اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد CPLD

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد CPLD

سلام دوستان
    من همه لینک ها رو خوندم . هر لینک یه چیزی می گه.
    من می خداهم CPLD رو یاد بگیرم. لطفا به من بگویید از کدام نرم افزار استفاده کنم و از کجا دانلودش کنم؟ آموزش این نرم افزار از کجا تهیه کنم؟
    با تشکر
    محمد شرفی

پاسخ : کمک در مورد CPLD

سلام دوست عزیز
    در این سایت مطالب متنوع و مفیدی پیرامون آشنایی با تراشه های CPLD وجود دارد .برای یادگیری بهتر و عمیق تر می تونید از برد های آموزشی که در بازار یافت می شود استفاده کنید نرم افزار های مختلفی هم در مورد برنامه نویسی به صورت گرافیکی و با با زبان های توصیف سخت افزار هم و جود دارد که بعنوان مثال نرم افزار quartus می باشد که در واقع مدل توسعه یافته از max+ plus هست و شبیه سازی گیت های منطقی را می توان در این نرم افزار انجام داد و نتیجه یک طرح را تحلیل کرد.
    موفق باشید :job:

دیدگاه

سلام.
      ممنون از جواب شما. من در خارج از ایران زندگی می کنم و امکان دسترسی به این برنامه که گفتین رو ندارم می شود یه لینک دانلود این نرم افزار رو بدین تا دانلود کنم؟

دیدگاه

سلام دوست عزیز
        برای دانلود از لینک زیر می توانید استفاده نمایید

http://www.kavirelectronic.ir/fa/mod...opic&t=977

همانطور که قبلا گفتم برای یادگیری بهتر، باید از برد های آموزشی استفاده کنی.اگه در محل زندگیت می تونی چنین بردی پیدا کنی حتما تهیه کن و ازش استفاده کن تا تسلط بهتری برروی cpld پیدا کنی

با آرزوی موفقیت :job:

دیدگاه

خب اگه خارج از ایران هستی که راحتتر میتونی شروع کنی و ادامه بدی
          برد اموزشی هم که زیاد هست
          نرم افزار هم که دوستان توضیح دادند
          مثلا بردهای DE2 یا DE3 رو تو سایت terasic یه نگاه بندازید
          تخفیف هم میده(دانشجویی)

دیدگاه

دقت کن دوست عزیز که تو ایران بیشتر ic های xilinx مطرح هستند (ظاهرا تو صنعت اینجوریه) اینو از یه آدم حرفه ای نقل قول میکنم پس شاید بد نباشه که اگه قصد برگشت داری ise رو هم کار کنی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X