اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استخدامی//OR//مهندسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استخدامی//OR//مهندسی

با سلام خدمت دوستان زحمتکش سایت ECAمیخام نظر خودرا در مورد شرایط پیش امده برای من بدید من الان کاردانی برق گرایش تاسیسات دارم ودر حال حاضر در ازمون کاردانی به کارشناسی در گرایش الکترونیک در موسسه دانشستان ساوه(بومی) قبول شدم ویه کار استخدامی نیز برا پیش اومده منظورم استخدام در سپاه میباشدواین شرایط استخدامی وامنیت شغلی بدجوری وسوسم میکنه ودر ضمن به کار در سپاه نیز علاقه دارم :job: واز یه جهت دیگه بحث لیسانس وگرفتن مدرک مهندسی البته مهندسی که نه همین یدک کشیدن اسم مهندسی خیلی............. :agree: ممنون میشم از لطفی که میکنید ونظر میدید

پاسخ : استخدامی//OR//مهندسی

سلام
    یه جورایی سختش کردی ولی اگه نظر منو میخوای برو سپاه(چون علاقه داری میگم) و هم زمان هم کار کن هم ادامه تحصیل بده

سخت هست ولی نشدنی نیست :agree:
    شيطان كه رانده گشت يك خطا بيشتر نكرد خود را براي سجده آدم رضــــا نكرد
    شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد

دیدگاه

با شرایط بازار کار پیشنهاد منطقی داشتن یک کار دائم هست و در کنار اون ادامه تحصیل.من خودم از این ناحیه ضربه خوردم اما دقیقا و قطعا دست آخر خودتون باید تصمیم بگیرید.
      تا مجبور نباشي به چيزي برسي هيچ گاه به آن نخواهي رسيد.

دیدگاه

با تشکر از دوستانی که نظر خود را ارئه دادند منتظر نظرات سازنده بقیه دوستان هستم

دیدگاه

توی اوضاع آشفته استخدامی و بازار کار هر چه سریعتر استخدام بشید جلوترید
          واسه ادامه تحصیل هم میتونید دانشگاهی درس بخونید که واسه آدم شاغل خوب باشه ،چون وقت درس خوندنتون کمتر می شه می گم
          به هرحال انرژی جوونیتون رو هر چه بیشتر به کار بگیرید و از وقتتون استفاده مفید بیشتری ببرید بهتر از هدر دادنش هست
          فکر می کنم آخر کار که نتیجه رو می بینید سختی هاشم واستون شیرین می شه
          موفق باشید

دیدگاه

با سلام
            دیدم بحث داغه گفتم یکی مارو هم راهنمایی کنه
            من کاردانی مخابرات گرایش فیبر نوری دارم و الان دارم مهندسی الکترونیک میخونم. سنم 26 ساله :cry: و با avr هم خیلی کار کردم . در ضمن برنامه نویسی sqlو دلفی رو هم آشنایی دارم .
            دارم به سمت روباتیک و آموزش اون میرم آیا این کار ازنظر دوستان کار درستیه ؟اگه کسی تجربه ای توی این زمینه داره به من هم بگه
            از بس توی روزنامه ها دنبال کار گشتم خسته شدم هیچی به این گرایش مخابرات نمیخورهو چون دانشجو هستم دیگه واویلا!!
            منتظر کمکهای سبز شما دوستان.
            { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

سلام
              بستگی داره کجای سپاه میخوای بری نیروی هوایی و دریایی محیط علمی و خوبی داره ولی نیرو زمینی خشک ونظامیه به هر حال پاسدار شدن افتخار بزرگیه.
              موفق باشی

دیدگاه

ما همچنان منتظر یم واقعا نظرات سازنده شما خیلی گره گشاست منتظر نظرات دیگر دوستان نیز هستیم

دیدگاه

به نظر من هم به کار برسی بهتره چون اوضاع کار الان واقعا افتضاحه
                  من دوستام هرکدام از سربازی برگشتن روی مرز 1 سال یا بیشتر بیکارن
                  سخت ترين چيزي كه مي توان در زندگي ياد گرفت اين است كه از روي كدام پل
                  بايد رد شد و كدام پل را بايد خراب كرد
                  از سه چيز متنفرم 1- خيانت 2- دروغ 3- نامردي
                  { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

تشکر ازهمه دوستان :applause:

دیدگاه

از آقایان ارش فیروزی- ee_maysamو احسان محمودی- *محمد* خبری نیست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X