اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تلفن بردبالا (کیلومتری)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تلفن بردبالا (کیلومتری)

سلام
    دوستان کسی راجع به تلفنهای بردبالا (کیلومتری) اطلاعاتی داره؟
    امواج ارسالیش دیجیتاله یا فرکانس؟
    بردشون چقدره؟
    چه مارکی بهتره؟ با چه قیمتی؟
    آیا میشه با گوشی و مادرش به صورت 2 طرفه مکالمه نمود.
    مارکی داره که 2 یا بیشتر تلفن دستی داشته باشه.اگه نداشته باشه و بخوایم با چند
    گوشی دستی به صورت بیسیم استفاده کنیم باید چی کار کنیم؟
    ضریب امنیتیش از لحاض شنود چقدره؟ یعنی از طرف مخابرات میشه شنود یا رد یابی داشته باشه؟
    میشه جواز گرفت برای مصارف خانگی؟
    هر کی اطلاعات دیگه ای هم داره خوشحال میشم بدونم.
    متشکرم.
    گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
    "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

پاسخ : تلفن بردبالا (کیلومتری)

ببین این تلفن ها در باند فرکانسی غیر مجازی کار میکنن و برای این که اساسا تو یه کشور دیگه ساخته شدن و قوانین اونجا با اینجا متفاوت هست!
    بهت مجوز اصلا نمیدن چون حتی فرکانس کاری بیسیم پلیس و حتی هواپیما ها در این محدوده است بزار یه چیز بگم که عمق فاجعه رو درک کنی:

توی اطراف شیراز یه جایی هست که مردم درصد خیلی بالاییشون از این تلفن ها دارند و بعد از یه مدت مخابرات اومد التماس میکرد که از اینها استفاده نکنن میگفتن چند تا از هواپیما های فرودگاه شیراز موقع نشستن این مکالمات رو میشنیدن مثلا یه مورد دو نفر در حال معامله گوسفند پشت تلفن بودن که خلبان از تو بیسیم بجای صدای برج مراقبت صدای اونها رو میشنیده چون ارتفاعش رو برای فرود کم کرده بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا بازهم فکر میکنی مخابرات مجوز میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بله یک سری باند های فراکنسی هستن که مخابرات اونها رو میفروشه ولی قیمتش خیلی خیلی بالاست یعنی چند میلیون تومان و اگر یه دستگاه داشته باشی که رو اون فرکانس کار کنه اونوقت میتونی استفاده کنی!!!

در مورد شنود که به راحتی هرکی یه بیسیم یا از این تلفن ها یا چیزایی تو این مایه ها داشته باشه میتونه اون رو شنود کنه.

و در مورد رد گیری مخابرات این کار رو نمیکنه ولی قابل ردگیری هست و اگر مثلا وزارت اطلاعات بخواهد زیر 1 ساعت ردت رو میزنه براش کاری نداره چون تجهیزاتش رو داره و کافیه گیر بده !

قیمتش خیلی گرون نیست تو اون دهاتی که من میگفتم خیلی از مردم از اینها داشتن ولی امکان داره خرج تلفن همسایه رو که اونم از این تلفنها داره رو مجبور بشی بدی !!!!!!!!!!!

بردش هم من 5 کیلومتریش رو دیدم ولی نمیدونم مدل های دیگرش تا چه بردی میتونن کار کنند.

از دستگاه مادر میشه با گوشی ارتباط برقرار کرد و هرکی زنگ بزنه به خونه جفتش زنگ میخوره.

و در آخر این یه کار غیر قانونی هست و ممکنه حالت رو بدجور بگیرن!!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

دیدگاه

دوستان هر کس از این تلفنهای دور برد داره چه نو چه دست دوم واسه فروش من خریدارم .
      لطفا مارک و مدل و قیمت پیشنهادی تون رو واسم پیام خصوصی کنید.
      متشکرم.
      گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان

دیدگاه

سلام
        تلفن های فرکانس متغیر سنوپلاس عالی هستن
        این تلفن ها هم در محدوده فرکانس های غیر مجاز ند اما فرکانس اونها در هر ثانیه چندین بار تغییر میکنه .
        قیمت آنها هم در حدود 150000 تومانه
        تو بگو ای سنگ صبور تو صبوری یا دل من
        تو بگو ای جام بلور تو شکستی یا دل من

دیدگاه

دوستان کسی قیمت مارک Alcon ct-458 رو داره ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X