اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طراحی جعبه تقسیم صوتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طراحی جعبه تقسیم صوتی

سلام
    من یک طرح دارم من می خوام یک میکروفن مرکزی بسازم در اصل یک جعبه تقسیم هست که ورودی آن میکروفن شخص گوینده هست و خروجی مکانی باشه تا افراد بتونند صدا را ضبط کنند بدون نویز از فواصل دور

کسی نظری نداره

کمک کنید ممنون میشم :nerd:
    انسان ها 10 دسته هستند
    اونایی که باینری می دونند و اونایی که نمی دونند

پاسخ : طراحی جعبه تقسیم صوتی

سلام. تمام کسانی که قصد ضبط صدا را دارند در یک محل هستند؟؟؟ فاصله میکروفن تا دستگاه اصلی چقدره؟؟؟
    من 2 سال پیش یه همچین چیزی ساختم.میگفتند واسه حرم امام حسین(ع) میخواند. راست و دروغش گردن اونها. یه پری بود با چند ورودی و چند خروجی. ورودیها با هم میکس میشد و 2 تا خروجی اصلی داشت که یکی به پاور آمپها میرفت که آماده خریده بودند و یکی هم تبدیل به زیر شاخه هایی شده بود که هر شاخه به طور مجزا زیر وبم و میزان حجم صداش تنظیم میشد و مخصوص ضبط و صدا برداری بود. این مجزا بودن شاخه ها این امکان رو میداد تا سیستم به راحتی با هر نوع سیستم صدا برداری از قبیل دک یا دوربین فیلمبرداری مچ بشه و بسته به میزان ورودی لازم از خروجی سیستم استفاده کند. ولی فاصله میکروفن تا سیستم فقط 15 متر بود.و پاورها تا سیستم 5 متر و صدا برداران هم درست پای سیستم بودند. آخه میگفتند میخواند کاری کنند که وقتی کسی مداحی میکنه یا سخنرانی میکنه 600 تامیکروفن از نقاط مختلف دنیا جلوش نزارند تا دیگه طرف پیدا نباشه. یک میکروفن به دستگاه و از دستگاه خروجیهای متعدد برای خبرنگاران و صدابرداران.
    موفق باشید.
    خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X