اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسور تشخیص دانسیته(جرم واحد حجم) اجسام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سنسور تشخیص دانسیته(جرم واحد حجم) اجسام

با سلام خدمت دوستان عزیز
    کسی اطلاعاتی راجع به سنسور تشخیص دانسیته(جرم واحد حجم) داره؟ تا اونجایی که من اطلاع دارم از سنسور آلتراسونیک برای این کار استفاده می کنند ، آیا کسی می دونه امواج گیرنده آلتراسونیک رو چطوری تحلیل می کنند که می تونند دانسیته رو تشخیص بدن؟ و چه سنسور آلتراسونیکی مناسب این کاره؟ من فکر می کنم حساسیت سنسور باید بسیار بالا باشه ، حساس ترین مدل سنسور آلتراسونیک چیه؟ اگه کسی فایلی ،مداری، مطلبی داره ممنون می شم برام بزاره!!

پاسخ : سنسور تشخیص دانسیته(جرم واحد حجم) اجسام

تو پلیس راه اصفهان یه دستگاه هست ماشین که از زیرش رد میشه وزن ماشین رو میده
    کسی نمی دونه چجوره کار می کنه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahsa_mec87

کسی اطلاعاتی راجع به سنسور تشخیص دانسیته(جرم واحد حجم) داره؟ تا اونجایی که من اطلاع دارم از سنسور آلتراسونیک برای این کار استفاده می کنند ، آیا کسی می دونه امواج گیرنده آلتراسونیک رو چطوری تحلیل می کنند که می تونند دانسیته رو تشخیص بدن؟
      یکی از روشهای جالب برای اندازه گیری آتلاین دانسیته سیالها استفاده از تکنیک اولتراسونده :
      در ساده ترین حالت، که از جنس سیال عبوری اطلاع داریم و دانسیته اون در حال تغییره ، این تغییر
      دانیسته باعث تغییر سرعت صوت عبوری از اون میشه. در نتیجه با نصب سنسور فرستنده و گیرنده
      در یک فاصله مشخص و اندازه گیری دقیق زمان عبور صوت از عرض مسیر ، دانسیته رو بدست آورد.

اگر در مورد اندازه گیری دقیق بازه های زمانی هم مشکلی داری، بگو تا توضیح بذارم.
      It's not the Strongest that Survive, Nor the Most Intelligence, But the ones Most Responsive to Change
      گونه هایی که شانس بقا دارند ، نه قویترین هستند و نه باهوشترین بلکه آنهایی هستند که بیشترین آمادگی تغییرات را دارند !
      چارلز داروین - بنیانگذار نظریه تکامل

دیدگاه

بچه ها سلام
        داشتم به موضوعات قدیمی نگاهی مینداختم که ااینجارو پیدا کردم.کسی کمکی واسه ادامه دادن این موضوع میتونه بکنه بیاد...

ممنون
        کاربراني که از اين پست تشکر کرده اند:

من،تو،او،ما،شما،ايشان و چند نفر از دوستان و همشهريان محترم،الاالخصوص کسبه محل

براي اين ارسال, 99999999 کاربر تشکر اهداء کرده است.

دیدگاه

کسی نیست مارا یاری کند؟
          کاربراني که از اين پست تشکر کرده اند:

من،تو،او،ما،شما،ايشان و چند نفر از دوستان و همشهريان محترم،الاالخصوص کسبه محل

براي اين ارسال, 99999999 کاربر تشکر اهداء کرده است.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X