ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    2005/06/08
    طهرون قديم
    213
    2

مشکل با ویندوز XP

سلام دوستان
    چند وقتی هست که با ویندوزم مشکل پیدا کردم ، مشکل اینجاست که میکروسافت ویندوز من رو غیر حقیقی ( غیر قانونی ) میدونه و میگه نیاز به معتبر ساختن داره ، با کارکرد خود ویندوز مشکلی ندارم ولی برای نصب بعضی برنامه ها بهم اجازه نمیده مثل windos media player11 و ....
    چه راهی هست که این مشکل رو حل کنم ، دو تا ویندوز گرفتم جفتشون همینجوری بودن ضمنا خرید نسخه ارجینال ویندوز ( پرداخت بهای 90 هزار تومان ) کمی سنگینه . چی کار کنم ؟
    راستی قضیه این سرویس پک 3 چیه ؟ از طرف میکروسافت هستو تایید شدس یعنی نصبش توصیه میشه ؟؟؟ ویستا چطور اون چجوریه ؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کن که این مشکل رو که فکر کنم گریبان گیر خیلی ها هم هست حل کنیم
    {خلاف قوانین - پاک شد }
    2006/03/24
    ECA
    2,422
    234

پاسخ : مشکل با ویندوز XP

یه کارائی برای قانونی کردن میشه کرد که الان نمیتونم بگردم!! خودت بگردی می تونی پیدا کنی ...

اگر هم ویندوز رو نصب کردی ، پدیت نکن!!! چون با اولین پدیت تروریست شناخته میشی

تا الان که چیزی برای sp3 نشنیدم!!!
    برای ویستا هم سیستم پرقدرت می خواد!!! ببین سیستمت می خوره نصب کن!! چون برا خودش عالمیه

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2005/06/08
    طهرون قديم
    213
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad
    یه کارائی برای قانونی کردن میشه کرد که الان نمیتونم بگردم!! خودت بگردی می تونی پیدا کنی ...

اگر هم ویندوز رو نصب کردی ، پدیت نکن!!! چون با اولین پدیت تروریست شناخته میشی

تا الان که چیزی برای sp3 نشنیدم!!!
    برای ویستا هم سیستم پرقدرت می خواد!!! ببین سیستمت می خوره نصب کن!! چون برا خودش عالمیه
    سلام فرشاد جان
    نه ویندوز رو اپدیت نمیکنم :biggrin:
    سیستم من p4 دو گیگاهرتز با رم 512 و گرافیک 32 + مخلفات بعید میدونم ویستارو بکشه :biggrin: نظرت چیه ؟
    راستی خودت از چه ویندوزی استفاده میکنی ( مشکل منو داری ؟)
    {خلاف قوانین - پاک شد }
    2006/08/14
    378
    2

دنبال Originaling Windows 100% Genuine و Windows Activation Crack sp2 و Add a License to your XP, Make ur XP Real Genuine و Windows Genuine Advantage Validation و چيزايي تو اين مايه ها باشين
    اگه نتيجه گرفتين كه چه بهتر، وگرنه بگين يه راه باحال و ساده(كه از خودم درآوردم!) براي نصب wmp11 بهتون بگم باهاش حال بيلي رو بگيرينD:
    {خلاف قوانین - امضا ویرایش شد}
    2005/12/28
    تبريز
    4,214
    1,146

ميلادجان سرويس پك 3 تا ماه پيش اصلا وجود نداشت..... و فقط تو ايران داده بودن بيرون !!! (تقلبي)
    منتها تو سايتش نوشته بود ممكنه سرويس پك 3 هم بديم بيرون تازگي ها سر نزدم ببينم چه خبره ! هرچند بعيد ميدونم نيازي باشه.
    در مورد رجيستر كردن ويندوز تقريبا امكانش نيست تنها كاري كه ميشه كرد اينه كه..... شما اون فايل install مدياپلير رو با winrar ميتوني extract كني.... اونوقت بصورت دستي فايل اجراي اصلي رو راه بندازي فايلي كه رجيستر بودن ويندوز رو چك ميكنه يك فايل جداست كه اگه پيداش كني حله !
    من با اين كار مديا پلير 10 رو رو ويندوز 98 نصب كرده بودم به بيل بگي كلنگ ميشه چند وقت پيشم IE7 رو اينطوري نصب كردم كه بعد پشيمون شدم از بس ارور داد :mrgreen:
    2005/06/08
    طهرون قديم
    213
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط nanoware
    دنبال Originaling Windows 100% Genuine و Windows Activation Crack sp2 و Add a License to your XP, Make ur XP Real Genuine و Windows Genuine Advantage Validation و چيزايي تو اين مايه ها باشين
    اگه نتيجه گرفتين كه چه بهتر، وگرنه بگين يه راه باحال و ساده(كه از خودم درآوردم!) براي نصب wmp11 بهتون بگم باهاش حال بيلي رو بگيرينD:
    اون windows genuine رو از کجا میشه گیر اورد ؟
    راستی اون راه حلت چیه ؟ کنجکاو شدم بدونم :biggrin:
    {خلاف قوانین - پاک شد }
    2005/06/08
    طهرون قديم
    213
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط اميرعلي
    ميلادجان سرويس پك 3 تا ماه پيش اصلا وجود نداشت..... و فقط تو ايران داده بودن بيرون !!! (تقلبي)
    منتها تو سايتش نوشته بود ممكنه سرويس پك 3 هم بديم بيرون تازگي ها سر نزدم ببينم چه خبره ! هرچند بعيد ميدونم نيازي باشه.
    در مورد رجيستر كردن ويندوز تقريبا امكانش نيست تنها كاري كه ميشه كرد اينه كه..... شما اون فايل install مدياپلير رو با winrar ميتوني extract كني.... اونوقت بصورت دستي فايل اجراي اصلي رو راه بندازي فايلي كه رجيستر بودن ويندوز رو چك ميكنه يك فايل جداست كه اگه پيداش كني حله !
    من با اين كار مديا پلير 10 رو رو ويندوز 98 نصب كرده بودم به بيل بگي كلنگ ميشه چند وقت پيشم IE7 رو اينطوري نصب كردم كه بعد پشيمون شدم از بس ارور داد :mrgreen:
    چه فایلی رو extract کنم ؟؟؟ خود فایل مدیاپلیر بصورت کامپکت هست و ..... چه جوری این کار رو بکنم میشه بیشتر توضیح بدی
    {خلاف قوانین - پاک شد }
    2006/04/20
    235
    0

سلام. ميلاد جان خوبی؟ اي« فايۀ رو نصب نيکنی! و ماجرا به خوبی و خوشی تموم ميشه! بعدش ميتونی Update کنی، ويندوز مديا 11 رو نصب کنی و ...

BNTSTBNT
    2005/06/08
    طهرون قديم
    213
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط ياشار ب. شکوهی
    سلام. ميلاد جان خوبی؟ اي« فايۀ رو نصب نيکنی! و ماجرا به خوبی و خوشی تموم ميشه! بعدش ميتونی Update کنی، ويندوز مديا 11 رو نصب کنی و ...

سلام یاشار جان بابت پاسخت ممنونم ، فقط مشکل اینه که این لینکه کار نمیکنه :biggrin:
    اگه رو سیستم داریش یه جا پلود کن که همه دعات میکنن :biggrin:
    {خلاف قوانین - پاک شد }
    2006/04/20
    235
    0

سلام. :redface:
    درست شدش. شرمنده! مثل اينکه اسمشو Crack گذاشتنی...! مشکل دا رميشه.

BNTSTBNT
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15