اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار استراق سمع

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار استراق سمع

سلام

یه مدار استراق سمع نیاز دارم . کسی از دوستان پیشنهادی نداره ؟
    من از اساس کاری این مدار هم چیز زیادی نمیدونم اگر من رو راهنمایی کنید یا منبع به من معرفی کنید ممنون میشم .
    در میان مردم پی دستی هستم پی گرمای نگاهی حتی در پس این همه چشم سردی غربت انسان پیداست
    در پس، این همه نور این همه رنگ چه کسی میبیند اشک آن کودک را چشم آن مردی را
    که شبانگاه، سر افکنده ز شرم و به یاد طفل اش بی صدا میگرید، می شکند
    آری این شهر من است این همان شهر شما است در پی چشمی باش که نگاه اش آبی است و پر از نم نم باران بهار

پاسخ : مدار استراق سمع

سلام
    چه جوری میخوای کارکنه یا کجا نصب بشه سوالت خیلی کلیه.
    موق باشی

دیدگاه

حق با شماست باید توضیح بیشتری می دادم .

از مشخصه هایی که میخواهم داشته باشه .
      1. بی سیم بوده .
      2. حداقل از پشت یک دیوار کار کند .

جای خاصی مد نظر ندارم برای نصب کلا برای استفاده نمیخوام یه نوع درگیری ذهنیه برای ساخت .
      در میان مردم پی دستی هستم پی گرمای نگاهی حتی در پس این همه چشم سردی غربت انسان پیداست
      در پس، این همه نور این همه رنگ چه کسی میبیند اشک آن کودک را چشم آن مردی را
      که شبانگاه، سر افکنده ز شرم و به یاد طفل اش بی صدا میگرید، می شکند
      آری این شهر من است این همان شهر شما است در پی چشمی باش که نگاه اش آبی است و پر از نم نم باران بهار

دیدگاه

سلام
        اگر درست متوجه شده باشم یه میکروفن بیسیم کوچک میخوای که از رادیو پخش بشه.
        هم تو سایت مدارش پیدا میشه هم تو اینترنت.
        موفق باشی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pooyafff
          سلام
          اگر درست متوجه شده باشم یه میکروفن بیسیم کوچک میخوای که از رادیو پخش بشه.
          هم تو سایت مدارش پیدا میشه هم تو اینترنت.
          موفق باشی
          سلام منم به یه مدار میکروفون مخفی کوچیک بی سیم شدیدا نیاز دارم

دیدگاه

خوب
            یه موبایل بردار بذار رو حالت auto answer
            یه دیوار که هیچی هر جای دنیا باشی میتونی بهش زنگ بزنی و استراق سمع کنی .

میکروفن بی سیمی که مدارش هست همه اف ام هستن .
            ینی ممکنه وقتی داری استراق سمع میکنی یکی بیاد از خود تو استراق سمع بکنه !

دیدگاه

من یه نمونه ساده و با ثبات طراحی کردم که به راحتی میتونی بسازیش ، روی فرکانس اف ام هم کار میکنه.

درباره آنتن مدار باید بگم که خودم بررسی کردم و بهتر دیدم که ده دور از همون سیم L ، با همون قطر رو به موازات سیم پیچ کلکتور قرار بدیم و به شکلی که لینکش رو برات میذارم آنتن رو متصل کنیم! فاصله بوبین های آنتن و کلکتور بهتره نیم سانت باشه.

یه نکته جالب هم اینکه ؛ اگه به جای متصل کردن ده دور سیم پیچ به آنتن و شاسی ، دو سرش رو به یه LED کم مصرف متصل کنی و هم محور با سیم پیچ کلکتور قرارش بدی ، اگه مدار در حال کار باشه و با 9 یا 12 ولت هم کار بکنه ، ال ای دی روشن میشه !!!

توضیحات بیشتر توی این آدرس هستش:

http://www.kit.blogsky.com/1389/09/24/post-13/

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehdi-mashreghi
                من یه نمونه ساده و با ثبات طراحی کردم که به راحتی میتونی بسازیش ، روی فرکانس اف ام هم کار میکنه.
                با تشکر اینطوری نمیشه اگه به مدار گذاشتن بود که تو اینترنت تا 1000000 واتش رو گذاشتن ؟
                پس لطف کنید اول مدارچاپی رو بذارید بعد عکس از برد ساخته شده بعد چند نمونه تست و اعداد و آمار ( میکروفن از فاصله چند متری حساس است تا چند متر برد داره -- اعداد واقعی )
                تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
                داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

من فکر کردم واردی با پروتئوسی چیزی مدار مسیش رو بکشی :angry:

نمیدونم چی بگم ؛ حساسیتش به صدا زیاده اگه تو ده متری هم پچ پچ کنن صدا شون رو میگیره . :cry2:

البته 1000000 وات نیست و بردش حداکثر توی بهترین شرایط و با آنتن مناسب 100 متره .

توی اینترنت 1000000 واتش اگه هست لینکش رو برام بذار کنجکاو شدم

اگه فرصت کردم مدار مسیشو میکشم برات.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X