ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
    2009/02/15
    12
    0

دانشگاه آزاد بهتره یا یک سال دیگه پشت کنکور ماندن؟

من آزاد تهران قبول شدم. دوشنبه ثبت نام دارم. ولی هنوز دودلم که ثبت نام کنم یا بمونم برای سال بعد؟
    2008/03/12
    27
    0

پاسخ : دانشگاه آزاد بهتره یا یک سال دیگه پشت کنکور ماندن؟

چرا فکر میکنی مدرک ازاد ارزش نداره من خودم الکترونیک قبول شدم حداقل در این گرایش کسی نمیتونه بگه سطح علمی تهران و اراک و قزوین و نجف آباد پایین هست بلکه از خیلی از دانشگاههای سراسری بالاتر هم هست مگه تو سراسری چه خبره؟جالبه شهریه شبانه از آزاد بیشتر میشه؟ :nerd: :agree: :agree: :agree: :redface:
    پنجره را باز نکن ترسم آشفته کند باد، ناگهان، زلف پریشانت را
    2007/12/01
    11
    0

سلام به باران عزیز.
    ببینید شرایط اجازه میده برای سال بعد هم بمونی.
    من خودم 86 درسو تموم کردم و الان هم 3 ماه خدمتم تموم شده دارم جدی هم می خونم ولی به فکر آزاد هم نیستم حقیقتا وقتی تو بازار کار می ری,وقتی می بینن آزادی هستی به یه چشم دیگه به ادم نگاه می کنن اون هم با اوضاع پذیرش دانشگاههای ازاد الان :cry2:
    ضمنا اگه بخوای ادامه تحصیل بدی,دانشگاه آزاد رو برای مقاطع بالا بورس نمی کنن.و هزینه دکترا هم که دیگه :nerd:
    موفق باشی
    مهارت هر کس در مقابله با مشکلات زندگی بیش از هر کار دیگری که در عمر خود انجام خواهد داد،کیفیت زندگی وی را تعیین خواهد کرد.
    2009/06/18
    9
    0

چرا فکر میکنی مدرک ازاد ارزش نداره من خودم الکترونیک قبول شدم حداقل در این گرایش کسی نمیتونه بگه سطح علمی تهران و اراک و قزوین و نجف آباد پایین هست بلکه از خیلی از دانشگاههای سراسری بالاتر هم هست مگه تو سراسری چه خبره؟جالبه شهریه شبانه از آزاد بیشتر میشه؟

آقای مهدی بنده در یکی از همین دانشگاه های آزادی که بالا نوشتی درس می خوانم و متاسفانه روند رو به زوال دانشگاه آزاد از نظر علمی برای هر کسی معلوم است کافی است دانشگاه آزاد را با دانشگاهی نظیر صنعتی اصفهان مقایسه کنی آن وقت متوجه میشی من چی میگم.
    2008/03/12
    27
    0

آقای مهدی بنده در یکی از همین دانشگاه های آزادی که بالا نوشتی درس می خوانم و متاسفانه روند رو به زوال دانشگاه آزاد از نظر علمی برای هر کسی معلوم است کافی است دانشگاه آزاد را با دانشگاهی نظیر صنعتی اصفهان مقایسه کنی آن وقت متوجه میشی من چی میگم.[/i][/u]

دوست عزیز من با نظر شما در مورد اختلاف سطح علمی دانشگاههایی مانند صنعتی شریف و اصفهان و مشهدو تبریز موافقم اما منظور من برای کسانی هست که توانایی قبولی در این دانشگاههای معتبر را ندارن مقایسه بنده در برابر دانشگاههای دیگر شهرستانها میباشد
    پنجره را باز نکن ترسم آشفته کند باد، ناگهان، زلف پریشانت را
    2006/03/24
    ECA
    2,425
    242

اگر پول داری ، بهترین گزینه همون دانشگاه آزاده !
    تا به حال شنیدین یه نفر رو بخوان خطاب کنن بگن " آقای مهندس دانشگاه آزادی کرج" ؟ اینا همش حرفه کجا بخونی هیچ ربطی به اینکه چجور بخونی نداره !
    دانشجو الان تو صنعتی شریف هست که سوا کردن ینجه 2 تا گوسفند رو بلد نیست ! دانشجو تو یالقوز آباد هم هست که ولش کنی شاتل میسازه !

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2009/03/16
    شیراز
    96
    0

بعد از سالها ياد گرفتم هيچ دانشگاهي ، هيچ موقعيتي ،و هيچ عنوان دهن پر كني ارزش يكسال معطل شدنو نداره ...
    يك سال ... !!!
    هر جا بريد بعد يه مدت مي فهمين مهم خودتونين كه چطور باشين نه جايي كه هستين
    الان به بازار ثابت شده كه مهارت شرطه ، ولي ابن موضوع براي خانما كمي فرق ميكنه و بهتره رزومه تحصيليشون بالا باشه نه مهارتي شون
    به موقعيتي هم كه علاقه دارين تو برق برسين خيلي بستگي داره
    اگر مي خواين يه روز جز هيت علمي يه دانشگاه بشين بهتره دولتي بخونين تا رزومه بهتري داشته باشين ، اگه علاقمند به كارهاي ادارات هستيد مدرك علوم و تحقيقات كم نيست پيشنهاد ميكنم معطل نمونيد ، و اگه ميخواين وارد شركتهاي خصوصي و فني بشيد ابدا معطل نمونيد
    لحظه ها را مي گذرانديم تا به خوشبختي برسيم غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم
    دكتر علي شريعتي
    2009/02/15
    12
    0

من رفتم ثبت نام کردم.
    بعضی گرایشا استادای خوبی دارند و بعضی گرایشا نه
    2009/02/15
    12
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi63
    آقای مهدی بنده در یکی از همین دانشگاه های آزادی که بالا نوشتی درس می خوانم و متاسفانه روند رو به زوال دانشگاه آزاد از نظر علمی برای هر کسی معلوم است کافی است دانشگاه آزاد را با دانشگاهی نظیر صنعتی اصفهان مقایسه کنی آن وقت متوجه میشی من چی میگم.[/i][/u]

دوست عزیز من با نظر شما در مورد اختلاف سطح علمی دانشگاههایی مانند صنعتی شریف و اصفهان و مشهدو تبریز موافقم اما منظور من برای کسانی هست که توانایی قبولی در این دانشگاههای معتبر را ندارن مقایسه بنده در برابر دانشگاههای دیگر شهرستانها میباشد
    یعنی چی توانایی قبولی در سراسری رو ندارند؟ در ضمن اکثر دوستان و همکلاسیهای من که دولتی تهران قبول شدن، دوسال خوندن ( البته خیلی هاشون این موضوع رو پنهان می کنند که بگن ما خیلی باهوشیم!!)
    2009/02/15
    12
    0

نباید برای عنوان درس خوند که فایده نداره
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16