اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت بخور سرد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت بخور سرد

سلام
    یه قطعه ای توی بازار هست به نام پیزو که مخصوص بخورهای سرده . یه مدار نیاز داره تا بتونه اینو راه بندازه و توی آب بخور سرد ایجاد کنه . کسی اطلاعات بیشتری در این رابطه داره ؟ می تونید مداری قرار بدید که اینکارو حتی خیلی ساده (نه مثل بخورهای سرد بازار) انجام بده ؟

پاسخ : ساخت بخور سرد

یه جا خوندم اگر امواج اولتراسونیک رو با دامنه بالا و فرکانسی مشخص به سطح آب بفرستید ذرات مه گونه ریز آب در فضا منتشر میشه و این رو نباید با بخار آب اشتباه گرفت

دیدگاه

از دوستان کسی اطلاعات بیشتری نداره ؟آ‌ مداری شماتیکی چیزی ؟؟ :cry:

دیدگاه

سلام
        این پیزو رو باید با پالس 1.8 تا 2 مگا هرتز راه بندازی
        ولتاژ هم بین فکر کنم 30 تا 40 ولت بود
        با یه ایسی اسیلاتور یه فرکانس 1.8 مگا هرتز بساز خروجی رو بده به یه ترانزیستور که برات 30 ولت رو با فرکانس 1.8mhz نوسان بده
        در ضمن آب رو یواش یواش بریز روی پیزو.اگه پیزو رو بزنی به ته یه لیوان پر آب درست کار نمی کنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط behrouz_t
          یه جا خوندم اگر امواج اولتراسونیک رو با دامنه بالا و فرکانسی مشخص به سطح آب بفرستید ذرات مه گونه ریز آب در فضا منتشر میشه و این رو نباید با بخار آب اشتباه گرفت
          دوست عزیزدر صورت امکان منبع این مطلبی که در بالا بیان کردید را بگویید به اطلاعات بیشتری در رابطه با این موضوع نیاز مندم
          باتشکر :redface:
          وقتي به نعمتآ‌ها عادي نگاه ميآ‌كنيد حجاب عادت شما را كور ميآ‌كند.
          کلید همه بدبختیآ‌ها در دو چیز است؛ تنبلی و بیآ‌حوصلگی.
          حضرت امیر علیه السلام فرمودند: کسی که چشم فکر خود را بیدار نگه میآ‌دارد به اوج خواستهآ‌های خود میآ‌رسد .
          اگر کسی توانست تو را تحریک حسادت کند و یا تو را عصبانی کند و در همین دنیا توانست به تو فشار وارد کند درواقع این فشار نشانه فشار قبر توست چرا که نفس تو همان قبر توست

دیدگاه

سلام به همه دوستان
            برای دنبال کردن این موضوع به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=47063.0
            ندونستن كه عيب نيست ... اون نپرسيدنه كه عيب داره
            چي گفتماااا !! oo:

دیدگاه

سلام من یه پیزو و یک کیت فرکانس ساز و یک ادابتور 24 ولت گرفتم ولی کار نمیده خواستم ببینم وسیله دیگری هم میخواد؟؟؟؟ اخه روی کیت سه تا سوکت هست یکی مثل جامپر کامپیوتر که پیزو رو بهش وصل کردم و دو تا سوکت مخابراتی پیچ دار که به یکی برق وصل کردم و یکیش خالی مونده اگه کسی میدونه کمک کنه ممنون

دیدگاه

دوست عزیزدر صورت امکان منبع این مطلبی که در بالا بیان کردید را بگویید به اطلاعات بیشتری در رابطه با این موضوع نیاز مندم
                شرمنده منبعش یادم نیست ولی با سرچ موضوع میتونی پیداش کنی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X