdi63
                  آقای مهدی بنده در یکی از همین دانشگاه های آزادی که بالا نوشتی درس می خوانم و متاسفانه روند رو به زوال دانشگاه آزاد از نظر علمی برای هر کسی معلوم است کافی است دانشگاه آزاد را با دانشگاهی نظیر صنعتی اصفهان مقایسه کنی آن وقت متوجه میشی من چی میگم.[/i][/u]

دوست عزیز من با نظر شما در مورد اختلاف سطح علمی دانشگاههایی مانند صنعتی شریف و اصفهان و مشهدو تبریز موافقم اما منظور من برای کسانی هست که توانایی قبولی در این دانشگاههای معتبر را ندارن مقایسه بنده در برابر دانشگاههای دیگر شهرستانها میباشد
                  یعنی چی توانایی قبولی در سراسری رو ندارند؟ در ضمن اکثر دوستان و همکلاسیهای من که دولتی تهران قبول شدن، دوسال خوندن ( البته خیلی هاشون این موضوع رو پنهان می کنند که بگن ما خیلی باهوشیم!!)

دیدگاه

نباید برای عنوان درس خوند که فایده نداره

دیدگاه

در ضمن موضوع بعدی اینه که اگه فوق لیسانس آزاد باشید برای دکترا دانشگاههای دولتی قبولتون نمی کنند. که این یه عیب دیگه دانشگاه آزاده

دیدگاه

سلام
                        چه بخوایم و چه نخوایم مدرک سراسری و بیشتر از ازاد قبول دارن اینکه میگین شبانه هزینش بیشتر از ازاده خوب چون تو مدرک فوق شبانه بودن ذکر نمیشه . اگه برای استخدام در جایی که بخواد عدالت برقرار باشه حتما برای مدرک سراسری از ازاد بیشتر ارزش قایلن و حتی بین خوده سراسری ها هم خوب درجه بندی داره. این رو هم باید دونست که درسته استثنا وجود داره اما تقریبا اغلب کسانی که وقت واسه درس خوندن ندارن میرن ازاد بطورکلی میشه گفت تراکم کسایی که هدفشون مدرکه تو دانشگاه ازاد بیشتره تا سراسری . ضمن اینکه 3 چیز که مهمه امکانات دانشگاه- سطح علمی اساتید و سطح رقابتی خوده دانشجوهاست که به نظر من سومی خودش خیلی مهمه که تو دانشگاه دولتی خیلی بیشتره تا ازاد هرچند اون دو مورد دیگه شاید تو خیلی از ازاد ها بیشتر از دولتیها باشه ضمن اینکه معمولا دست یافتن به چیز های بهتر همیشه سخت تره :smile:
                        حاصل عمرم سه سخن بیش نیست
                        خام بودم - پخته شدم - سوختم

دیدگاه

سلام دوستان
                          راستش اینجا فکر کنم بیشتر بچه های ریاضی هستن و لی من با اینکه تجربی هستم و رتبم هم 3000 شده نمی تونم رشته هایی رو که میخوام انتخاب کنم مثل پزشمی یا دندون البته بعضیا بهم گفتن می تونی ولی نه جاهای خوب
                          حالا من تصمیم گرفتم البته نه قطعی که اگه دندون تهران (آزاد) قبول شدم برم
                          از هر کی هم که شنیدم می گفت اصلا دانشگاه مهم نیست کسی در مورد این سوال نمی کنه
                          به نظر شما واقعا حتی آزاد پزشکی هم از لحاظ علمی پایینه یا میشه روش حساب کرد؟؟؟؟؟؟؟؟
                          من نمی دونم چیکار کنم

دیدگاه

پاسخ : دانشگاه آزاد بهتره یا یک سال دیگه پشت &#1705

آدم باید واقع بین باشه .سطح علمی همه دانشگاه های ایران پایینه. اینجا کشور جهان سومه (البته به قولی در حال پیشرفت) نه یه کشور صنعتی ! من خودم یکی از بهترین دانشگاه های سراسری توی تهران درس خوندم . اینجا اساتید فقط ادعا دارند و از نرم افزارها و تجهیزات کشورای صنعتی استفاده می کنند . تو ایران رشته هاس مهندسی برق و کامپیوتر فقط مصرف کننده اند. بر خلاف پزشکی و هنر و...!!!
                            در نهایت فرقی بین آزاد و سراسری نیست . همشون آخر میشی مهندس.
                            [glow=red,2,300]اینم بگم برای هیت علمی شدن مهمترین فاکتور اینه که از یه دانشگاه هرچند با رنکینگ 1000 هم که شده اما از یه کشور خارجی دکتری تو بگیری . چه بخوای چه نخوای اینجوریه!!! بعد همون استادا یه دانشجوی دکتری رو 5-6 سال نگه میداند ! در حالی که ممکنه خودشون 2 ساله دکتری گرفته باشند یا مثلا تو استرالیا دکتری بگیرند ! این یه جور بیماری که اتفاقا یکی از اساتید این موضوع رو می گفت.[/glow]
                            آدم عاقل که دنبال مدرکه باید بره آزاد .
                            Gracias A La Vida
                            [glow=red,2,300]ساخت فرز CNC[/glow]
                            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=56308.0
                            http://up9.iranblog.com/images/4xd21f8vemt8g46011fx.jpg
                            زمین سفت است و آب شلست و هوا نرم است و همه چیز عالیست در این حوالی...

دیدگاه

حالا که ثبت نام کردی ، هیچ
                              و الا میخواستم ازت بپرسم میدونی یکسال عمر یعنی چی ؟ !!!!
                              آن دم که مرا مي زده بر خاک سپاريد زير کفنم خمره اي از باده گذاريد
                              تا در سفر دوزخ از اين باده بنوشم
                              آنلحظه که با دوزخيان کنم ملاقات يک خمره شراب ارغوان برم به سوغات
                              هرقدر که در خاک ننوشيدم از اين باده صافي ، بنشينم و با دوزخيان کنم تلافي

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X