اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

در مورد تبدیل حالت موتور از ستاره به مثلث کمکم کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

در مورد تبدیل حالت موتور از ستاره به مثلث کمکم کنید

باسلام
    در پروژه تبدیل حالت موتور از ستاره به مثلثبا avr که از پروژههای همین سایت است3 تا از خروجی های میکرو را به 3 تا رله داده بااین 3 رله چطور میشه این تغییر حالت رو انجام داد. وقتی ابتدا روی حالت ستاره قرار میگیره دو تا از رله ها وصل میشن و بعد که میره روی حالت مثلث یک رله وصل میشه.
    لطفا کامل توضیح بدین چون باید برای استادم کامل توضیح بدم.بعد این رله ها با به کجای موتور سه فاز وصل بشن.ببخشید من رشتم الکترونیکه و تو مسائل قدرتی هیچی نمدونم
    ممنون.منتظرم

پاسخ : اساتید عزیز کمکم کنید(فوری)(لطفا)

دوست عزیز

به جزوه آزمایشگاه کارگاه برق ، بخش مدارات فرمان ، مدارات ستاره مثلث و چپ گرد و راست گرد مراجعه کنید

کارگاه برق رو که پاس کردیییییین :question:

یه سرچ توی نت فراوون توضیح میاره

من یادم رفته

دیدگاه

پاسخ : در مورد تبدیل حالت موتور از ستاره به مثلث کمکم کنید

نوشته اصلی توسط m6788
      باسلام
      در پروژه تبدیل حالت موتور از ستاره به مثلثبا avr که از پروژههای همین سایت است3 تا از خروجی های میکرو را به 3 تا رله داده بااین 3 رله چطور میشه این تغییر حالت رو انجام داد. وقتی ابتدا روی حالت ستاره قرار میگیره دو تا از رله ها وصل میشن و بعد که میره روی حالت مثلث یک رله وصل میشه.
      لطفا کامل توضیح بدین چون باید برای استادم کامل توضیح بدم.بعد این رله ها با به کجای موتور سه فاز وصل بشن.ببخشید من رشتم الکترونیکه و تو مسائل قدرتی هیچی نمدونم
      ممنون.منتظرم
      دوست عزیز من پروژه این سایتو ندیدم. ولی اینجور که می دونم شما به کمک 3 رله براحتی می تونین اینکارو بکنین. موتور را به صورت ستاره به سه تا NC رله ها ببندین و بصورت ستاره به NO بندین با دادن فرمان همزمان به رله ها از ستاره به مثلث تغییر می کند.
      به دنبال مرگ مي گشتم ... شهر به شهر، كوي به كوي، خانه به خانه و صاحب خانه اي خوابم را با نهيبش آشفته كرد ... كه چه نشستي كه اكنون بر مقبره ات سنگ مي كوبند گفتم چه خوب كه بعد از اين، طعم زندگي بس شيرين است و گوارا
      اي تو ... اي بذر نهال هستي ... اگر زنده اي دعاي خيرت را بدرقه راهم ساز ... اگر هم مردگي را تجربه مي كني، بيا با هم زنده شويم كه گويند زندگي زيباست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X